eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2 Galatasaray:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
isoESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Öztürk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı isoESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 18:44
           galatasaray a küfür edilmesine karşı değilim hele ki ilk maçtan sonra. Maçta yoktum bilmiyorum ama saygı duruşunda yaptıysak Elazığlı kardeşlerimize ayıp etmişiz cinconlulara değil.
Aşkındır bizi yaşatan
Konya' da ayakta tutan...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 18:46
Alıntı yapılan EjderHudsy

Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan esesyucel

macta en guzel sey.acık tribunde taraftarın galatasaray amigosuna yaptıgı makara.acayıp cok gulduk.hele bırısı bı kufur etti butun stad duydu..

Yine bir Yanlış Türbün Kültüründe Türbün Amigosuna Saygı Duyulur Aynı Şeyi Bizim Türbün Liderlerine Yapılsa Nasıl Karşılarız saygılar.

EsEsYuCeL......
kimse kusura bakmasinda Galatasaray bunu hak ediyor.neden böyle yaptik sordun mu kendini bilmem ama ilk basta taslari yiyen bizdik.unutmadik.15 000 kisi ana avrat bize küfür ettiler.bu kültürse eger kültürsüz olmayi tercih ederizTongue

Sana İsim olarak şahsına  saygı duruşundamı yaptılar bu saygısızlığı gereksiz şeyler bunlar

terbiyesizlik yapılan küfür edilenden çok depremde ölen 41 kişidir
kardesim terbiyesiz olan istanbulda es es macinda galatasaray taraftarlaridir.neden simdi gs yi savunuyorsun anlamiyorum.acaba ikinci tutdugun takim mi onuda bilmiyorum.aslinda onlarin yaptigi gereksiz seylerdi.depremde 41 kisi ye saygi durusu ile saygi olmaz.saygi istiyorsan gideceksin deprem bölgesine yardim edeceksin ve maddi olarak da katkida bulunacaksin.yoksa o senin yaptigin saygi ile alakasi yok bos isler onlar.

Sen gidip deprem bölgesine yardım mı ettin bana diyorsun saygı duruşunuda bu kadar hafife alındığını sadece sende gördüm yazık bu ülkede basit şeyler için saygı duruşunda bulunulmuyor akıllı ol sonunun nereye gideceğini bilmediğin laflar etme.

İstiklal marşını nasıl ayağa kalkarak söylüyorsak saygı duruşunda da sessizce gösteririz saygımızı bu şekilde davranmak Eskişehir gibi kültür şehrinde yaşayan birine yakışmaz.

Yazılanı anlamakta güçlük çektiğin açık biraz daha fazla kitap oku tavsiye ederim bu yazılarda gs yi savunduğumu çıkardıysan o senin sorunun çünkü her şeyin başı eğitim ama eğitimini alırkende okula gittim geldim kafam boş sınav kağıtlarım dolu diye bir yaklaşımın mı vardı yoksa
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 18:53
Hem saygı duruşunda küfretmek, hem de adamların reislerine küfür etmek tek kelimeyle ayıp.

Şu Galatasaray maçı muhabbeti bir kapansa hayırlısıyla.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 18:55
Şu maç konusu kapatılsa artık?
1,5 gün sonra Kayseriyle Uefa hedefimiz için yarı final maçımız var. O daha önemli bence bu konulardan...
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
esesliahmet2695 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Unutulmazsoy
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesliahmet2695 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 19:07
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

1,5 gün sonra Kayseriyle Uefa hedefimiz için yarı final maçımız var. O daha önemli bence bu konulardan...
Serdar abi uefaya gidebilmek için trabzon ; bjk gs bursa fenerden birini geçmesi ve bizim 5 olmamı(yani bizimde onlardan birini geçmemiz) lazım demi?
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 19:16
Alıntı yapılan esesliahmet2695

Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Serdar abi uefaya gidebilmek için trabzon ; bjk gs bursa fenerden birini geçmesi ve bizim 5 olmamı(yani bizimde onlardan birini geçmemiz) lazım demi?

Bu imkansızmı? Trabzon bence bugün Antep deplasmanında mağlup olacak. Haftaya içerde gs ile oynayacaklar. Biz ise bay geçeceğiz. Neden imkansız olsunki...Gs ye karşı Trabzonun şansı tutmuyor. 2. yarıda oynadığımız maçlara ve skorlara bakılınca süpriz olmaz Uefa.

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 19:21
Uefa Avrupa Ligi'ne gidebilmek için ligi 5. bitirip, Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe-Trabzonspor finalinin oynanmasını ve bu 2 takımın ligi ilk 4'te bitirmelerini beklememiz lazım.

Yani Beşiktaş'ı da geçmek zorundayız.(Yanlışsa düzeltin)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 19:21
Ejder kardeşim kardeşim diyorum artık yazma san nasıl olur hatalısın olayın tatlılıkla kapanacagına burdaki insanlardan ve BÜYÜK ESES taraftarından özür dileyecegine hala hala tırmanmaya calışıyon ama batıyon farkında degilsin ilk msjı ben yazdım türbün kültüründe amigoya küfredilmez diye sadece amigoya degil şahızlarada edilmez kimseninde burda eseslinden şüpe duyma herkesi iki takım taraftarı yapmasan daha iyi olur bence senin yaşın 27 oysaki sen dünyada yoken ben esesimin maclarına gidiyordum asla ve aslada esesden başka takım tutmadım yani senin degişince 2 takımım olmadı olmazda esesle dogduk esesle ölürüz sen rahat ol ben senden büyük olarak burdaki tüm renkdaşlarında özür dilemeni istiyorum lafı daha fazla uzatmadan Tam bir ESESLİ olarak

EsEsYuCeL......
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 19:28
Alıntı yapılan es_emre26

Uefa Avrupa Ligi'ne gidebilmek için ligi 5. bitirip, Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe-Trabzonspor finalinin oynanmasını ve bu 2 takımın ligi ilk 4'te bitirmelerini beklememiz lazım.

Yani Beşiktaş'ı da geçmek zorundayız.(Yanlışsa düzeltin)

Bu sene ülke puanı yükseldiği için UEFA'ya 4 takım gidicek seneye eğer finali Fb-Ts oynarsa biz 6. olarakta gidebiliyoruz diye biliyorum
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 19:38
Bildiğim kadarıyla 6. herhalukarda gidemiyor. 5 takım avrupa kupalarına gidiyor ve birisi türkiye kupası sahibi yada finalisti oluyor. Böylelikle Trazbzon Fener Kupa finali olmalı, bunun yanı sıra ilk dört takım içinde trabzon ve fener bulunmalı ki ligde 5. olan takım UEFA'ya gidebilsin.

Bu durum biraz zor gibi duruyor, hem bizim hemde trabzonun hemde fenerin başarılı olması gerek, bizim 4. olup UEFA ya gitmemiz daha kuvvetli ihtimal.

Tabi 4. olabilirmiyiz, bence olamayız ama ilk 6 hedefimiz var ve bu yolda devam ediyoruz, bu da gelecek için güzel sinyaller veriyor bize.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır