eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169170 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:08
 Bunun adı soygun değildir iş bilmezlikdir.Acaba bu insanların kaç tanesi kendi çabasıyla zengin olmuştur.Ya babadan miras kalmıştır ya hazıra konmuşlardır yoksa bu kadar mantıksız işler yapmazlar.
S.nalbant
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:09
Transfer de onu alamadık bunu alamadık diyoruz kulübe taraftardan başka kim gelir sağlıyor arkadaşlar ne iş adamları nede şehrin ileri gelenleri sedece bilet gelirleri vede reklam yayın gelirleri ile ayakta duruyor takım  büyük ihtimalle transfer için maddi sıkıntı var onun içindir ki fiyatlar yüksek olmuştur diye düşünüyorum...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:16
Alıntı yapılan kursatland

Transfer yapamıyorsun
Maç açık kanaldan naklen veriliyor
Hava ayaz mı ayaz
Kupada iddialı olman için puan alman gerekiyor
Ve sen bilet fiyatlarında indirim yapıyosun.30 liraya çekiyorsun.İnsaflı ol.

yöneticilik bu başkanlık bu taraftarı saymak sevmek bu 

ondan sonra cıkar çefakar taraftarımız sizin taraftarı ağzınıza almaya hakkınız bile yok

konbinesi olanlar dişında cokta maç bileti alanın olacağını sanmıyorum hatta konbinesi olanın bile hava şartları ve açık kanaldan olması sebebiyle evden seyredeceğini düşünüyorum

pazar günü stat ne dolar beee tıklım tıklım dimi kupadada puana ve gelecek paraya ihtiyaçımız yok Confused

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:16

20 Tl normal olurdu 30 Tl çok olmuş.Belkide ilk defa stadımız boş kalacak.Kombinesi olan çoğu arkadaşlarımız  hava soğuk olursa gelmeyiz diyorlar..Trt maçı verdiği için millet evde seyretmeyi tercih edecektir.Bu kararı bir daha gözden geçirmelidir sayın yöneticilerimiz..

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:17
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan ades

hani tv vermese maçı gitmek için bir sebeb olur.ama tv verirken birde açık kanal verirken afedersiniz ama 30 tl veripde gidemem maça.hani önceden çoluğumuzun çocuğumuzun rıskından kısıyorduk ya artık kısmıcam vermicem halil ünal denen insanlara paramı.bundan sonra başkan ve yönetim değişine kadar gitmicem maca.bundan önce verdiğim paralarıda helal etmiyorum bu yönetime yeter artık yeterrrr
ahmet abi okadar sınırlıyım kı. YEMIN BILLAH ederım sızde sahıdımsınız. bu yonetım artık burdayken maclar 1 lırada olsa gıtmıcem. helal olsun size.

emrah abicim bu zamana kadar hep sineye çektik ama artık insanlarında dayanmaya gücü kalmadı.bu maçı kaybedersek kupa hayalimiz sona ericek halilin milyonlar suya düşücek.biraz kafayı çalıştırıp maç biletlerini düşük yapsa taraftar destediğinide arakana alır macımızı alır önemli bir avantaj yakalarız ama yookkkkkk bir taşla iki kuş vurmaya riske girerek para kazanmak istyor  yokkk artık öyle vala giden gider ama ben gitmicem çok sevdiğimiz eskişehirsporumuzu ekranlardan takip edicem artık halile ve yönetimine artık zırnık koklatmıcam
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:20
Alıntı yapılan inadına_eses

Transfer de onu alamadık bunu alamadık diyoruz kulübe taraftardan başka kim gelir sağlıyor arkadaşlar ne iş adamları nede şehrin ileri gelenleri sedece bilet gelirleri vede reklam yayın gelirleri ile ayakta duruyor takım  büyük ihtimalle transfer için maddi sıkıntı var onun içindir ki fiyatlar yüksek olmuştur diye düşünüyorum...

bu nasıl bir mantıktır yasınız 34 ama su 17 yasındaki genclerin gordugu yada kurdugu mantıgı halen anlamamıssınız biz demiyoruz destek olmayalım biz demiyoruz lig maclarını 10 tl yap biz ne diyoruz mac oynanacagı saat cok soguk olacak macı trt verecek artı bu mactan alınacak 1 puan bile isimize yaramıyo ligteki gibi gelirlerin tamamı ev sahibi ekibe kalmıyo paylasılıyo siz kalkmıssınız transfer yapmak icin falan fıstık bu nasıl yorumdur hadi diyelim sizin dediginiz gibi oldu yonetim onu dusundu sizce sadece taraftarı yolup transfer yapmaya calısmak dogrumudur lütfen cıkarın su at gozluklerini
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:27
Alıntı yapılan inadına_eses

melih bey parasal sıkıntı eskişehirsporda hiç bitmediki bitmezde zaten.taraftarın üzerinden mutlaka gelir gelicek ama olması gerektiği kadar eğer ordaki yöneticinin eli cebine gitmiyorsa yöneticilik yapmakda ne var derim ben! sende bende yönetici olalım her hafta maçlarımızı özel koltuğumuzda seyreder seyreder  giderz evlerimize.o kadarda taraftara güvenerek bu kadar bilet fiyatlarında abarmasınlar.şimdi başkan nasıl nasıl dolar diyecek stad. dolar ama bizanslılarla dolar gerçek seyirci evinde maç seyrederken bizanslılar fink atıcak stadımızda.yanlışım varsa düzeltin lütfen.
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:31
Arkadaşlar ben burda yönetimi savunmuyorum  bende isterim ucuz olsun stadyum dolsun sadece bu maç değil bütün maçlar ucuz olsun isterim ama diyorum ki 30 tl yapmasının nedeni transfer için paranın olmaması olabilir diyorum bu benim görüşüm diyorum.Böyle olması doğrumu yanlış tabi hep baştan olduğu gibi...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:36
benim de kombinem var maça da geleceğim. Ama maç sırasında tezahüratlarla yapılacak olan hertürlü protestoya katılacağım. Hakikaten yönetim bu taraftarı sağılacak inek gibi görüyor.
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 13:38
2016 Türkiye alırsa bilet fiyatlarının sorun çıkarmayacağı tek il Eskişehir olacak, nasılsa alıştık üst düzey maçlar için istenen fiyatları ödemeye, Açık kanal maçı verecekken 30 TL olması çok olmuş gerçi bizim yönetimin klasiği İstanbul takımlarında bilet fiyatlarını katlamak, sanırım Tokat maçını 15 liradan izleyeceğiz. Millet çatır çatır transfer yapıyor biz hala batuhan peşinde koşuyoruz. Kafayı kullansa bu yönetim adam gibi takım kurar mütavazi bütçelerle.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169170 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,522 saniyede hazırlanmıştır