eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 16:28
şuan storeden geldim birz alış veriş yaptım ama yoğun ilgi vardı bunu hemen söyleyeyim forma çeşitleri tükenmiş parçalı ve çubuklu kalmamış düz kırmızı var oda bitmek üzere 20 tl fiyatı  tişört çeşitleri çok uygun vede güzel çeşitler fiyatı 12,5 tl ayrıca satan arkadaşa sordum neden böyle bir şey yapıldı dedim bu indirimin sebebi ne dedim bana söylediği yeni ürünler gelecek dedi birde nike ile anlaşması bitmiş başka firma ile anlaşacaklarmış onların ürünleri gelecekmiş çeşit çok olacak ne ararsanız bulacaksınız dedi...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 16:54

Melih abi sen ürünleri aldın ?

Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 16:55
Alıntı yapılan inadına_eses

şuan storeden geldim birz alış veriş yaptım ama yoğun ilgi vardı bunu hemen söyleyeyim forma çeşitleri tükenmiş parçalı ve çubuklu kalmamış düz kırmızı var oda bitmek üzere 20 tl fiyatı  tişört çeşitleri çok uygun vede güzel çeşitler fiyatı 12,5 tl ayrıca satan arkadaşa sordum neden böyle bir şey yapıldı dedim bu indirimin sebebi ne dedim bana söylediği yeni ürünler gelecek dedi birde nike ile anlaşması bitmiş başka firma ile anlaşacaklarmış onların ürünleri gelecekmiş çeşit çok olacak ne ararsanız bulacaksınız dedi...

Hangi firmayla anlaşılmış?
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: Turkey
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 16:58
Bende şimdi geldim store'dan. T-shirt aldım.

T-shirtler 12,5 ytl ve bedenleri mevut.4-5 model t-shırt vardı.
Forma olarakta sadee Beyaz üstünde siyah kırmızı şerit olan forma ve kırmızı formalar kalmış.Fiyatı 20 ytl.

Nike ile olan sözleşme bitmiş ve yenilenmeyecekmiş.Büyük ihtimalle adidas ile anlaşılacakmış.

Ayrıca yeni sezon formalarıda 1 ay sonra geliyormuş.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 16:59

ben adidasmı dedim arkadaş güldü belli değil dedi sadece bu kadarını biliyorum kesin cevap vermedi....

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 17:00
adidas ise süper olur milan formaları gibi olur valla:D
gökmeydanlı sarı
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 17:05
Alıntı yapılan inadına_eses

ben adidasmı dedim arkadaş güldü belli değil dedi sadece bu kadarını biliyorum kesin cevap vermedi....

adidas olursa gerçekten süper olur.
 keşke 1 hafta içinde çıksa yeni formalarda  hemen alsak
 ayın 29 unda okyanus aşırı memleketlere gidiyorum, yeni formamla oralarda hava atardım.
 ben sezonu 8. haftada falan açacam Cry ilk sekiz hafta umarım çok önemli maçlar denk gelmez

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 17:11
İnşallah umbro ile anlaşmazlar.Beşiktaş'ın kalitesiz formalarını görüyoruz.Umbro olmasında ne olursa olsun..
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 17:13
Adidası tek geçerim inşallah adidas olur.
Yukarı
MOD Siyah Liste gör
Moderatör

Forum Moderator
  Alıntı MOD Siyah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 17:31
Muhtemelen Puma ile anlaşılacak.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır