eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Online Durum: Offline
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 22:33
biz birşeyde anlaşamıyoruz galiba.
bu sene şu,bu,öbürü tribün kaç kombine satıldı?
Passo'da konuşulan toplam sayı satılan bilet sayısımı?yoksa kombine dahil HEPSİ mi?çıktı birisi 5bin küsür kombine sattık dedi pazar karıştı.hangi tribünden kaç kombine satıldı?çıkın anlatın şunu.
sen üstleri kombineye açmıyorsun nerede satıyorsun bu kombineleri?
altlar kan ağlıyor,aman diyor buralar dolsun sonra aç biletleri satışa diyor,sen her tarafımız kombine diyorsun.
gerçekten nerelerden sattın bu kombineleri?
bak hesap karışıyor.millet bilet peşinde koşuyor görüntü kombineler dahil 17.000 doluluk.
anlayan anlatsın bana.
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 22:46
Alıntı yapılan kartES

biz birşeyde anlaşamıyoruz galiba.
bu sene şu,bu,öbürü tribün kaç kombine satıldı?
Passo'da konuşulan toplam sayı satılan bilet sayısımı?yoksa kombine dahil HEPSİ mi?çıktı birisi 5bin küsür kombine sattık dedi pazar karıştı.hangi tribünden kaç kombine satıldı?çıkın anlatın şunu.
sen üstleri kombineye açmıyorsun nerede satıyorsun bu kombineleri?
altlar kan ağlıyor,aman diyor buralar dolsun sonra aç biletleri satışa diyor,sen her tarafımız kombine diyorsun.
gerçekten nerelerden sattın bu kombineleri?
bak hesap karışıyor.millet bilet peşinde koşuyor görüntü kombineler dahil 17.000 doluluk.
anlayan anlatsın bana.

anlamıyacak bişi yok aslında.. biletler ilk satışa çıktığında passo sitesinde kombine alınan yerler kırmızı olarak görünüyor ve oralardan bilet alamıyorsun. maraton alt ın 1-2 saat içerisinde hemen dolması bu yüzden yaklaşık yarısı kombine satışlı zaten bir kısmıda kale arkaları özellikle güney kısmında kombineli var dediğim gibi ilk satışa açıldığında tüm kombineli alanlar gözüküyor.. passo sayısı genel ilk çıktığından bugüne kadar alınan kart sayısı bunun bile ve kombine ile ilgisi yok.
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 22:49
Passolig sayımız 60-70 binleri görmeden stadı full beklemeyin renkdaşlar...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 22:53
Alıntı yapılan birisi26

Bu doğru. Bir ekleme de ben yapayım buna. Kulübümüz adım atmadığı ve kampanya yapmadığı sürece 60-70 bin Passolig görmeyi de beklemeyin. 50 binden fazla Passolig satışı yapmış kulüplerin hepsi çeşitli kampanyalar ile Passolig dağıttılar. Çoğu da ücretsiz dağıtıldı.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 22:57
yani;üstler kombine satışına açılmamasına rağmen altlarda 5.500 kombine zaten satıldı mı diyorsun?
eğer öyle diyorsan nereden ne kadar kombine satıldı diye soruyorum.
doluluğa bakma.üstler kombinesiz.kale arkaları üstler zaten boş.maraton altın ve kale arkası altların boş olan kısımları hariç en azından 2/3 ü biletli.
nerede 5.500 kombine diye soruyorum.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 23:01
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan birisi26

Bu doğru. Bir ekleme de ben yapayım buna. Kulübümüz adım atmadığı ve kampanya yapmadığı sürece 60-70 bin Passolig görmeyi de beklemeyin. 50 binden fazla Passolig satışı yapmış kulüplerin hepsi çeşitli kampanyalar ile Passolig dağıttılar. Çoğu da ücretsiz dağıtıldı.

40 bin passolig kartımız varken 23 bin kişi malatya maçına geldi. aynı oranlamayla 60 bin kart olursa olursa 32 -33 bin kişi gelebilir.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 23:05
tahminim bu maçta iki kale arkası altlar dolar. üst katlar satışa açılır. ama üst katlardan ne kadar satılır ? önümüzdeki iki günde altlar biterse cumartesi ve pazar günü de üst katlar için bir hayli bilet satılır diye tahmin ediyorum
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2016 saat 23:14
Daha maça epey zaman var, sayı çok daha artacaktır diye düşünüyorum. Hakem kim olacak çok merak ediyorum.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 02:26
ben yarın yani bugün oldu artık 2 kale arkası alt tribününde bitmesini bekliyorum
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2016 saat 09:46
Maraton tribününde satışa açılmayan 227. blok satışa açılmış, maratondan bileti almak isteyen renkdaşların dikkatine
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır