eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 21:22
Alıntı yapılan okyees

Alıntı yapılan kraleses

Dün stadda ilk kez çalan Eskişehirli rock grubu Piizin yaptığı parçayı nereden bulabileceğimi söylermisiniz yada olan biri buraya koyabilirmi lütfen ? Dünden beri arıyorum ama bir türlü bulamadım...

ilker saygı yapmış eline sağlık kısa ve dışarıda çalıncak olanı
http://rapidshare.de/files/39752756/Hukmen_Maglup_-_Efsane_geri_donuyor3.mp3.html
 bu marş orjinali
http://rapidshare.de/files/39724631/Hukmen_Maglup-Efsane_geri_Donuyo.mp3.html

hangisini istersen artık

Oktay abi özel msj olarakda atmışsın ilgin için çok saol...
Ama dünkü parça farklıydı bunlardan...Bi türlüde bulamadım yaa...Confused
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 21:49

Hükmen sağlık ağzınıza sağlık çok sevdim parçanızı

Karadeniz ESES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 21:55
Evet dünkü parça bundan farklı arkadaşlar.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
stad26 Liste gör
Yeni Yazar

stad26
Yer: Eskişehir
  Alıntı stad26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:10
valla arkadaşlar:sezon açılışı bazı aksiliklere rağmen güzeldi.en mükemmeli cefakar taraftardı.her zamanki gibi stadda yerimizi aldık.Clapşimdi de forumda yerimizi alalım dedim.tüm arkadaşlara selam olsun...yeni sezon takımımıza hayırlı olur inşallah.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:13
Alıntı yapılan Curva_Eses

Yahu şu dün çalan parçayı bulacak olan biri dilesin benden ne dilerse bir türlü bulamadım...Smile
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:17
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan Curva_Eses

Yahu şu dün çalan parçayı bulacak olan biri dilesin benden ne dilerse bir türlü bulamadım...Smile

Dün Piiz'in menejeriyle görüştük. Daha yeni kaydetmişler şarkıyı ve henüz hiçbir yerde yokmuş arkadaşlar.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:22
Dün takımda beğendiğim isimler en başta Murat Önür olmak üzere , Nadarevic , Tayfun , Sezgin ve birazda Youla idi . Onun dışında kalan oyuncularımız çok çalıştı ama pek iyi değildiler . İvesa'ya zaten pek top gelmedi . Dün 3-5-2 oynadık  . Geri 3'lünün önünde Vucko onun önünde ise Doğa ve Poljak vardı bu 3'lü teknik olarak çok yetersiz oyunu yönlendiremiyorlar . Tamam takım yeni kuruldu ama şuda bir gerçekki orta sahamız teknik anlamda yetersiz . Vucko'dan ön libero yaratmak fantezidir çünkü ağır bir oyuncu karşısına çabuk bir oyuncu geldiğinde pekte iyi olmaz . O nedenle ön libero lazım bu takıma ancak bu pas yeteneği iyi olan bir oyuncu olmalı yoksa yine sıkıntı çekeriz . Bazı arkadaşlar oyun kurucu alalım diyorlar o zaman hem Poljak hem de Oğuz yedek kalacak bu abartı olur üstelik Oğuz'u daha izlemedik belki yaramıza merhem olacak üstelik bana Lovrek'te burada oynayabilir gibi geldi . Ömer'i de Anderson'dan daha iyi buldum iyi çalışmış pivot forvetimiz o olabilir .

Genel anlamda hiçte fena değiliz bu takım kolay kolay yenilmez . Ancak dediğim gibi topu oyuna iyi sokacak teknik bir ön libero transfer etmemiz lazım .
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:26
Alıntı yapılan esesliates

Alıntı yapılan mr26

Takımımız iyi yolda!Ancak orta saha da problem yaşadığımız açıkça ortada!Defansımız sağlam hava toplarında geçit vermedik!Vucko'nun ise gerçek yeri stoper mevki!Ön liberoda bocalıyor bence!Youla konusunda şüphelerim vardı!Ama böyle giderse o gençlerbirliğinde hatırladığımız Youla'yı da geçecek bence!Murat Önür'ün ne kadar isabetli bir transfer olduğunu gördüm!Ürkekliğinide atınca gerçek bir yıldız olacak belli!Doğa çok agresifti!Rakibe sürekli yerden kayarak kontrolsüz müdahaleler yaptı!Ön libero ile orta sahada top dağıtacak 2 transfer şart gibi gözüküyor.Lovrek kendine güvenen işi bilen bir futbolcu!Sıfıra indiğinde bile partnerine rahatlıkla top atabiliyor!Abdullah'ın önünde uzun bir yolu var!Anderson kanatlardan beslenmedikçe iş yapamaz!Forvetimiz sanırım youla lovrek ikilisi olmalı!Sezgin ve Saffet'de defansda iyi anlaşıyorlar!Tayfun'da tecrübesi ile takımda yeri olacak futbolculardan!Kısacası orta saha hariç işler yolunda gibi gözüküyor!

bence sezgin geçen seneki gibi acemi ve vasat futbolunu oynadı sürekli hatalı paslar adam kaçırmalar...ama safet,vucko,tayfun üçlüsü daha iyi olur ön libero oynayacak çok futbolcu(b.ertuğrul,doğa,poljak,birol)var.

Değerli kardeşim esesliateş ben yoksa dün başka bir maçmı izledim anlayamadım. Sezgin'i vasat görmüşsün bence sezgin dün mükemmelin mükemmeliydi ve bu takımın en iyilerinden di. Eğer sezgini o bölgeden al ne nadaraviç ne vucko o anda etkili olabilrdi ta geriye gitme hemen playof finaline dön ve sezginin bolu maçında sakatlanıp çıktığı ve o çıktıkdan sonraki maçın 88 dk bölmünü bi hatırla direkten dönen toplar defans hataları. idda ediyorum eğer sezgin o gğn sakatlanıp çıkmasaydı inan eses o kadar pozizyon vermez belkide daha farklı sonuç elde edebilirdi.. Sezgin bu takımın olmassa olmazlarından dır. Ayrıca taraftar guruplarının içinde en çok beğendiğim gurup altes dir. Hepsi pırıl pırıl tertemiz çocuklar hepside maviş erkanın sözünden çıkmıyor ve maviş erkan kardeşimide kutluyorum oda gerçekten çok kalender ve temiz çocuk. başarılarının devamını diliyorum altes gurubunun gerçekten hepsi de tertemiz bir tek olay bile olmuyor onların gurubunun içinde aynen bu yolda devam altesli kardeşlerim.. saygılarımlaa
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:31
Alıntı yapılan ES_Kadir

Dün takımda beğendiğim isimler en başta Murat Önür olmak üzere , Nadarevic , Tayfun , Sezgin ve birazda Youla idi . Onun dışında kalan oyuncularımız çok çalıştı ama pek iyi değildiler . İvesa'ya zaten pek top gelmedi . Dün 3-5-2 oynadık  . Geri 3'lünün önünde Vucko onun önünde ise Doğa ve Poljak vardı bu 3'lü teknik olarak çok yetersiz oyunu yönlendiremiyorlar . Tamam takım yeni kuruldu ama şuda bir gerçekki orta sahamız teknik anlamda yetersiz . Vucko'dan ön libero yaratmak fantezidir çünkü ağır bir oyuncu karşısına çabuk bir oyuncu geldiğinde pekte iyi olmaz . O nedenle ön libero lazım bu takıma ancak bu pas yeteneği iyi olan bir oyuncu olmalı yoksa yine sıkıntı çekeriz . Bazı arkadaşlar oyun kurucu alalım diyorlar o zaman hem Poljak hem de Oğuz yedek kalacak bu abartı olur üstelik Oğuz'u daha izlemedik belki yaramıza merhem olacak üstelik bana Lovrek'te burada oynayabilir gibi geldi . Ömer'i de Anderson'dan daha iyi buldum iyi çalışmış pivot forvetimiz o olabilir .

Genel anlamda hiçte fena değiliz bu takım kolay kolay yenilmez . Ancak dediğim gibi topu oyuna iyi sokacak teknik bir ön libero transfer etmemiz lazım .

Bence bu ön liberoya tekrar Emre Toraman monte edilmeli diye düşünüyorum hem sert oyun anlayışı ayrıca golüde düşünen bir futbolcumuz. Bence tekrar emre bu takıma kazandırlmalı dıye dusunuyorum bence emre toraman vucko dan 10 gömlek daha üstün bir futbolcu..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:32

Dün saat 13.30 itibari ile kavurucu sıcak altında yola çıktım...Saat 14.00 gibi stada girdik GEÇMİŞ OLSUN ALİ pankartını asabilmek için ancak sağolsun 1965liler her tarafı pankartlarla donatmışlardı :) Biz de skorboard'ın oraya asalım dedik ve astık pankartımızı...

Pankartı astıktan sonra baktık açık tribüne sahadan giriş var girdik meşaleleri de soteledik...Daha sonra çıktık 16.30da kuyruğa girdik...

Stada girdik meşaleleri sakladığımız yerden aldık ve beni birer birer aramaya başladı meşale sahipleri... Meşalesi olanların %80ine teslimatı yapmıştım ki o sırada polisler bastı bulunduğumuz tribünü ve meşaleleri istediler.... (Hangi kanıbozuk ispilediyse...!!!) Ben meşalelerin üstünde oturuyorken tam gidecek polisler derken ayağa ayağa bütün açık ayağa diye bağırdı millet...Kalksam da kalkmasam da yakalanacaktım polis gördü,aldı ve gitti :(...

Ama yine de 26.dk açık tribün açık tribün olalı böyle birşey görmüş müdür bilemiyorum...

Yönetimin hata zinciri ise :

1-Kapıda 1.000lerce insan var olmasına rağmen kapıları açmadılar...
2-Orjinal dedikleri ürün çarşamba pazarında 5 ytlye satılan penyelerle ancak yarışır...
3-Bir orjinal duvar saati sordum 75 ytl:...!!!
4-Lazer diye birşey getirmişler rahatsızlıktan başka birşey değildi...
5-Millet Anadolu Ateşi gibi grupları getirirken bizimkiler yoldan geçen 5-10 kişiyi çevirmiş galiba....
6-Havai fişeklerin patladığı,saha kenarlarında sis bombalarının yakıldığı,tribün üstünde kıvılcımların çıktığı bir ortamda polis nasıl oldu da MEŞALELERİ TOPLADI...!!!

Mithat Körler ve tribünler haricinde herşey berbattı...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır