eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163164165 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı escem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:20
ibb maçının gün ve saati bellimi
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:38
 Denizlinin başında iken rıza hoca ligde ve avrupa da başarılı olmuştu.Denizlisporlu arkadaşlardan aldığım bilgiye göre o yıl da rıza hoca takımı çok zevksiz,defansif,pozisyonu az olan bir taktik ile yönetiyormuş.arkadaş taraftar sıkıntıdan patlıyordu tribünde dedi ama ligde ve avrupa da başarılı olduk.Denizlisporlular maç çok zevksiz diye stadı terk ederken takım gol atıp seviniyorduk dedi.Rıza hocanın özelliği bu. çok sabırlı ve hep destek olmalıyız.Bence forumun en önemli mesajı bu yazdığım mesaj.Sabırlı olup destek olmazsak iddia ediyorum teknik direktör değişikliğine gidip düşeriz,sabırlı olup desteklersek bu takım kesin ligde orta sıralarda yer alır.Rıza hoca süper ligdeki ilk sezonumuz için çok doğru bir seçim.Ben hala 1995-96 sezonunda beşiktaş önünde 2-0 öndeyken yılmaz hocanın ikinci yarıda hala takıma gol attırmaya uğraşırken defans hataları yüzünden 2-2 berabere kalışımızı unutamam.O maçtan sonra da çöküş başlamıştı zaten.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
aakin Liste gör
Yazar

Alper AKIN
Yer: Turkey
  Alıntı aakin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:46
Alıntı yapılan forum26

Denizlinin başında iken rıza hoca ligde ve avrupa da başarılı olmuştu.Denizlisporlu arkadaşlardan aldığım bilgiye göre o yıl da rıza hoca takımı çok zevksiz,defansif,pozisyonu az olan bir taktik ile yönetiyormuş.arkadaş taraftar sıkıntıdan patlıyordu tribünde dedi ama ligde ve avrupa da başarılı olduk.Denizlisporlular maç çok zevksiz diye stadı terk ederken takım gol atıp seviniyorduk dedi.Rıza hocanın özelliği bu. çok sabırlı ve hep destek olmalıyız.Bence forumun en önemli mesajı bu yazdığım mesaj.Sabırlı olup destek olmazsak iddia ediyorum teknik direktör değişikliğine gidip düşeriz,sabırlı olup desteklersek bu takım kesin ligde orta sıralarda yer alır.Rıza hoca süper ligdeki ilk sezonumuz için çok doğru bir seçim.Ben hala 1995-96 sezonunda beşiktaş önünde 2-0 öndeyken yılmaz hocanın ikinci yarıda hala takıma gol attırmaya uğraşırken defans hataları yüzünden 2-2 berabere kalışımızı unutamam.O maçtan sonra da çöküş başlamıştı zaten.

o maçta 2-2 berabere kalmadık ikinci yarı yediğimiz gollerle 3-2 yenildik .
Yukarı
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Mİ YEMEZMİ
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:57
Alıntı yapılan işçi

Bildiğim kadarı ile Doğa'nın gördüğü kırmızı kart ligi etkiliyor. Hazırlık maçında gördüğün sarı kartlar etkisiz fakat direk kırmızı görürsen lige yansıyor. İBB maçında yok sanırım Doğa..

çok saçma olur bu?mesela yabancı bi takımla yapsaydık açılış maçını veya hazırlık maçını ne olcaktı.kendi liglerinde cezalımı olacaklardı futbolcular?Confused
hiçbir gruba üye değilim.eskişehirspor'luyum..
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:58
Alıntı yapılan aakin

Alıntı yapılan forum26

o maçta 2-2 berabere kalmadık ikinci yarı yediğimiz gollerle 3-2 yenildik .
Gerek Metin Arvas'ın kendi kalesine gol atması gerekse de beşiktaşta Kuntz'un etkili oyunu mağlubiyeti getirmişti.
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 18:03
Alıntı yapılan NONS26

Alıntı yapılan işçi

Bildiğim kadarı ile Doğa'nın gördüğü kırmızı kart ligi etkiliyor. Hazırlık maçında gördüğün sarı kartlar etkisiz fakat direk kırmızı görürsen lige yansıyor. İBB maçında yok sanırım Doğa..

çok saçma olur bu?mesela yabancı bi takımla yapsaydık açılış maçını veya hazırlık maçını ne olcaktı.kendi liglerinde cezalımı olacaklardı futbolcular?Confused

bir ara uefa öyle bir kural çıkarmıştı.Hala geçerli mi? değil mi? bilmiyorum onun için sordum
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Mİ YEMEZMİ
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 18:07
Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan NONS26

Alıntı yapılan işçi

bir ara uefa öyle bir kural çıkarmıştı.Hala geçerli mi? değil mi? bilmiyorum onun için sordum

bidahaki hazırlık maçına cezalıdırTongue
hiçbir gruba üye değilim.eskişehirspor'luyum..
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 18:12
Alıntı yapılan işçi

bi hazırlık maçı daha oynarız    çeker  cezasını doğa  Smile
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 18:28
Hayır ligde cezalı olması gerekiyor. Sanırım GESE nin bi hazırlık maçıydı. Avrupa takımıyla yaptı. Hasan kırmızı kart görmüştü ligde oynamadı.. Yinede emin değilim..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
harundeliktas Liste gör
Yeni Yazar

Harun Deliktaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı harundeliktas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 18:34
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163164165 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır