eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 159160161162163 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 18:49
Umarım değerlendirilir.

Alıntı yapılan ilkeronair

Umarım beğenilir;

Face linki; http://www.facebook.com/video/video.php?v=329672520749&ref=nf

youtube linki;http://www.youtube.com/watch?v=8R2-Wih1xJo
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
26_Kızılcıklı_26 Liste gör
Yazar

-
Yer: ESKİŞEHİR!!
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 10:23
CUMA GÜNÜ SAAT 19.00 ' DA TRİBÜNDE LİSELİ KIZILCIKLI TOPLANTISI YAPILACAKTIR. Ben Liseli Kızılcıklı ' yım diyen herkes katılmakla hükümlüdür ! Duyanlar duymayan herkese haber versinler.

fırat..
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 15:36

cümleten selamın aleyküm

tüm abiler kardeşler arkadaşlar kızılcıklı tribünü bırakmak zorundayım (zorunluğu kendi şartlarımda ve düşüncelerimde) şuan ailevi problemler ve piskolojik bunalıma girdiğimden dolayı son olaylar sayesinde ...bu tribünü bırakıp tedavi olup daha sonrasında normal insanlar gibi yaşamaya başlayacağım gerçketen kızılcıklı tribünü bana çok şeyler kazandırğı gibi çok şeyleri götürdü ....yeri geldi herkes burda saladı yeri geldi övdü fakat gerçketen çok yıprandım ...bu bırakma olayını gerçekleştirirken herkesin bana hak verceğini düşünüyorum...tüm kızılcıklı ya yarı yolda bıraktığım için ne desem fayda etmez inşallah bir gün beni anlar ve affedersiniz....inanıyorumki benden küçük kardeşlerime bişey ler öğretebildim unutmasın kimse kızılcıklı da tümaylar bitmez ....tüm kızılcıklı ya yolunda başarılar .....tümay    
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 16:56
Alıntı yapılan kzlckl

cümleten selamın aleyküm

tüm abiler kardeşler arkadaşlar kızılcıklı tribünü bırakmak zorundayım (zorunluğu kendi şartlarımda ve düşüncelerimde) şuan ailevi problemler ve piskolojik bunalıma girdiğimden dolayı son olaylar sayesinde ...bu tribünü bırakıp tedavi olup daha sonrasında normal insanlar gibi yaşamaya başlayacağım gerçketen kızılcıklı tribünü bana çok şeyler kazandırğı gibi çok şeyleri götürdü ....yeri geldi herkes burda saladı yeri geldi övdü fakat gerçketen çok yıprandım ...bu bırakma olayını gerçekleştirirken herkesin bana hak verceğini düşünüyorum...tüm kızılcıklı ya yarı yolda bıraktığım için ne desem fayda etmez inşallah bir gün beni anlar ve affedersiniz....inanıyorumki benden küçük kardeşlerime bişey ler öğretebildim unutmasın kimse kızılcıklı da tümaylar bitmez ....tüm kızılcıklı ya yolunda başarılar .....tümay    
Tümay bey sizinle tanışmışlığımız yok ama kızlcıklı trübününe kattığını çok değer var.Bu değerlerin arkasında olup,davanızı yarı yolda bırakmak bir çok kardeşimizi ve arkadaşlarımızı üzecektir ve bu trübüne de yansıyacaktır sizin ve kızılcıklı trübünün hakkında hayırlısı olsun diyorum.İnşallah verdiğiniz karar yanlış bir karar değildir!!
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 17:06
Alıntı yapılan kzlckl

cümleten selamın aleyküm

geçmiş olsun, fiziksel hastalıkların tedavisi daha kolay oluyor ama ruhsal hastalıklar uzun zaman iz bırakabiliyor... Allah derman versin...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 17:09
Şu an neler yaşandığını biz bilemeyiz ama 8-9 sene öncesi tribünden tanırım Tumay' ı Eskişehirspor hatta Eskişehir Şekerspor' un bir çok deplasmanına beraber gitmiştik. Umarım acele bir karar vermemişsindir kararını tekrar gözden geçirmeni bekliyorum hatta biraz ara ver yine düşün. Anladığım kadarıyla tribünde pek aktif olmayacaksın ama Siyah Kırmızı renkleri sen bırakamazsın biliyorum.. Hayırlısı diyelim.. Geçmiş olsun..Kendine dikkat et Wink
Yukarı
andy Liste gör
Yazar

Andaç
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 17:45
Alıntı yapılan kzlckl

cümleten selamın aleyküm

gecmisolsun kardesim. bu tribün seni özler. acık tribünden, senin hareketlerini kesip o kadar uzaktan bile gaza geliyordum. samimi icten durusunla örnek adamsın. kısa sürede toparlanırsın insallah. allah yardımcın olsun..
meftunuyuz hayranıyız
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2010 saat 19:03
Tümay Allah yardımcın olsun yeni bir hayat seçmişsin kendine inşallah istediğin gibi gider herşey bu güne kadar ki hizmetlerin için teşekkürler...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2010 saat 20:28
tanışmıyoruz ama tribünle özdeşen birinin bırakması kötü bir olay çünkü gelecek nesillere ve bizlere örnek olcak bir eseslinin kaybedilmemesi gerekli inşallah biran önce aramıza dönersiniz
ölümüne eses
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2010 saat 20:40
Yolun açık olsun Tümay. Allah gönlüne göre versin.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 159160161162163 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır