eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2019 saat 13:19
Alıntı yapılan onresk51

Çocuklar Polonya'da ter döküp sezona hazırlanırken Emre GÜRAL'ın 3. otel tatiline gitmesini kabullenemiyorum.

Emre gural I Göztepe istiyor sözleşmede madde si var super ligden takim isterse giderim diye ama gitmek istemiyormus
bu adam para derdinde bence çok yapmacik 250 bin avro istiyor hemen ve yönetim bence boşuna geldi icraat yok para yok
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2019 saat 13:44
Ferhat Kiraz ve Jesse Sekidika çalışmalara başladı. Eskişehirspor’da askerlik görevini tamamlayan Ferhat Kiraz ile ödeme yapılan Jesse Sekidika geçtiğimiz gün Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ne gelerek yeni sezon hazırlıklarına başladı. Ayrıca Marko Milinkoviç ve Kamal Issah’ın da tesislere gelerek çalışmalara başlayacağı bilgisi edinildi.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2019 saat 00:33
İbrahim Sissokoya 10 bin Euro Ödeme Yapılmış Pazartesi günü içinde 25 bin Euro ödeme yapacağız diye söz vermişler fakat ödeme yapılmamış ödeme yapılmazsa Kendisi Sözleşmesini Tek Taraflı Fesih Edeceğini Yönetime Bildirmiş Yönetim Gündür Para Arayaşında Fakat 25 bin Euro Halen Bulamamış Ödeme Yapılmazsa Büyük İhtimalle İbrahim Sissoko Hataysporla Anlaşmış.
Hakan Aslantaşta TFF ye Başvurmuştu Malum 30 günlük ödeme süresi dolmuş kendisine herhangi bi ödeme yapılmamış Hakan Aslantaşada düne kadar ödeme yapması gerekiyomuştu ödeme olmamış Oyuncunun sözleşmesini tek taraflı fesih edip takımdan ayrılcakmış.
Kamal Issah ve Marko Milinkoviçte Yönetimden Ödeme bekliyor Kamal Issahya 11 bin Euro ödeme yapılmış Marko Milinkoviçede 15 bin Euro ödeme yapılmış serbest kalmamaları için fakat oyuncular Geçen Sezondan Alacağı olan paralarının tamamını almadan kampa ve Eskişehire gelmeceğini yönetime iletmişler Marko Milinkoviçin Geçen Sezondan 120 bin Euro Alacağı varmış tamamını almadan gelmiyomuş Kamal Issahta 100 bin Euro Alacağını almadan gelmiyolarmış.
Emre Güralında Geçen Sezondan 250 bin Euro Alacağı bulunuyo yönetim kendisiyle görüşme gerçekleştirmiş oyuncu pazarlıklar sonucu 150 bin Euronun Tamamını verirseniz Eskişehirsporda Devam Ederim demiş.
Haber Kaynağıda Eskişehir Gazetecisi Erkan Midilli.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2019 saat 08:04
Bu paraları yönetim bulamayacak gibi geliyor.. Projeler ile Eskişehirspor'u kalkındıracağız diyen yönetimin projeleri de malesef uzun vadede getiri sağlayacaktır.. Kısa vadede büyük paralara ihtiyacımız var.. Bilmiyorum nereden bulup ödeyecekler.. Yönetim kurulunu silkelesek 1 mAvro çıkar mı bilmiyorum.. Çıksa bile kulüp için harcarlar mı orası da muamma.. Geçen yıldan alacaklarını ödemediğimiz her futbolcu sezon içerisinde arıza çıkartacaktır..

Hakkımızda hayırlısı..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2019 saat 11:27
eti ile randevu alinmis forma reklami için sanirim Kamal islah milinkovic hakan Aslantaş sisokko emre gural ucretleri ödenecek
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2019 saat 12:27
Uzun zamandır olayları sadece susarak izliyorum. Çünkü anladim ki bazı kişiler tarafından kulüp ve taraftarlar yönetiliyor.
Transfer tahtasını açan yönetim gönderildi yerine onlar ile iş yapmis ama onlara rakip olmus birisi getirildi bir sürü vaadde bulundu. Cebinde (500 bin euro) 3-4 milyon TL parasi olmayan birisi daha gelir gelmez -6 puan cezasında içinde olduğu düzenden haberi yokmuş gibi davrandı keza öyle olsun, projemiz var dedi bisi yapmadi henuz, rakiplerimiz takviyelerini yaparken biz elimizdeki kadroyu koruyamıyoruz. Transferi açmak için kimseden imza falan da toplamadı oranı ödemeleri yarıya indirmek için anlaşma da yapamadı. Futbolcu satarak borç azalticagini düşündü ama onu zaten herkes yapabilirdi 3 milyon euro karşılığında sattığında 20 milyon TL eğer kredi borçlarına değil futbol camiasina gidicekse bildiğim kadarı ile bi 20-25 milyona daha ihtiyacımız var. Artı 5 milyon da kendi oyuncularımıza yaklaşık olarak 50 milyon TL para lazımken 30 milyon TL paranın nasıl bulunacağı muamma , sponsordan gelen para da bankalara gitmiyor hadi diyelim ETI en fazla bize 5 milyon TL verir oda zor ancak oyuncu parasını öder ama bu zamana kadar nerdeydiniz oyuncular kaçınca mi aklınıza geldi ki bu paraların elimize ulaşması bile söz konusu değil. Tahtayı acamiyorsak , elimizde olanı tutamıyorsak 5 milyon TL bulamiyosak biz niye varız ? Sezona katılım payı olan para da sanırım bankalara kesiliyo e sattığımız oyuncuda silinse yaklaşık 30-35 milyon borcunuzun silinmesi demek 150 milyon TL gibi bi para borç kalır. Eğer ki tahtayı açıp elimizdekileri tutup 2-3 nokta atışı bölge transferi yapabilseydik playoff kazanma ihtimalimiz olurdu ki kazanan takım 100 milyon TL kazanıyor öyle böyle 50-55 milyon TL borç ile Süperlige çıkardık bunu Her taraftarın görmesine rağmen ama görüyorum ki kimsenin bir ne plani ne parası ne bir çabası yok. Sonumuz kötü.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2019 saat 15:28
Sadece Etinin vereceği para ile değirmen dönecekse seneye bende aday olucam.Yeni yönetimin henüz tek bir olumlu icraatı yok.Olumsuz icraat ise Fıratcan ın gidişi 1,-6 puan cezası 2.Birde -6 dan haberleri yokmuş gibi salağa yatıyorlar bizde yedik.Avukattan umudum vardı yaptığı açıklamalara bakıyorum tamamen boş bir adam.Yazık oluyor bize...
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2019 saat 15:31
Ha birde şunu ekleyeyim.Senelerdir Etinin verdiği paralarla işi götürmeye çalışıyoruz.Kampanya başlatalım Firuzhan Kanatlı yetki verdiği bir kişiyi kulübün başına koysun bizde rahat edelim onunda verdiği paralar boşa gitmesin iç edilmesin.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2019 saat 15:55
Eskişehirspor’un 250 Bin TL’ye anlaştığı fakat peşinat veremediği için sözleşme uzatamadığı altyapıdan yetişen savunma oyuncusu Serdar Yazıcı, Afyonspor’a imza attı. Serdar’ın 3 sezon antrenörlüğünü yapan Orhan Türkmengil, “Serdar’ın gidişi Eskişehirspor için önemli bir kayıp” dedi.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2019 saat 19:35
Alıntı yapılan Furkan2696

Uzun zamandır olayları sadece susarak izliyorum. Çünkü anladim ki bazı kişiler tarafından kulüp ve taraftarlar yönetiliyor.
Transfer tahtasını açan yönetim gönderildi yerine onlar ile iş yapmis ama onlara rakip olmus birisi getirildi bir sürü vaadde bulundu. Cebinde (500 bin euro) 3-4 milyon TL parasi olmayan birisi daha gelir gelmez -6 puan cezasında içinde olduğu düzenden haberi yokmuş gibi davrandı keza öyle olsun, projemiz var dedi bisi yapmadi henuz, rakiplerimiz takviyelerini yaparken biz elimizdeki kadroyu koruyamıyoruz. Transferi açmak için kimseden imza falan da toplamadı oranı ödemeleri yarıya indirmek için anlaşma da yapamadı. Futbolcu satarak borç azalticagini düşündü ama onu zaten herkes yapabilirdi 3 milyon euro karşılığında sattığında 20 milyon TL eğer kredi borçlarına değil futbol camiasina gidicekse bildiğim kadarı ile bi 20-25 milyona daha ihtiyacımız var. Artı 5 milyon da kendi oyuncularımıza yaklaşık olarak 50 milyon TL para lazımken 30 milyon TL paranın nasıl bulunacağı muamma , sponsordan gelen para da bankalara gitmiyor hadi diyelim ETI en fazla bize 5 milyon TL verir oda zor ancak oyuncu parasını öder ama bu zamana kadar nerdeydiniz oyuncular kaçınca mi aklınıza geldi ki bu paraların elimize ulaşması bile söz konusu değil. Tahtayı acamiyorsak , elimizde olanı tutamıyorsak 5 milyon TL bulamiyosak biz niye varız ? Sezona katılım payı olan para da sanırım bankalara kesiliyo e sattığımız oyuncuda silinse yaklaşık 30-35 milyon borcunuzun silinmesi demek 150 milyon TL gibi bi para borç kalır. Eğer ki tahtayı açıp elimizdekileri tutup 2-3 nokta atışı bölge transferi yapabilseydik playoff kazanma ihtimalimiz olurdu ki kazanan takım 100 milyon TL kazanıyor öyle böyle 50-55 milyon TL borç ile Süperlige çıkardık bunu Her taraftarın görmesine rağmen ama görüyorum ki kimsenin bir ne plani ne parası ne bir çabası yok. Sonumuz kötü.

Yönetimin tek planı sivrilen bir iki genci satarak kaynka yaratırız onunla da bu çarkı çevirir bu seneyi atlatırızdı. ancak olmadı, oyuncu satamadılar. hangi saf 1 ay sonra bedavaya satın alabileceği oyuncuya bu krizde 3-4 milyon euro verir. sonuç kimse vermedi. haliyle yönetimin b planı yada koyabileceği para olmadığından 20-25 bin euroyu bile veremiyor.

bu arada inanıyorum ki şuan satılabilcek gözüyle bakılan tüm oyuncularımız dorukhan gibi bedavaya transfer olacaklar.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır