eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:11
Önder özen i getirsinler. Tüm oyuncuları satsınlar ptt ye yelken açsınlar. Önder özen i takımın başına gecirmek demek ptt yolcusuyuz demek.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:13
Alıntı yapılan johnblack26

Aday Hocalardan biride Akhisar'ın hocasıymış.

Bu adam hangi takımda iş yapmışta düşünüyorlar.
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:14
benıde alın bende bonsversız oynarım fazla parada alamam hem 10 golda garantı Tongue
Yukarı
ahmetbalkan Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: Turks and Caicos Islands
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:15

Keşke Yeni Teknik Direktör taraftarın sevdiği, Şehri,Takımı ve oyuncuları tanıyan bilen DEDE olsa !!!
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:24
Teknik direktör Önder Özen, yardımıcısı Dede yahut Zafer Şahin...

Ara transfer döneminde bizi ikinci yarıya umutlu sokacak yegane transferlerdir...

Önder Özen, şimdiki beşiktaş takımını Bilic'le beraber kurmuş kişidir. O yüzden kendisinin elinde geniş bir futbolcu portföyünün olduğunu düşünüyorum... Takımın başına getirilirse nokta transferlerde yapacaktır...
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:26
Ertuğrul hoca zoru istemedi.Kendine görede çok fazla sebebi vardır.Artık bitti gitti yani.Ahh vahh durumlarınada gerek yok.Şuan için çok çabuk bu takımı kim düzlüğe çıkarabilir buna adapte olmalıyız.Önder hocanın ismi mantıklı.Eskişehirli oluşu.Camiayı tanıyor olamsı.Borcu harcı bilmesi avantaj.Önder hocayı direktör olarak getireceksende bu takımdan haldunu kamuranı yok ceo yu falan direk göndereceksin.Direktör olarak başta onun adı olacak.Hoca olarak dede ismi güzel ama lisansı varmıdır?Ekibi varmıdır?Bunlar hep soru işareti yine bizi idare edebilecek hoca mustafa reşit akçay olabilir diye düşünüyorum.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:29
Önder özen'in t.direktürlüğünu bilmem ancaaakk.. yapacağı.. isteyeceği ve takımımızı bir an önce üst sıralara taşıyacak oyuncuları getireceğinden hatta ve hatta uygun maliyet ile bunu başaracağından bir şüphem yok. Sportif direktör olarak düşünülmesi gerekirdi ancak öyle bir lüksümüz maalesef hiç yok. Kendisini şahsen seven bir insanım ve futbol bilgisine inanan biriyim. ne olursa olsun en hayırlısı olsun.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
mimares Liste gör
Yazar

Taner Apaydın
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:33
Önümüzdeki sezondan itibaren yabancı sınırlaması kalkacak.Yerli futbolcuların piyasa değerlerinde ve aldıkları ücretlerde ciddi değişimler olacak.Global piyasa değeri 2-3 milyon euro olmayan Erkan Zengin ve benzeri yerli oyunculara yıllık 1.4 milyon euro net ücretler verilmeyecek demektir. Bence süper ligde şu an hiçbir yerli oyuncu bu ücreti hakketmiyor.Yapılacak transferler kısa vadeli sözleşmelerle yapılmalı.Bu sezon sonunda bizi ligde tutacak şekilde,önümüzdeki sezondan itibaren bence hiçbir klüp yerli bir oyuncuya ne yüksek bonservis öder,ne de yüksek yıllık ücret öder.
Sevda emek ister...
Yukarı
26hasan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:35
Şimdi benim merak ettigim konu yönetim kesenin agzini acip yeni gelen hocanin istedigi adamlari alacak mi yoksa yine para sikintisi diyip transfer yapmayacaklarsa nasil ligte kalicaz onu da gectim eger transfer yapilirsa neden ertugrul hoca varken yapilmadi olacak bu seferde. Bekleyip göreceğiz.
Şampiyonluk tükenmiş nefeslere
Sinan'a Ediz'lere
Hediyemiz olacak...
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 15:37
Alıntı yapılan 26hasan26

Şimdi benim merak ettigim konu yönetim kesenin agzini acip yeni gelen hocanin istedigi adamlari alacak mi yoksa yine para sikintisi diyip transfer yapmayacaklarsa nasil ligte kalicaz onu da gectim eger transfer yapilirsa neden ertugrul hoca varken yapilmadi olacak bu seferde. Bekleyip göreceğiz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır