eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBasketbol Türkiye Kupası - Eskişehir Grubu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141516
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 21:04
Alıntı yapılan Dorylaion

Ankara Fenerbahçeliler Derneği başkanı şu an kulübümüzün 2.başkanı, ondan daha fenerli olan biri genel menajerimiz. Adamlar 2 pankart takmış çok mu Allah aşkına.Bu iki zattı kulüpten kovmadan o üniversiteli çocuklara birşey deme hakkını kendimde görmüyorum.
AntiBizansss!!!
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 21:07
Alıntı yapılan şimşek65

basketle falan nhiç ilgim yoktur,hiçde sevmem.şöyle kanallar arasında zapping yaparken baktım ülkerspor ile medical park arasındaki final maçı eskişehirde.birde ne göreyim kocaman eskişehir genç fb liler diye bir pankart orta yerde her an görünen bir yerde asılı.eskişehirdeki maçta o pankartı yırtıp atacak bir eskişehirli grup yokmuydu.yazık ya...

eskişehirin adı fenerle anılıyor ne kadar acı.

Klavyatör Eskişehirspor taraftarının tipik bir örneği..

Çok biliyodunuz madem buyurup gitseydiniz salona,yırtsaydınız o pankartı,kusura bakmayın biz yapamadık.Sizin gibi üstadları görmek isterdik oralarda..

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 21:33
Alıntı yapılan şimşek65

onların olduğu bu lanet olası bu yönetimi destekleyen kim?zaten.

Damardan girmişsin ama ne guguyu nede tüzünü def edemedik sag salim ayakdalar üstelik şu anki halilin adamları

Pankart olayına gelince abi haklısın insan bir anda kızıyor yanlız orda hic bişe olmaz bazı arkadaşlarda haklı yakalanırlarsa hem para hem maclara gitmeme cezası alıyorlar üstelik ne acıki Eskişehirspor yöneticileri olayın ne oldugunu bilmeden araştırmadan imzasını atıyor onaylıyor en son 1800 dü ceza şimdi nekadar bilmiyorum cezayı yedinmi baban bile seni tanımıyor işte maclaaran soguyanların bir kısmıda bu

Elbet hesap sorulur yeri zamanı geldiginde ama pisi pisinede olmaz Wink
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 23:04
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan şimşek65

basketle falan nhiç ilgim yoktur,hiçde sevmem.şöyle kanallar arasında zapping yaparken baktım ülkerspor ile medical park arasındaki final maçı eskişehirde.birde ne göreyim kocaman eskişehir genç fb liler diye bir pankart orta yerde her an görünen bir yerde asılı.eskişehirdeki maçta o pankartı yırtıp atacak bir eskişehirli grup yokmuydu.yazık ya...

eskişehirin adı fenerle anılıyor ne kadar acı.

Çok biliyodunuz madem buyurup gitseydiniz salona,yırtsaydınız o pankartı,kusura bakmayın biz yapamadık.Sizin gibi üstadları görmek isterdik oralarda..YAVRUM YİĞİT biz senin yaşındayken klavyede yoktu klavyatör diye bir şeyde.onlar sizin nesle aitkavramlar.biz sizin yaşınızdayken kimse eskişehirde fb bayrağı pankartı vsvsasamıyordu yalnız çünkü o zamanlar biz senin gibi  neydi o klavyatörmüdür nedir onun başında değildik

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 23:15
O kadar gereksiz bir yazı yazmışınız ki sadece güldüm cidden...ALINTI

demekki eskişehir adının fb...gs...bjk gibi isimlerle anılması sizi rahatsız etmek bir yana hoşunuza gidip güldürebiliyor.
 size birşey demiyorum Allah gülmekten ayırmasın...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 23:18
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Çok biliyodunuz madem buyurup gitseydiniz salona,yırtsaydınız o pankartı,kusura bakmayın biz yapamadık.Sizin gibi üstadları görmek isterdik oralarda..

47 yaşında bir abini bu mücadele içine çağırıpda akranlarının HÜ şakşakçılığı yapmalarına ses çıkarmamak benim tanıdığım yiğit e yakışmamış.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 23:19
Alıntı yapılan şimşek65

O kadar gereksiz bir yazı yazmışınız ki sadece güldüm cidden...ALINTI

demekki eskişehir adının fb...gs...bjk gibi isimlerle anılması sizi rahatsız etmek bir yana hoşunuza gidip güldürebiliyor.

size birşey demiyorum Allah gülmekten ayırmasın...

Bizleri rahatsız ediyor o gün efes maçınada gittik o kadar kamera,polis varken 3-5 ciğersiz için ceza alıp takımımızdan mahrum mu kalalım ? Gereken yapılıyor siz merak etmeyin sıcak evinizde kahvenizi yudumlayın.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141516

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır