eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıMehmet Boztepe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SSenSiS Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 03:45
Malesef bende uzuldum bunu duyunca. Ama gecmıste bir seyler yazmıstım son hazırlık macında tum genclerı sahaya surdu ve notunu aldı. Almanlar ustunu çizdiği adamı ağzıyla kus tutsa unutmaz Alman disiplinine ve Katiliğine bir örnek. Ben genç futbolcuların yerinde olsam bir yerlerımı yırtardım o maç derken bunu kast ediyordum.Oyuncu kiralama olayına neden gitmedik orasınıda merak ettim ama suan takım Skibbe nın elinde bir bildiği ve ya gördüğü bir sey vardır demekten baska bir sey soyleyemeyiz ama Mehmetin cok yetekli bir oyuncu oldugunu inkar edemeyiz bakalım neler olacak.
The HoRRoR GRaNDeuR
Yukarı
26alper26 Liste gör
Yazar

Alper Sevinç
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 12:03
Bence mehmete yapılan spor ahlakına uymayan bir hareket... Sen bir futbolcuyu transfer ediyorsun ve sadece hazırlık maçlarına veya antremanlara göre karar veriyorsun. Ona bir maç bile oynama fırsatı vermiyorsun. Neticede lig maçı havası başkadır. Hayır en azından yarım sezon beklese ne olur çok mu birşey kaybederiz. Çok mu para ödüyoruz mehmete. Denemekten hiç bir zararımız olmaz aksine kazancımız çok fazla olabilir. Spor ahlakını gerektiren durum bu değil. Eğer böyle birşey olacağını gelmeden mehmete söyleyip sonra transfer yaptıysak tamam ama aksi halde 4. ligden de gelen futbolcu da olsa bir insandır...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 12:18
Alıntı yapılan 26alper26

Bence mehmete yapılan spor ahlakına uymayan bir hareket... Sen bir futbolcuyu transfer ediyorsun ve sadece hazırlık maçlarına veya antremanlara göre karar veriyorsun. Ona bir maç bile oynama fırsatı vermiyorsun. Neticede lig maçı havası başkadır. Hayır en azından yarım sezon beklese ne olur çok mu birşey kaybederiz. Çok mu para ödüyoruz mehmete. Denemekten hiç bir zararımız olmaz aksine kazancımız çok fazla olabilir. Spor ahlakını gerektiren durum bu değil. Eğer böyle birşey olacağını gelmeden mehmete söyleyip sonra transfer yaptıysak tamam ama aksi halde 4. ligden de gelen futbolcu da olsa bir insandır...
Aynen katılıyorum. Adam artık 23 yaşında. Önündeki bir kaç yıl performansının zirvesi olmak zorunda, yoksa silinir gider. Demekki kendine güveniyor ve egosu yüksek(iyi anlamda kullanıyorum) bir futbolcu. Gelirken büyük ihtimal şartları konuşarak gelmiştir.Şartların oluşmadığını görünce gitme kararı almış.

Futbolcuyu anlıyorum. Adam 2.ligde kiralık oynamam ben diyor, A2'de hiç oynamam diyor. Bence de şans verilmeliydi. Herkes çok umutluydu.. İkinci Diegomuz olabilirdi... Önümüzdeki birkaç yıl büyük performans gösterirse bunun hesabını kim verecek merak ediyorum.Adamı zaten almışsın, oynat yarım devre ya da 1 sene gönderirsin sonra.. Sözleşmesini ağır şartları koymazsın olur biter.
Her zaman her yerde
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 13:14
  Mehmet genç bir futbolcu ama yeni bir yetenek diyeceğimiz 16-17 yaşında değildir. Bir takımda direkt oynayacak yaşa gelmiş artık.  Almanya'da fut bolla ilgisi olan her kulüp seyretmiştir,buna rağmen iyi bir transfer yapamamış,  Borussia Dortmund II takımından A takımına yükselme şansını değerlendirememiştir.

Seyrettiğimiz bir kaç dakikalık görüntüler teknik kapasitesinin yüksek olduğunu gösteriyor ancak  teknik kapasitesinin iyi olması her bakımdan iyi futbolcu anlamına gelmez.

Transfer yapmak veya direkt oynamayı istemek her futbolcunun en doğal hakkıdır ve Eskişehirsporda Mehmet'e bu şansı tanımıştır. Bundan sonrası futbolcuya kalacaktır. Ya Eskişehirsporda kalıp A takımını zorlayacaktır yada başka bir kulüpte şansını deneyecektir.

Alman ekolünden gelen ve  aynı dili konuşan bir teknik direktörün takımın başında olması gurbetçi futbolcular içinde bir şanstır.

kalender
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 14:02
2 hazırlık maçında adamın futbolcu olduğunu anlıyorlar ya pes doğrusu, biz buluruz genç oyuncuyu GÜVENİPTE OYNATAMAYIZ sonra futbolcu kaybolup gider gaziantep gibi takımlar bulur oynatırlar futbolcu yıldız olur Angry madem adam yetersiz ne diye transfer edersin, bu gibi durumlar kulübün imajınıda bozuyor yazık çok yazık
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 14:15
kardesim niye aldınız niye gönderiyorsunuz.... kafanız mı iyi???
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Ganyotçu Liste gör
Yazar

Emrecan
Yer: Liverpool
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 14:22
Bülent Uygun'un isteği doğrultusunda alınan futbolcu, Şimdi Skibbe istemedi gidiyor..
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 15:17
Mehmet Hakkında Karar Yarın Verilcek Sanırım Umarım Kalır Bize Genç Yetenekli Adamlar Lazımmm
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 15:19
umarım mehmet takımda kalır tarık ve mehmete şans verilmesi lazım diğer futbolcularımızda kiraya verilmeli
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 15:25
Tarık ve Mehmet yeteneksiz olsalar Almanyanın u-19 unda oynamazlardı,bejeke bursa gibi kulüplerin transfer listesinde olmazlardı.Hocanın tercihi ama kesinlikle bu sene takımızda şans verilmeli.Bir Stephen Baidoo örneği aklıma geliyor nedense ,son çıktığımız sezon daha lig başlamadan Yılmaz hoca tarafından gönderilmiş,ve ankaragücüne imza atmış ve takımında yıldızı parlayıp Türkiyenin en iyi yabancıları arasında gösterilmiş ve yıllarca ligimizde oynamıştı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır