eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2.Mali Genel Kurul (22 Haziran 2012)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 16:21
Alıntı yapılan tatar ilker

Mali Genel Kurul'a kimse katılmadı!

Eskişehirspor'da Başkan Halil Ünal'ın Kulüpler Birliği başkanlığına seçilmesinin ardından yoğunluğunun artması, Mali Genel Kurul'u da etkiledi..

Bugün saat 13.00'te Dedepark Otel'de yapılması planlanan Mali Genel Kurul'a basın mensupları hariç neredeyse hiçbir Eskişehirsporlu yönetici ve kongre üyesi katılmadı. Böylece uzun bir süre sonra Eskişehirspor'da ilk kez Genel Kurul ilk gününde yapılamadı.

Bu arada salonda kongre hazırlığının yapılmaması da dikkat çekerken, yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle kongre 22 Haziran cuma gününe ertelendi.

Eskişehirspor ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Halil Ünal'ın, Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, Asbaşkan Mehmet Kızıl ve Yönetim Kurulu üyelerinin yargılandığı dava öncesi destek için Gaziantep'e gittiği belirtildi.

Haftaya yapılacak olan Mali Genel Kurul'un gündemi şu şekilde;
1- Açılış
2- Başkanlık divanı seçimi ve divana tutanağı imzalama yetkisinin verilmesi
3- Saygı duruşu- İstiklal Marşı
4- 2011-2012 dönemi kesin hesap raporlarının görüşülmesi
5- 2011-2012 dönemi denetim kurulu raporunun okunması ve görüşülmesi
6- Yönetim kurulu ibrası
7- Denetim kurulu ibrası
8- 2011-2012 dönemi tahmini bütçesinin görüşülmesi ve oylanması
9- Dilek - temenniler - kapanış

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120615/mali_genel_kurula_kimse_katilmadi.html
Ertelendiği daha önceden duyurulmuştu diye hatırlıyorum.
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 20:30
Haşmetlilileri buyurmuşlar ki kongre ertelenmiş..kongre dediğin başkanın keyfi olarak erteleyebileceği bir müessese değildir. Birinci oturumda salt çoğunluk sağlanamazsa ikinci oturumda çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilir. Başkan olmasa dahi kongre gerçekleşebilir.

Kendisi gibi zimmete para geçirme suçundan yargılanan Antep başkanına destek vermek için mahkemeye katılacakmış. Başkanın Eskişehirspor'dan daha önemli işleri var anlaşılan. Bu kulübü bu hale düşürenler iki cihanda elim yakanızda.

Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 20:54
Bütceden İyi Para Vermiştir Halil Ünal Üye Aidatlarını Ben Yatırıyorum Demişti Kimlerin Parasını Yatırmış Cok Merak Etim 500 ünmü 600 ünmü Yoksa Kendi Adamlarınınmı Üye Aitadlarını ben Yatırıyorum Diye Kendisi Yerel Tv De Sölemişti

Cok Safız Degilmi
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 21:14
Alıntı yapılan SoLdat

Alıntı yapılan tatar ilker

Mali Genel Kurul'a kimse katılmadı!

Eskişehirspor'da Başkan Halil Ünal'ın Kulüpler Birliği başkanlığına seçilmesinin ardından yoğunluğunun artması, Mali Genel Kurul'u da etkiledi..

Bugün saat 13.00'te Dedepark Otel'de yapılması planlanan Mali Genel Kurul'a basın mensupları hariç neredeyse hiçbir Eskişehirsporlu yönetici ve kongre üyesi katılmadı. Böylece uzun bir süre sonra Eskişehirspor'da ilk kez Genel Kurul ilk gününde yapılamadı.

Bu arada salonda kongre hazırlığının yapılmaması da dikkat çekerken, yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle kongre 22 Haziran cuma gününe ertelendi.

Eskişehirspor ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Halil Ünal'ın, Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, Asbaşkan Mehmet Kızıl ve Yönetim Kurulu üyelerinin yargılandığı dava öncesi destek için Gaziantep'e gittiği belirtildi.

1- Açılış
6- Yönetim kurulu ibrası
7- Denetim kurulu ibrası

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120615/mali_genel_kurula_kimse_katilmadi.html
Ertelendiği daha önceden duyurulmuştu diye hatırlıyorum.
O konuda bir bilgim yok ama an itibariyle (15 Haziran 2012, 21:12) resmi sitede ertelenecegine dair bir duyuru yok.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
efar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep
Yer: eskişehir
  Alıntı efar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 21:28
kongreler öyle keyfi ertelenemez arkadaşım. çoğunluk sağlanamadığı için ertelenir.kanun öyle emreder çünkü. haftaya çoğunluk aranmaksızın yapılır.
Ahkam kesmeden önce zahmet edip az araştırın öğrenin.
taraftar böyle iken H.U. DA BÖÖÖLE PARMAĞINDA OYNATIR BİZİ.
NOT:sözüm şahsına değil. senin mesaj denk geldiği için. :)

Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 23:48
Alıntı yapılan efar26

kongreler öyle keyfi ertelenemez arkadaşım. çoğunluk sağlanamadığı için ertelenir.kanun öyle emreder çünkü. haftaya çoğunluk aranmaksızın yapılır.
Ahkam kesmeden önce zahmet edip az araştırın öğrenin.
taraftar böyle iken H.U. DA BÖÖÖLE PARMAĞINDA OYNATIR BİZİ.
NOT:sözüm şahsına değil. senin mesaj denk geldiği için. :)

Recep Bey, benim bildigim kadariyla erteleme cogunluk saglanamamasi disinda bir sebeple de olabilir. Hatta dernekler kanununa gore yonetilen kurumlarin tuzuklerinde genelde soyle bir madde yer alir:
"Toplanti, cogunluk saglanamamasi sebebinin disinda baska bir nedenle geri birakilirsa, bu durum geri birakma sebepleri de belirtilmek suretiyle, ilk toplanti icin yapilan cagri usulune uygun olarak uyelere duyurulur"

Bizim kulubumuzun tuzugunde de buna benzer bir madde geciyor. http://www.eskisehirspor.org/tuzuk.asp madde 20, 2. paragraf

Yanlis biliyorsam/yorumluyorsam aydinlatin lutfen.

Bence zaten burada onemli olan hangi sebeple olursa olsun Eskisehirspor gibi bir camiada ilk seferinde kongrenin yapilamamis olmasi.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2012 saat 14:35
1- Açılış
6- Yönetim kurulu ibrası
7- Denetim kurulu ibrası

-Sn yöneticlerimiz bizden daha iyi bilir ama mali kurul şenlik havasında kutlanmalı, bu bağlamda ilave olarak ;

10. Gs.li yöneticimiz sn. Yavuz BİNGÖL'den türküler,

11. Yöneticimiz Sn. Mithat KÖRLER'den, en son parçalar,

12. Bazı gazetecilerin nezaretinde sn. başkanın omuzlarda taşınmasıı ve havaya atılması,

13. Mustafa KANDIRALI'dan bol klarnetli oyun havaları ve sn. yöneticilerimizin huzurunda  çiftetelli oynanması..

Köçek lazım olursa;

Köçek RAMAZAN hizmetinizde.

kalender
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2012 saat 19:04
yav. protestonun tam zamanıdır işte. mali kongrenin yapıldığı saatte, dedeparkın önünde. hatta istifa yazılı bir pankart bile asılır. bundan güzel protesto zamanı var mı
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2012 saat 21:06
Anlasilan üyelerin palavra dinlemeye vakti yok.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2012 saat 14:18
Exclamation 1 GÜN KALDI  Exclamation
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır