eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Fotoğrafları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı EraY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 18:52
Alıntı yapılan es26

senfoni orkestrasına tirilyonlar harcanıyor 0,50 kuruşa 25 kişi zor toplarken bir eses maçı 25,00 ytl iken 20-25 kişi maça geliyor. büyük erşen sanatı sanatçı için yapıyor . sanat halk için yapılmalı yollar yapılmalı türkiyenin en kötü yolları eskişehirde yamalı delik deşik şehir kokmaya başladı bence artık sanatı halk için yapacak kişi gelmeli.

Bu yazıyı okuyunca BEn başka biyerde mi yaşıyorum acaba dedim.... Yapmayın allah aşkına yaSmile
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 18:56
Yılmaz hocayı yapğtığı işlerden dolayı sağcısıda solcusuda tebrik ediyor.

Ben eminimki Yılmaz hoca siyaseti bıraktığı güne kadar eskişehir büyükşehir belediye başkanı olarak görevine devam edecektir.Bunu hem eskişehirlilerin hemde yılmaz hocanın çok istediğine eminim.

Daha hocanın dediğine göre gerçekleştiremediği çok projeleri varmış. Onlarıda gerçekleştirdiğinde eskişehiri düşünemiyorum.

Saygılar hocam Allah uzun ömürler versin.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 18:58
Bu arada tiyatro ve senfonilerin biletlerinin aylar önceden bittiği zamanlar oluyor.Siz sanırım yanlış bir günde gittiniz veya başkalarından duyma sözlerle yazdınız.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 19:02
Yılmaz Hocamızın kıymetini bilelim.. O bizim için bir şanstır... Eskişehir'in güzelliğini en iyi şehir dışındakiler anlar...  Ve muhtemelen gurbetteki hemşehrilerimizin Eskişehirliyim dedikten sonra karşılaştığı sorular ve tepkiler şunlardır;

Eskişehir mi? Orası çok güzel yaaa...

Eskişehir için çok güzel diyolar doğru mu..?

Ben çok istedim üniversiteyi Eskişehirde okumayı ama olmadı...

Ya sizin bir belediye başkanı vardı adı neydi...?

Arkadaşlar söylüyor tam bir öğrenci kentiymiş, mutlaka gidicem...

Eskişehir'de çok tatar varmış,Tatar mısın sende...?

Olum geçen gittim hakkaten dediğin kadar varmış öğretmen falan olursam inşallah oraya atanırım...

Arkadaşlar çoğaltabilriler şimdilik aklıma gelenler bunlar...:)

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 19:06
AKP, kendi partisinden İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ı Eskişehir'den aday olarak göstermeye hazırlanıyormuş diye yazılar dolaşıyor gazete köşelerinde..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 19:18
 Yılmaz hoca siyaset yapmıyor iş yapıyor o yüzden herkez seviyor kendisini.
S.nalbant
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 20:10
http://www.ensonhaber.com/Politika/168356/boyle-balon-haber-gorulmedi.html

buyrun bu da haberi
ben bir kaynaktan valilik diye duymuştum ama belediyeymiş
bir şekilde eskişehire hizmet etmek istiyor sanırım cerrah
yılmaz hocadan iyisi gelecekse gelsin
ama yapamayacaksa hiç gelmesin
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 20:34
Alıntı yapılan poseidon

Yılmaz Hocamızın kıymetini bilelim.. O bizim için bir şanstır... Eskişehir'in güzelliğini en iyi şehir dışındakiler anlar...  Ve muhtemelen gurbetteki hemşehrilerimizin Eskişehirliyim dedikten sonra karşılaştığı sorular ve tepkiler şunlardır;

Olum geçen gittim hakkaten dediğin kadar varmış öğretmen falan olursam inşallah oraya atanırım...

Ayrıca en çok duyduğum cümle: Eskişehir'lisin, herkes Eskişehir'e okumaya gidiyor sen niye oradan buraya okumaya geldin şeklinde LOL
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:01
Alıntı yapılan es26

senfoni orkestrasına tirilyonlar harcanıyor 0,50 kuruşa 25 kişi zor toplarken bir eses maçı 25,00 ytl iken 20-25 kişi maça geliyor. büyük erşen sanatı sanatçı için yapıyor . sanat halk için yapılmalı yollar yapılmalı türkiyenin en kötü yolları eskişehirde yamalı delik deşik şehir kokmaya başladı bence artık sanatı halk için yapacak kişi gelmeli.

Senfoni Orkestrasına 25 kişinin zor geldiğinden emin misin??Abartısız söylüyorum neredeyse tam olarak doluyor.Hatta bu sezon “Yusuf ile Züleyha” operasının biletleri haftalar önce tükendi.(En ucuz bilet fiyatı 3 ytl idi)
Yukarı
olcix Liste gör
Yazar

olcay
  Alıntı olcix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:10
Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan poseidon

Ayrıca en çok duyduğum cümle: Eskişehir'lisin, herkes Eskişehir'e okumaya gidiyor sen niye oradan buraya okumaya geldin şeklinde LOL

aynen okurken ben de çok karşılaştım o tepkiyle. iyi ki şimdi memleketimdeyim. Tongue
ayrıca eskişehir'in kıymati dışarı çıkılmadıkça anlaşılmıyor arkadaşlar. bunu en iyi başka illere çalışmaya, okumaya gidenler bilir.
herkesin memleketi kendine güzeldir ama eskişehir bir başka güzeldir.
HOŞCAN İSTİFA...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır