eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 10:54
bilet fiyatlarında artık bişiler yapılsın herkes görüyor stad full dolmuyor ama nedense bunu yönetim bir türlü görmüyor göremiyor

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 12:11
tamam da kombine alanlar ne yapıcak birdaha kombine alırmı 180-200 YTL verip kombine alanları enayi yerine koymazlarmı
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 14:06
Şu anki fiyatlarla gelen seyirci yönetmi tatmin ediyor sanırım. Ynalız şunu düşünmeli gerekir bilet fitalarını 7,5 ytlye çekip stadı fulleseler hem aynı parayı kanacaklar hemde takım seyircisiz kalmayacak.
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 14:07
Alıntı yapılan İSMAİL26

tamam da kombine alanlar ne yapıcak birdaha kombine alırmı 180-200 YTL verip kombine alanları enayi yerine koymazlarmı
ben de kombineli bizr izleyiciyim fiyatlar düşse ben enayi gibi hissetmem. çünkü takımın seyirciye hatta seyircinin bile seyirciye ihtiyacı var. Yoksa bunlar konuşulmazdı.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 14:19
kombine bi dahaki sene daha ucuz olur madem ama yok bence boşuna konuşuluyor burda 10 larca şey konuştuk kim bakıyor ki bu sitede ne var ne yok diye bakılsada bişey yapılmıyor
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 14:31
   Ben aynı düşünceyi paylaşmıyorum,şöyle bir hafızamı yokladım da geçen sene de böyle diyenler çıkıyordu 10 ytl pahalı vb.şeyler hem böyle sezon ortasına doğru bilet fiyatlarını düşürürseniz bazıları düşünür ne kadar inandırıcı bu yönetim,inandırıcılığımız azalır yine sezon başında bilet fiyatları ve kombine bilet fiyatları açıklanır o zaman milet der nasılsa düşecek diye,kimsede bir şey diyemez çünkü haklıdır.

Eğer gerçekten Eskişehirsporluysa durumu da az da olsa mümkünse ben inanıyorum ki gerçekten isteyen gelir,azmeden gelir.Bir öğrenci için her gün okul yemekhanesinden porsiyon köfte yiyeceğine kantinden tost alır,maça gelir,isteyen azmeden gelir.Yoksa her sene böyle bilet fiyatları düşerse klübümüzün bir gerçekçiliği kalmaz zaten tek gelirimiz stadyum ve reklam gelirleri bunu da kısarsak olmaz.

Ben hatırlıyorum geçen sene 5 ytl fiyatlar düştü,o zamanda fazla fark yoktu stadda,hem gerçek Eskişehirsporlu iddaası olsa da olmasa da maça gelirdi, geçen sene sakın olaki geçen sene iddaamız yoktu ondan gelinmiyordu demeyin ben gerçek Eskişehirsporlulardan bahsediyorum.Ben geçen sene elimden geldiğince iddaasız maçlarada gittim niye mi Eskişehirsporlu olduğum için bu sene de sadece iddalıyız diye millet gelecekse hiç gelmesin bir gol yeriz başlar bu takımdan bir şey olmaz diye böyle diyecekse hiç gelmesin,biz bize yeteriz.
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 14:38
Alıntı yapılan Fanatik26

bilet fiyatlarında artık bişiler yapılsın herkes görüyor stad full dolmuyor ama nedense bunu yönetim bir türlü görmüyor göremiyor

10 bin seyirci saten geliyor bu paraya.Bilet fiyatlarını düşürse taş catlasın 2 bin kişi daha gelsin hesapla şimdi hangisi mantıklı
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 14:43
   İnanmayan gölge etmesin,bilet fiyatları düşmesin.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 02:03
Cemal bey eskiden  foruma girer tüm sorulara cevap verirdi artık foruma girmez oldu kendilerinin cevaplaması gereken sorular var umarım en yakın zamanda bu sorulara cevap gelir.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 02:51
Yönetim temsilcimiz Sn.Cemal Okan Yüksel 14 Eylül 2007 saat 17:25'den sonra iletişmi kesti veya öyle karar çıktı yönetim kurulundan.
Sanırım boşuna yazmamakta yarar var  Unhappy 
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır