eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:33

bir öneri daha .tamam maça gidelim.sadec bu maç için yönetime ağıza alınmayacak küfürler edelim.ceza alınacak taşkınlıklar yapalım kimseye zarar vermeden.nasıl olsa seyircisiz maç kaldırıldı başka işle alınıyor maçlar.böylece yönetimin yatığı planda suya düşer.bizler nasıl olsa her deplasmana gideriz.Wink

eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
Yer: eskişehir
  Alıntı nefES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:43
yapılması gereken yonetime rest çekip,durum boyleyse biz gelmiyoruz deyip.derneklerin,grupların katılımıyla..takımımızı saha dısında,sahaya girene kadar destegimizi morali verip..tribunleri bos bırakmaktır. tribunlerin bos kalmayacagı asikar,benim bos bırakmaktan kastım..esesin her zaman yanında olan karsılıksız seven,orda rakip takımı bogacak destegi verebilecek insanların tribunleri boş bırakmasıdır.
ama daha oncede unal abi ve raha abiye dedigim gibi,sizin uygun gordunuz ortak paydada buluşulan akıl ve mantık dahilindeki her turlu tepkiye bende varım
(benim sorunum fiyattan dolayı stada giremicek olmam degilim.bu duruma sahibim.ama oraya gidip her zaman gormeye alışık oldugum insanlarla omuz omuza maç izleyemicek olmam ve dahada onemlisi yonetimin bizi dusurdugu durum.bize yolunacak kaz muamelesi yapmasıdır)
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 19:01
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan MICHIGANeses

herkes bir aciklama bekliyor tabiki... tek gelirimiz biletlerden gelecek paraymi$ gibi gosterilmek isteniyor... arkada$lar olurmu boyle $ey yaa... iddaadan gelen gelirler federasyondan gelen gelirler de var . . . $u guzelim stadi doldurmak varken yaptiklari $eye bakin yaa.... du$ersek (aklimin ucundan bile gecmiyor) BUNUN HESABINI KIM VERECEK ILERDE ?? sorarim size ?
Tek gelirimiz bilet üçretleri diyen yönetim ESES'e kalıcı gelir getirecek ne gibi önlemler aldı?Yoksa sonsuza kadar bu yükü taraftarmı taşıyacak?Eğer böyle düşünüyorsanız size gülerim.İşallah ilk kongrede yolcusunuzAngry
tek gelir bilet ücreti diyen yönetim.trabzon 5 maç sonunda 3.5 trilyon ,bursa 3 küsür trilyon aldı federasyondan.biz eses sevdalıları dün gece mail yağmuruna tuttuk bütün programları.sen ne anlatıyon başkan. sezon başından beri söylediğin yalanlar bini aştı. sen adam gibi transfer yapsaydın takım galibiyetler alsaydı şimdi kasan dolu olurdu.AHANDA BURAYA YAZIYOM YALANCI SAHTEKAR BAŞKAN.GS MAÇINDA FEDERASYONDAN ALACAĞIMIZ CEZAYI GÖRÜNCE DUDAKLARIN UÇUKLAYACAK GÖRECEKSİN.
krasny molnya
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 19:05
Allahım şu gözünü para bürümüş kişilerin gs. maçından gelecek hasılatın çok daha fazlasını ceplerinden çıkmasını nasip eyle. Ben bunun için elimden geleni yapacağım. Gerek içeride gerekse dışarıda görün bakın.
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 19:10
bugün karar verilmeli ve tepki konulmalı.
dernekmiş bilmem oymuş şuymuş, bizi bizden başka anlayan kimse yok.

Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 19:11
kulüp iki haftada en azından 1,5 trilyon vuracak az değil..kim ne bağırırsa bağırsın kulüp bu kazancı es geçmeyecek bilet düşer diyenler yanılır gibime geliyo...ne yapalım durumu iyi olmayanlar kahveye hayranlar stada iki hafta öyle olacak...
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 19:15
TESİSLERE UGRAMANIN ZAMANI GELMEDİMİ SİZCE?????? GELDİDE GEÇİYOR TESİSLERE GİDİLİP OGANİZASYON DÜZENLENİRSE BİŞEY OLUR YİNEDE DENEMEKDE FAYDASI OLUR.. FUTBOLCULARI CAGIRIP ONLARA SÖLESEK ONLAR DA DESTEKDE BULUNSA BU İŞ İCİN CÜNKÜ BİR ÇOK ESKİŞEHİRSPORLU DIŞARDA KALICAK BELKİ ÇOK KÖTÜ OLAYLAR GELEBİLİR...
I LOVE YOU ESES
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 19:19
tek gelirimiz bilet ücretleriyse bu kulübe gelir getirmek için ne yapıyorsunuz yada yapmak istiyorsunuz sayın yönetim.bu stadıda esesin elinden alıp muttalıp çayırına taşımak gibi değerli fikirlerinizide bizimle paylaşın.
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 19:23
Alıntı yapılan esesreha

Allahım şu gözünü para bürümüş kişilerin gs. maçından gelecek hasılatın çok daha fazlasını ceplerinden çıkmasını nasip eyle. Ben bunun için elimden geleni yapacağım. Gerek içeride gerekse dışarıda görün bakın.
reha kardeş sabahın 5.inde açarım forumu akşam da 5'de bu gün umutluydum ama şu an sinirden geberiyorum.oğlumu bile kapıdan çeviren bu yönetimin alacağı hasılatın misli misli cezayı federasyona vermesi için elimden ne gelirse (para cezası ,gözaltı,jop sahalardan uzaklaştırılma da olsa ) yapacağım .cebimde kombine olmasına rağmen.SÖZ VERİYORUM.
krasny molnya
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 19:25
sorması ayı kombine fiyatları açıklandığında neredeydiniz sevgili abilerim,kardeşlerim.480 liralık kombineyle maç başına kaç düştüğü 3 zübük maçlrının kaça geleceği üç aşağı beş yukarı belliydi.o zaman neden gelmediniz migros önüne?

Bor'un pazarı dündü beyler haberiniz olsun
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,520 saniyede hazırlanmıştır