eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
Online Durum: Offline
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2012 saat 20:07
Alıntı yapılan kare_es

açık bugün havayı sıcak bulan ailelerin çocuklarını getirdikleri bir park yeri gibiydi :)
bence bu cok onemlı sıkayetcı olmayalım bundan onlar bızım gelecek nesılımız herkez getırmelı mutlaka cocuğunu sevdamız ıyı gecmesı lazım antıbizansa  karsı kucukken daha aşılamamız lazım eses sevgısını
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2012 saat 20:38
Bence açığın eski müdavimleri tribünleri bırakmış yaş ortalaması düşmüş 15 e bizler sıraya girerken tribün grubu müsveddeleri 12-13 yaşındaki bebeleri koşar adım bizim önümüze getirerek biletsiz tribüne sokmaya çalışıyor sonrada bugün iyi tribün yaptık diyor. Oradan 12 yaşındaki bir kızcağız yukarı doğru bağırıyor "ayağa kalkın ulan, hepiniz topmusunuz.". Protesto yapmanın anlamı kalmamış artık halil kendi çalsın kendi(grupçukları ile) oynasın.
Tribünden çekilmenin vakti gelmiş.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2012 saat 20:40
biletsiz içeri almak almak istemeyen görevliye 13 yaşındaki bebenin söylediği söz.
"Senelerdir BİZ!!! bu renkler için mücadele ettik!!! KARDAŞ!!!!".
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2012 saat 21:32
Alıntı yapılan mecek

biletsiz içeri almak almak istemeyen görevliye 13 yaşındaki bebenin söylediği söz.

ibretlik...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2012 saat 21:35
Babamla maça gideyim dedim açığa geçtik yandım yaa:D keşke güneş kremide alsaymısım yanıma gören arkadaslar havuza mı gittin diyor:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2012 saat 22:03
Mecek, n'oldu ? Umduğunu bulamadın mı?

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
aydinb Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
Yer: ESES
  Alıntı aydinb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2012 saat 22:08
açık kapalı vip şurası burası bugunkü maçta görüldüki her yer aynı taraftar aynı.çok yaşa başgan.
26 ESES 222
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2012 saat 22:31
Alıntı yapılan aydinb

açık kapalı vip şurası burası bugunkü maçta görüldüki her yer aynı.........

Ne yani, elma ağacının dibine armut düşecek hali yok ya ?
Bazıları kısır döngü sarmalında Nefer şöyle Açık böyle der durur,
ben 1965 ten beri sadece Sosyeteyi farklı görürüm, o bile özde aynı.
Bir gerçek var, toplumu oluşturan bütün bireyler her konuda olduğu gibi,
tribünde de yozlaştı, 'Ayder' denilen mazide kaldı, benim anılarımda yaşıyor.
Adam (!) Ulusal Egemenlik ve Çocuk ile 19 Mayıs kutlamasını kaldırıyor, çıt yok.
Yazdığımı siyaset olarak algılamayın, 'böyle başa böyle tarağı' açmaya çalışıyorum.

Cool
# Direnmüdavim....

Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2012 saat 01:19
Alıntı yapılan mecek

bence senelerce edeceğiz demesi daha uygun olurdu ama 13 yaşındaki çocukların gelmesi güzel.
#efeler
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2012 saat 04:19
Alıntı yapılan hüsnü

Mecek, n'oldu ? Umduğunu bulamadın mı?

Wink

Abi umudum kalmamıştı, benim maça gelmem sadece oğlum adına bir görevdi. Onunda SEVDASInı görmek hakkı idi getirdik izlettik bandoeses i izleyemedi ama tribün kokusunu aldı. Bizimkisi aşı meselesi. Aşımız, her zaman sadece renkleri destekle adamı değil. Tutarsa aşımız umudumuz tükenmez ama tribünlerde renk sevdalısı değil adamın adamı olmak kalabalıklaşırsa vay SEVDAMIZın haline.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır