eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
campari Liste gör
Yazar

Rüknettin Gülmez
Yer: odunpazarı
Online Durum: Offline
  Alıntı campari Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:47
Kendisi bir Spor programında söylemiştir.Hangi program hatırlamıyorum ama bizzat kendisi ifade etmiştir.Laf olsun diye yorum yapmayın lütfen yeni üye olmuşsunuz hayırlı olsun yaşınız doğru ise büyüğümüzsünüz ama burda kimse kolay kolay işkembeden sallamaz.  

Bak Emre; aramızda 28 yıl fark var. Doğru, yeni üye olduk.   Yıllar önce yüreğimizde tutuşup kor olan eses sevdasını forumdaki genç kardeşlerimizle  birlikte yeniden yaşamak için  buradayız..

Özellikle forumu oluşturan sizlerin bütün etkinliklerinizi hayranlıkla izliyoruz.. Adalardaki son yapılan 45. yıl kutlamaları ve meşale şovu gururla, kıvançla izledik...
   Yıllar önce atılan sevgi tohumları bu gün önünde durulamayan bir sele dönüşmüş.

Ne mutlu bütün eskişehirlilere ki bu sevda herkesçe paylaşılıyor...  Amma şu "laf olsun diye yorum yapmayın sözü " Eskişehirsporlu bir delikanlıya yakışmamış.. Sonra kimseyi işkembeden sallıyor diye bir ithamımız da yok..

Bizimkisi sadece yorum... Onun için kırıcı, incitici olmaktan mümkün mertebe kaçınalım..

KARGADAN BAŞKA KUŞ, ODUNPAZARI'NDAN BAŞKA YOKUŞ TANIMAM
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:47
Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan tatarserdar

simdi dogru konusalım degerli hocamız simdiye kadar yapacam deyipte hangi projesini yapmadı yada onune cıkan engellerden yılıp bıraksaydı acaba kac proje hayata gecirilebilirdi simdi stad konusundada bu mantıkla düsünürsek gercekleri gorebiliriz yonetimle saygı deger hocamız bizlerle o proje gondermedi bu projeyi begenmedi oyunu oynuyolar hoca gercekten istesin o stadın ustunu 1 ayda kapattırır ama isterse bu sene istemiyor seneye ister buyuk ihtimal seneye secim var

Sence hocanın açığın üstünü kapatmaya ihtiyacı varmı seçim kazanabilmek için %70 almış takıma 5 kuruş vermem dediği dönemde kapatırsa %90 oy alır belki o işe yararBig%20smile

dediginede katılıyorum 70 ..90 olur ama dedigim seyin sadece neden bu kısmına takıldın yapmak istese yapmazmı bırakın su hocayı kollama laf soyletmeme olaylarını babamın oglu degil olsada bunları soylerim objektif yaklasın ilaki siyasi gorusunuze gore girmeyin su olaylara
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:50
Alıntı yapılan campari

Kendisi bir Spor programında söylemiştir.Hangi program hatırlamıyorum ama bizzat kendisi ifade etmiştir.Laf olsun diye yorum yapmayın lütfen yeni üye olmuşsunuz hayırlı olsun yaşınız doğru ise büyüğümüzsünüz ama burda kimse kolay kolay işkembeden sallamaz.  

Bak Emre; aramızda 28 yıl fark var. Doğru, yeni üye olduk.   Yıllar önce yüreğimizde tutuşup kor olan eses sevdasını forumdaki genç kardeşlerimizle  birlikte yeniden yaşamak için  buradayız..

Özellikle forumu oluşturan sizlerin bütün etkinliklerinizi hayranlıkla izliyoruz.. Adalardaki son yapılan 45. yıl kutlamaları ve meşale şovu gururla, kıvançla izledik...
   Yıllar önce atılan sevgi tohumları bu gün önünde durulamayan bir sele dönüşmüş.

Ne mutlu bütün eskişehirlilere ki bu sevda herkesçe paylaşılıyor...  Amma şu "laf olsun diye yorum yapmayın sözü " Eskişehirsporlu bir delikanlıya yakışmamış.. Sonra kimseyi işkembeden sallıyor diye bir ithamımız da yok..

Bizimkisi sadece yorum... Onun için kırıcı, incitici olmaktan mümkün mertebe kaçınalım..

Amacım Eskişehirsporlu bir büyüğümü kırmak asla olamaz öyle bir niyetde de asla olmadım.Fakat sizinde yanındamıydın diyerek küçük düşürücü yalancı gibi itham etmeniz beni kırmıştır.Kendi yorumumu düzelteceğim sizden de özür diliyorum.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:56

Klüp içerisinde bununla paralel onca aksaklık varken neden hala suçlu arıyoruz? Yönetime bu sene dahil olan bazı kişilerden sonra ortak sıkıntılarımızda bazılarının nasıl da çözüleceğini göreceğiz inşallah. Yeter ki birileri açığı kapatmak istesin...

Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 20:09
Tatarserdar bende biliyorum istese kapatacağını yönetimde istese adam gibi bir proje çizdirip hocaya topu taca attıracak bahane bulma fırsatı yaratmaz sonuçta herkez bizim kadar istese geçen sene kapanırdı bu açık.

Seçime bağlamışsın hocanın yapmama nedenini o yüzden o kısmını alıntıladım. Hoca benimde babamın oğlu değil savunurum yanlış şeyler söylenirse babamın oğluda olsa savunurum siyasi görüşümle de alakalı değil forumda siyaset yapmakta yasak zaten
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 20:20
Alıntı yapılan Murat Diri

Hocamızın proje konusundaki tecrübe ve imkanları yönetimden hayli fazla bide kendisi denemeli bence madem Söz verdi yapmalı. Yönetime bişey demiyorum zaten ....................

Murat acıgın üstünü devletin bakanı söz verdi yapmadı gecen yılki acılışda gövde gösterisi yapan saz gurubu ise zoraki halka şikayet etirim dercesine büyük erşene yüklenildi orda halil ünalın yaptıgından şahsen ben utandım acıgı kapatıracak bedava otobüz aldıracak sponsorlarla oyuncu alacak reklam gelirleri ve segirci hasılatı ne olacak ogün ben aslında anladım bu işin olmayacagını sayın başkan önce şu 300 kişilik keman ekibinin at soyat ve köylerini bir acıklasın kimlermiş ben şahsen cok merak ettim

Yönetimin yapamadıgını büyük şehir belediyeden beklemek bence cok yanlıştır söz verdimi verdi peki ne oldu puroje istiyor ortak calışa bilirler bir puroje calışması olur biter ama iş o degil kuru parayla başkanlık yapmaya ne varki banada versinler her yıl 60 tirilyon bakın ben neler yaparım

Daha önceleri hep söledik alt yapı olmalı kulübün sürekli geliri olmalı ama ne hikmetse bizim tek bildigimiz hazır parayla birşeyler yapmak nereye kadar yapılır oda ayrı bir konu onca paralarımız sokaga atılıyor hesap soran yok
Eskişehirde olaması gereken gelirler
başda alt yapı kapsamlı bir şekilde olmalı daha sonra turizim sanayi süper marketler gibi sürekli gelirler olması gerek ben şahsen bu şekilde calışan yönetim isterim isim hiçde önemli degil yeterki camiamız yıkılmaz büyük olsun

Son olarak biz oyuncu yetiştiripde kimlere satık daha dogrusu 20 - 25 yıl oldumu Eskişehirde pek cok yetenek var hep elimizin altından ucup gidiyor üzülerek sölüyorumki bizlerin amatör liglerinden yetişen onca oyuncular kulübün kapısından bile iceri alınmıyor onlarda başka ilerde başka takımlara gitmek zorunda kalıyor başta alt yapıdaki kafa yı degiştirmek lazım bence alt yapıdaki hocalarımızda boş işler yapıyor üstelik yılardır.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 20:35

açığın üstü kapanıyor mu, kapanacak mı, büyükşehir el attı mı falan derken bir yaz daha geldi geçiyor.Allah başka keder vermesin:)

Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 20:40
Biz daha ne kışlar ne yazlar görürüz bu masal sürer gider böyle..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:01
Alıntı yapılan Murat Diri

Hocamızın proje konusundaki tecrübe ve imkanları yönetimden hayli fazla bide kendisi denemeli bence madem Söz verdi yapmalı. Yönetime bişey demiyorum zaten ....................
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:03
sıze katılmıyorum murat bey.projeyı çizsın  açıgı kapatsın.yonetım nıye var o zaman.en pahalı bıletı satmasını bılıyorlar
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır