eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliqkn Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliqkn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 17:46
Zirat Türkiye Kupasında Fenerbahçe Maç Bileti En Fazla 15 30 oLmaLıdır...
TRT1 Yönetime Büyük Bir Vurgun Yaptı adam Türkiye Kupasını Kazanan Takım 1.5Trilyonu aLıyor Eskiden 900Milyardı xD
GönüL Kimi Severse Aşk Onda GüzeLdir...
...Eskişehirspor...
Yukarı
sarper_nefer Liste gör
Yazar

SARPER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarper_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 18:23
en makul fiyat 15tl ve 30 tl dir
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 22:31
Alıntı yapılan birisi26

abiler bizim geçen sezon ve bu sezonun ilk yarı seyirci ortalaması hakkında bilgi sahibi olan var mı...?   yönetim bunları açıklamıyor bildiğim kadarıyla...   bide bu başlığa uygun değil ama bu sezon kaç kombine satıldı...?  daha önceki sayfaları baya kurcaladım bulamadım...  resmi rakamlar belirtirseniz iyi olur...
Ömer, seyirci sayısı önceden bazı maçlarda açıklanıyordu ama artık bu uygulama yok. Bu sene 10000 kombine satıldığını söylemişti başkan bazı programlarda. Yaklaşık 7-8 bini açık kombinesiymiş. Yeterince resmi değil ama...Smile Ayrıca "Atatürk Stadyumu" konusuyla pek alakalı olmadığı için buradan cevap verdim.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 22:42
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan birisi26

abiler bizim geçen sezon ve bu sezonun ilk yarı seyirci ortalaması hakkında bilgi sahibi olan var mı...?   yönetim bunları açıklamıyor bildiğim kadarıyla...   bide bu başlığa uygun değil ama bu sezon kaç kombine satıldı...?  daha önceki sayfaları baya kurcaladım bulamadım...  resmi rakamlar belirtirseniz iyi olur...
Ömer, seyirci sayısı önceden bazı maçlarda açıklanıyordu ama artık bu uygulama yok. Bu sene 10000 kombine satıldığını söylemişti başkan bazı programlarda. Yaklaşık 7-8 bini açık kombinesiymiş. Yeterince resmi değil ama...Smile Ayrıca "Atatürk Stadyumu" konusuyla pek alakalı olmadığı için buradan cevap verdim.
eyvallah kardeşim... baya iyi kombine satılmış... yeni stat yapıldığında en kötü 20 bin satarız biz -tabi yeni stada geçebilirsek-  bide şu seyirci sayılarını yönetimin düzenli bir şekilde açıklaması gerek.sonra radyoda falan duyuyoruz yok 10 bin kişi varmışta statta, falan filan işte... zaten 10bin kombine var... mesela  kayseri yeni stadına geçince küsratı bile açıklar oldular...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 22:46
Ömer Faruk 10bin kombine meselesi yalan, inanma. Açığın koltuk kapasitesi zaten 12-13 bin. Diyorki başkan 7-8bini kombineli açığın. Diyarbakır maçında açıkta o kadar adam var mıydı biletliler öylesine bilet aldı o zaman:-)Kombine sayısı 3-4 bin civarıdır.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 22:48
Alıntı yapılan Dorylaion

Ömer Faruk 10bin kombine meselesi yalan, inanma. Açığın koltuk kapasitesi zaten 12-13 bin. Diyorki başkan 7-8bini kombineli açığın. Diyarbakır maçında açıkta o kadar adam var mıydı biletliler öylesine bilet aldı o zaman:-)Kombine sayısı 3-4 bin civarıdır.

10 bin kadar olmasa da 3 4 bin kadar az olması bir o kadar imkansız...
Nefer
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 23:03
kupa maçında bile açık 30 tl, kapalı 50, vip 75 ise ben bu maça gitmem arkadaş. yönetim resmen bizi kerizyerine koyuyo. be adam düşün bi hava buz gibi ve lig maçı değil. senin hiç mi kafan çalışmıyoda bu kadar pahalı yapıyosun biletleri. bu halil ünal denen pancarcıyı anlamak mümkün değil
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 23:04
Valla transfer zamanı zaten bu yönetimin ceplerinde akrep var. yine bizleri ticari kazanç kapısı olarak gören zihniyet bu maçı 50 tl den aşağı yapmaz. Demedi demeyin..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 23:15
bilet fiyatları açıklandı bi kaç gün öncesinden. az önce msjda belirttiğim gibi
açık:30
kapalı:50
vip:75

(not: yönetim bilet fiyatlarının açıklandığı gün bilet fiyatlarında taraftar desteğini arkasında görmek için İNDİREME (!) gitmiştir yazısı var.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Enqn_ESES Liste gör
Yazar

engin
Yer: ES
  Alıntı Enqn_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 23:41
ya akşam akşam sülalesini saydırtacaklar yine bana. dalga mı geçiyolar ya 30 lira neymiş lanet olsn yine gidermiyorum maça !
rezil yönetim aldığınız paralar haram olsn. millet liderken maçları 1 lira yapıp üstüne ikram yapıyolar. bizim ne durumda olduğumz belli değilken  kupa maçına 30 lira ödüyoruz. yuh be kardeşim hiç mi basmıyo kafanız ! :@
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,605 saniyede hazırlanmıştır