eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Online Durum: Offline
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 11:39
Burhan Bey bu başlığı açtığımda yöneticilerimiz bana projeyi göstermişti herşey hazır demişti ve bende görmüştüm (idari bilgim fazla olmadığından yani belediyeden onay alır almaz bilemediğimden sadece herkes gibi çizilmiş projesini gördüm ) sadece herkesten biraz daha önce gördüm çünkü her görüşmemizde burada bu kadar yazılıp çizilmedende yönetimimize açığın üzerinin kapanmasıyla ilgili sorular soruyordum belkide o yüzden gösterdiler.
Yani ben gördüğümde sezon ortasına yetişecek denmişti fakat sezon sonu oldu hala birşey yok ve yeni sezona başlıyoruz hala yok. Ben sadece müjdeli bir haber vermek istemiştim ama tam bir asparagas haberi vermişiz :)
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
Caimaq26 Liste gör
Yazar

Enes Kaymak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Caimaq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 12:06
Abi onu bunu bilmem. Açığın üstünün kapanması konusunda somut adımlar atılırsa kalıbımı basarım bütün taraftar gerekirse terinin son damlasına kadar çalışır. Ama yönetim nedense  bu tepkileri görmezden gelmekte...
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 12:08
Birbirimizi suçlamamız yersiz ve faydasızdır,eğer birilerini suçlayacaksak ilk sırada yapcaz etcezlerle 3 senedir bizi oyalayan yönetimimizdir
Bu forumun modları adminleri vardır.Gereksiz bir başlık olsaydı gereği yapılırdı.Ayrıca bu forumun bizim kendi yönetimimiz tarafından bir karın ağrısı olarak görülmesinin nedeni;kulüb için yapılması gerekeni onlardan daha iyi öngörmemizden kaynaklanmaktadır.Tabikide başlıklar açılacak konuşulacak tartışılacak kulübümüz için en faydalısı düşünülecektir.Birgün enaz bizim kadar taraftarını ve kulübünün geleceğini düşünen yönetim elbet gelecektir,bu bir temennidir.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı casablanca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 13:05
Alıntı yapılan Murat Diri

Burhan Bey bu başlığı açtığımda yöneticilerimiz bana projeyi göstermişti herşey hazır demişti ve bende görmüştüm (idari bilgim fazla olmadığından yani belediyeden onay alır almaz bilemediğimden sadece herkes gibi çizilmiş projesini gördüm ) sadece herkesten biraz daha önce gördüm çünkü her görüşmemizde burada bu kadar yazılıp çizilmedende yönetimimize açığın üzerinin kapanmasıyla ilgili sorular soruyordum belkide o yüzden gösterdiler.
Yani ben gördüğümde sezon ortasına yetişecek denmişti fakat sezon sonu oldu hala birşey yok ve yeni sezona başlıyoruz hala yok. Ben sadece müjdeli bir haber vermek istemiştim ama tam bir asparagas haberi vermişiz :)

Açıklamalarınız için teşekkürler. Bu şehrin yöneticilerine güvenilmeyeceğini böylece gördük..

Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 14:01
Alıntı yapılan casablanca

Açıklamalarınız için teşekkürler. Bu şehrin yöneticilerine güvenilmeyeceğini böylece gördük..

Ben teşekkür ederim ama gene de genelleme yapmamak gerek.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
mkizilarslan26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: Balıkesir
  Alıntı mkizilarslan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 14:10
Arkadaşlar biraz daha bekleyelim. eminim bizim için en güzeli yapılacaktır, geçde olsa.
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 14:29
sanmıyorum ama inşallah dediğin gibi olur mustafa abi
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
  Alıntı casablanca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 15:28

Alıntı yapılan casablanca

Ben teşekkür ederim ama gene de genelleme yapmamak gerek.  

Çok haklısınız.  Bazen fevri  davranışlar içine girip agresif olabiliyoruz.

Yukarı
Aşkım Eses Liste gör
Yeni Yazar

selim mertcan
Yer: eskişehir
  Alıntı Aşkım Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 15:36
şu olay bir türlü  açıklığa  kavuşmadı;
-yönetim adam gibi, bir proje hazırladı da    özellikle statik hesapları  yapılmış , seyircilerin güvenliği  maksimum seviyede sağlanmış projeden bahsediyorum.
Belediye başkanı kabul etmiyor...
konu hakkında kimin gerçek bilgisi  var?
bu sevda bitmez...
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
  Alıntı casablanca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 15:54

Bence Hoca topu sürekli auta atıyor gibi geliyor.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,579 saniyede hazırlanmıştır