eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 15:20
Filler tepişir çimler ezilir. Ey çekirdekçi , ey herhangi bir gruba üye olmayan es es seyircisi eziliyoruz. Kendimizi ezdirmeyelim. Maça gitmeyelim veya gidelim ama seyirci olalım o gruba değil çekirdekçi grubuna dahil olalım. Görsünler bakalım sessiz çoğunluğun sesini
Yukarı
coleman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı coleman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 20:23
TOPLANIP şu elinde bedava bilet olanları bir güzel sopalamak lazım.
trübünde de sete çıkan( istifa diye bağıran seyirciye yan bakanı ) dövmek gerekirki  mide bulandıran adam kendi yanına çekecek adam bulamasın.
yönetim İSTİFA..Edeceksiniz
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 20:47
yazıklar olsun açık...3-5 çapulcu çoluk çocuk gerçek eses taraftarını döverken korkup,sinip birşey yapamadı ha...3-5 çapulcuya 10 binden fazla adam teslim oldu ha...ve hala o çapulcu grubu o trübünde önümüzdeki hafta yerini alabilecek ha...vay açık vay ne hallere düşmüşsün sende bizimle birlikte kocamışsın demekki...
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 21:05
Alıntı yapılan şimşek65

yazıklar olsun açık...3-5 çapulcu çoluk çocuk gerçek eses taraftarını döverken korkup,sinip birşey yapamadı ha...3-5 çapulcuya 10 binden fazla adam teslim oldu ha...ve hala o çapulcu grubu o trübünde önümüzdeki hafta yerini alabilecek ha...vay açık vay ne hallere düşmüşsün sende bizimle birlikte kocamışsın demekki...
açığın bu olaydan haberi bile yok,nerden mi biliyorum,bende altesle bando arasındaydım,ortalık bi anda karıştı ve içimizde ne kadar fenerli varsa sesleri yükseldi,sandıkki fenerli denk getirdiler onları dövüyolar,düşün yani ben yakın olduğum halde olayı anlayamadım,daha bugün forumdan öğrendim olayı.ayrıca münferit olarak o çevredeki taraftarında bişey yapamamasını anlamak gerek,mesela biz 5 kişidik ve istifa diye bağırırken altes susun dedikçe inadına biz daha çok bağırmaya çalıştık,ama münferit 1-2 kişi bunuda yapamıyo işte,biyerdede haklılar.
FOREVER-ESES
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 21:19
Birisi maç günü buraya yazmıştı. Açık tribünde bir fenerliyi çok fena dövmüşler, ölmesse iyidir diyorlar diye, demekki o kişi fenerli değil Eskişehirsporluymuş.
Yukarı
AnadoluYıldızı Liste gör
Yazar

E.MURAD ÇELEN
  Alıntı AnadoluYıldızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 21:25
Alıntı yapılan pasacocuk

Alıntı yapılan şimşek65

açığın bu olaydan haberi bile yok,nerden mi biliyorum,bende altesle bando arasındaydım,ortalık bi anda karıştı ve içimizde ne kadar fenerli varsa sesleri yükseldi,sandıkki fenerli denk getirdiler onları dövüyolar,düşün yani ben yakın olduğum halde olayı anlayamadım,daha bugün forumdan öğrendim olayı.ayrıca münferit olarak o çevredeki taraftarında bişey yapamamasını anlamak gerek,mesela biz 5 kişidik ve istifa diye bağırırken altes susun dedikçe inadına biz daha çok bağırmaya çalıştık,ama münferit 1-2 kişi bunuda yapamıyo işte,biyerdede haklılar.
.

Bu olayların çıkmasının en büyük mimarlarından biri Erkan dır. Birinci olay sonrası (20 25 kişi tarafından dövülen daha sonra baygın halde ambulansla hastaneye kaldırılan kişi olayı)  kahverenkli montlu, hafif sakallı kişi Erkan'a  "bir adama 20-25 kişi girdi, siz de oradan seyrettiniz, müdahale bile etmediniz" dedi, ardından o Mardinli tayfadan olduğunu düşündüğüm kuru yüzlü kirli sakallı bir kişi mafyavari olarak, isyan eden kişiye yaklaşarak  "ortamı germe,  polisin yanında niçin öyle konuşuyorsun" gibisinden sözler etti, işte ortam o anda gerildi.  Bu olaya tepkili olan o kısımda bulunan kişilerle Alte$li tetikçiler arasında arbede çıktı.
Ey Erkan sen nasıl tribün liderisin.  Tribünde delikanlılık dışı hareket olur mu?

Ben 35 yıldır tribünlerdeyim, 1970 li yıllarda babamla gittiğimiz maçlarda da kavga çıkardı ama bir adama iki kişinin bile girdiğini görmemiştim o yıllarda.

Sizler düşünün bundan sonrasını... 
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 21:31
valla açığa tavsiyem bursa maçından önceki geceyi ya bir türkü barda geçirsin yada bir davulcu zurnacı eşliğinde erkekler hamamında geçirip doya doya çiftetellisini oynasın,göbüşünü atsın stada öyle gesin.olası bir bursa galibiyetinde halil ağanın karşısında göbekler atıp o adamı kendilerine kıskıs güldürüpte bizi tüm ülkeye rezil etmesin.
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 23:20
bu turbunlerı karmasalıgı toplasa toplasa amıgo orhan toplar yoksa eskısehırde turbunculuk kalmıcak
yonetıme destek
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 00:17

yazık kendı turbununde adam dayak yedı bır daha gelırmı maca o adam 25 mılyon verdı maca ya onu döven hanzolar bocekler yaratıklar daha ılerı gıderdım ama mod atar o adam eses ıcın ordaydı ama o sevdası ıcın dayak yedı 

bunu hazmedemıyorum ya sete cıknalr kımler allah askınaaa toplasan bır adam etmez hıc bırı kırosunumu ararsın hapcısınımı kım bunlar ya koskoca eses bunlaramı kaldı bırde kımsenın yanına kar deoil halıl oyle bır taklaya gelecekkı aglıcak bulent gıbı mahkeme salonlarında.......

Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 10:36
iki sene önceki sivas maçına kadar hep açıkta altes grubunun olduğu yerdeydim. Benim için o maçta olan kavga da Altes bitmişti. (Fener maçına benzer bir kişiye 20 kişinin dalması ve çevik kuvvetin oraya girmesi) Bu olaydan sonrası içinde bazıları için bitti sanırım.
  Bundan sonra o pislikler temizlenmeden açıktan bir ccık olmaz. Açık artık bitmiştir. Belki bazı maçlarda saman alevi gibi yanar ama bir türlü tutuşmaz. Açıkta münferit gelip bağıracak hiçbiryer kalmamıştır. (Bir ara Aşkı Şehir vardı ama o da kalmadı)
  Tebrikler şimdilik kazandınız!!! Açığı susturdunuz, yıldırdınız... Lakin birgün bu açık şahlanacaktır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,094 saniyede hazırlanmıştır