eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 01:00
Burda yazılan bazı yazılar yanlış anlaşılabilir ETB durmamıştır ETB yönetimi çalışmalarını durdurmuştur ETB bakkal dükkanı değil dernektir sahipsizde kalmaz Eskişehirspor camiası gerekeni en kısa zamanda yapacaktır saygılar ..
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 05:50
Alıntı yapılan Feryat

Burda yazılan bazı yazılar yanlış anlaşılabilir ETB durmamıştır ETB yönetimi çalışmalarını durdurmuştur ETB bakkal dükkanı değil dernektir sahipsizde kalmaz Eskişehirspor camiası gerekeni en kısa zamanda yapacaktır saygılar ..

kulüp haftalardır başarısız olmuş,camiada huzursuzluklar ayrılıklar baş göstermiş insanlar eleştirinin dozunu kaçırmış dedikodular devam etmiş gitmiş..tam böylesi bir dönemde bir taraftar derneği yönetimi neden çalışmalarını durdurdu.uzak kalmış yada gozden kaçırmış olabılırım dıyecegım ama dernek yonetım kademesi yıllardır bu işin içinde olan kallavi kimselerden oluşuyordu.derneğiniz yeniden bir kalkışma için yapılanma içinde midir ?
cok resmi oldu abicim anlatıver ne var ne yok
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 06:36
Karşımda sadece HÜ olsa sonu neye varırsa varsın deyip mücadeleye devam derdim ama malesef EFSANE TARAFTARI içten yıkdılar.

Kıssadan hisse:

Hallac-ı Mansur recm edilirken onca insanın taşına ıh bile dememiş ama talebelerinden birinin attığı gül değince vucuduna oradakilerin hepsini titreten bir ALLAH nidası dökülmüş dudaklarından. Sormuşlar bu hal neyin nesi.
Oda buyurmuş;
"Halden anlayanın bir gülü yeter"

Malesef etrafımızda halden anlayanımız kalmadı, derdimize yanalım.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 06:44
AYRILIK HAVASI
Ben nefret eyledim sizin gerçekten
Yalanı severim, yalanı gayrı
Tiksindim bülbülden, gülden çiçekten
Yılanı severim, yılanı gayrı

Yıllarca boş yere canımı sıktım
Nihayet yol buldum çığırdan çıktım
Beyden efendiden sayından bıktım
Ulanı severim ulanı gayrı

Sapıtmış bu diye beni yeriniz
Hakkımda bin türlü hüküm veriniz
Omuzumda yüktür dirileriniz
Öleni severim öleni gayrı
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 12:16
ben herzaman açıkta arkadaşlarımla altesin yanında oldum.destek olalım diye.ama en son fb maçında gördüm ki artık durmanın bir anlamı yok.başka yerlerde maç izleyeceğiz artık.benim önümde bursaESES taraftarları vardı.onlar bir ara yönetim istifa dediler ve olay patlak verdi.çok iyi bildiğim ve bazılarını tanıdığım için buraya yazıyorum.bursaESES; sivasa kayseriye antepe izmire giderler uzak yerleri yazdım.yani çoğu deplasmana giderler sayfalarını açın ve bakın.bursadan buraya gelirken günler öncesinden hazırlanır ve yol üstündeki çeşmeyi eses e boyarlar.ve burdaki çoğu maça gelirler.kısacası adamlar ölümüne ESES liler .ve hiç bir zaman bedava bilet almazlar çoğunun kombinesi vardır.bu insanlara yönetim istifa dedikleri için saldıranlar diyecek hiç birşey bulamıyorum.onlara en güzel cevap geçmişte yönetimin yanında olanların sonu ne olduysa onlara baksınlar.onlarında sonu bu olacak.onların şu sorularını cevaplamalarını çok isterim.
bülent uygunun gelmesi-şike olayları-tapeler-ekonomik sebepler-yıllardır neden bilerek avrupaya gitmediğimiz-kombineyi pahalıya satıp sonra biletleri 5 tl yapması-ve bunları geçtim en önemlisi yıllardır bizi enayi yerine koyup yarın başlıyoruz hafta sonu başlıyoruz deyipte açığın üstünün kapatılmaması gerçekten bunların hepsinden memnunsanız diyecek giç birşey yok.
Yukarı
irmakali Liste gör
Yazar

ALİ IRMAK
Yer: Turkey
  Alıntı irmakali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 12:24
Abi helal olsun
Skor taraftarı olmayanlar başım üstüne
Yönetim İstifa!
ilk hedef UEFA kupası ileri!!!!
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 12:58
 Skor taraftarları, yönetim yanlıları ve yönetime karşı olanlar diye taraftarı sınıflandırmak bizi yanlış yerlere götürür. ESES in başarısını isteyen ve bunun için elinden geleni kendi çapında yapan herkes ES ES in gerçek taraftarıdır. Tribünde çekirdek çitlese de, istifa dese de, yönetimi desteklese de farketmez.
 Bize zarar veren ve mücadele edilmesi gereken ES ES üzerinden rant sağlamaya çalışanlardır. Bunların yönetimin yanında yada karşısında olmalarının da hiç önemi yok.
 Hala bedava biletler, karşılığında diyet ödemek koşuluyla veriliyorsa ve bunlar maç öncesi satılarak paraya dönüştürülüyorsa sıkıntı burada. Biletleri yönetim de verse, yönetime karşı olanlar da verse sonuç aynı kapıya çıkar.
 Hele hele birileri çıkıp, "bedava bilet yok bunu iddia edenler münferitdir", diyorsa bunlar yalancının ta kendisidir.FB maçı öncesi kapalı biletini bana 15 tl ye satmaya çalışan genç arkadaşım bu forumu okuyordur. Kendisi ile kısa bir muhabbetimiz oldu.Şeytan diyor üzerine git de ; bu çocuklar bizim çocuklarımız kıyamıyorum,ne yapayım.
since1965
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 13:23
eskişehirspor taraftarı kitlesinde skor taraftarı ne anlama gelir?

şu anlama gelir;eskişehirspor alt liglerdeyken stadın önünden geçmeyen ama süperlige çıkınca bir anda esesli olanlar anlamına gelir.fenerbahçe önünde müthiş bir oyunla gelen galibiyete sevinen adam skor taraftarı değildir.

peki neden karabük,samsun maçlarında istifa deniyor? açık taraftarı işler kötü gittiği zaman sorunun kimde olduğunu biliyor.sahada top oynanmıyorsa erkan'ın olmamasından çok,protokolde bir sıkıntı olduğunun farkında.o yüzden yönetim istifa deniyor.ayrıca açıktaki adamların hiç biri size fener maçında sağlam protesto edicez demedi.burda kendiniz çaldınız kendiniz oynadınız.o adamların çoğunun derdi sahada güzel futbol izlemektir.o yüzden açık tribünü bu sayfalarda gömmenin bir anlamı yok.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
behlül Liste gör
Yazar

behlül
Yer: eskişehir
  Alıntı behlül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 13:29
şimdi reisler başkanlar dayılar atlayacak olurmu öyle şey bizi bağlamaz falan filan herneyse fb maçı için arkadaşım işten geç gelecek olduğundan bilet alacağım yanımdakilerden para istiyorum üzerimden okadar çıkmadı neyse yanımızda dikilen tipsiz meymenetsiz ve alkollu bir iki tane 20-25 yaşlarında çocuk açıktaki sözde taraftar grubundan sürekli görürüm yanaştı iyice o da duydu bilet alacağımı abi dedi biletmi alacaksın evet dedim gişeden alma biz sana verelim 10 liradan dedi hadilen dedim sen kazanacağına kulüp kazansın daha sonra gişeden bilet aldım bilet satan görevliye söylüyorum adam rahat rahat satar abi nediyeyim demezmi dedimki biz keriziz ya eskişehirsporlu olmak değil bu kerizlik ben 25 lira nasıl kazanıyorum kimsenin umrunda değil şimdi çıkın bağırın tehdit edin üzerimize suç atıyosun deyin linç ediyosunuz bizi deyin kim inanır münferit olarak kulübün taraftara bilet verdiğini bu bedavalar  taraftar gruplarına veriliyo istediğiniz kadar bağırın çağırın şimdi reisler dayılar ağalar ben olsam bende bağırtmam yönetim istifa diye manyakmıyım mamamı keseyim.kalın sağlıcakla ve haram zıkkım olsun 
eses hayattır
Yukarı
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı asi65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 14:04

Bir daha gitmeyeceğim dedim ama duramadım yine gittim.Niye gidersinki işte.Gittik maça hatta Feneri eze eze yendik ama hiç sevinemedim ve mutlu olamadım.Kendi taraftarını döven bir taraftar grubu içinde yer almaktansa bir daha EsEs'i seyretmem olur biter.Bu defa kesin bıraktım.Gitmeyeceğim maça filan.Gerçek taraftarlara sesleniyorum sizde gitmeyin maça.Dekoder filan da almayın.Bu satılmış insanlarla maç seyredeceğime gider amatör maçları izlerim daha iyi.

Eskişehirspor taraftarı bitmiştir.Tebrikler halil seninle başedemedik.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır