eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 13:55
Alıntı yapılan erman_26

Kombine alanlar bu saatten sonra hiç zarara girmez.Bursa, Antalya, Gaziantep, Kayseri, Denizli, Ankaragücü 6x25=150 TL Fener, Beşiktaş 2x50=100 TL Yani şimdiden 250 TLlik maç izledik. Kombine 280 TL. Bundan sonra minimum 2 kupa maçıyla 11 maç daha var. Arada 30 TLlik fark var. Bundan sonra her maç 2,75 TL olsa bile 0,25 TL(25 kuruş) karı oluyor kombinelininLOL

Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 20:00
diyarbakır maçı bilet fiyatları acık 15,kapalı 30,vip 60 tl ayrıca kombinelerde indirime gidilmiş son olacağı belirtilmiş bu indirimin fakat fiyat haberde yok,hayırlı olsun yönetim doğru olanı yapmış
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 20:37
Bilet fiyatını indirmiş olması gercekden cok güzel bir şey keşge sezon başında yapsaydı her macın fiyatı ayrı olsaydı neyse bunada şükür şimdi pahalı diyen herkesi maca davet ediyorum gelin esesimize sahip cıkalım sayın yönetimiz yaptıgımız cagrıya uymuş .

Birde bişe hatırlatmak istiyorum sayın yönetimiz kombineleri ucuza verdik o yüzden pahalı tuttuk demiş biletleri sayın yönetim elimde bazı takımların kombine fiyatları var inanın bizimkisi en palı olanlardan

Gelecek yıl hangi yönetim olursa olsun türbün guruplarına agile yerne cocuklarımızı bayanlarımıza indirimli kombine yapmalarını istiyorum bu kombine fiyatların yarısı gibi bişe en azından genclerimizi beleşcilige ve aradaki ticaret yapanları önlemiş olursunuz

esesyucel...
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 20:49
Alıntı yapılan champions26

Kayserinin biletlerine %500 zam gelmiş.1 tl dan 5 tl ya çıkmış.

ne biçim yönetimleri var öle LOL %500 ne demek allahtan bizim yönetim duyarlıBig%20smile öle %500lere çıkmıyor LOL
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 21:05
Alıntı yapılan esesyucel

Bilet fiyatını indirmiş olması gercekden cok güzel bir şey keşge sezon başında yapsaydı her macın fiyatı ayrı olsaydı neyse bunada şükür şimdi pahalı diyen herkesi maca davet ediyorum gelin esesimize sahip cıkalım sayın yönetimiz yaptıgımız cagrıya uymuş .

Birde bişe hatırlatmak istiyorum sayın yönetimiz kombineleri ucuza verdik o yüzden pahalı tuttuk demiş biletleri sayın yönetim elimde bazı takımların kombine fiyatları var inanın bizimkisi en palı olanlardan

Gelecek yıl hangi yönetim olursa olsun türbün guruplarına agile yerne cocuklarımızı bayanlarımıza indirimli kombine yapmalarını istiyorum bu kombine fiyatların yarısı gibi bişe en azından genclerimizi beleşcilige ve aradaki ticaret yapanları önlemiş olursunuz

esesyucel...
abi biletler ucuz bu seferde hava soguk derler:D:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 21:06
Kombine ucuz olsun diye alınmaz takıma destek olmak için alınır .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 21:28
Alıntı yapılan EsAtaEs

yok ben ucuza geliyor diye aldım yoksa takıma destek olcaksan maç biletlerini al daha çok para kazandırırısınız...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 21:33
Alıntı yapılan Onur26

Alıntı yapılan EsAtaEs

yok ben ucuza geliyor diye aldım yoksa takıma destek olcaksan maç biletlerini al daha çok para kazandırırısınız...

Dahada cok para kazandıracaksan bağışda bulunacaksınLOL
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 23:22
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan Onur26

Alıntı yapılan EsAtaEs

Dahada cok para kazandıracaksan bağışda bulunacaksınLOL

malesef öğrenciyim ona gücüm yetmez sizin yetiyorsa sizin gibi eskişehirlilerden bekleriz....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 01:14
bilet ya da kombine ikisi de takıma destekdir,hangisi uygun ve mantıklı geliyorsa onu alırsınız...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,542 saniyede hazırlanmıştır