eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 11:33
Bana göre bir işin içinde Murat Diri varsa o işten hayır çıkmaz.Bu adam 4-5 yıldır ön palana çıktı bir daha yüzümüz gülmedi.Yazık ediyorlar kulübe.Taraftar artık umudunu kesti.Seyircisiz maça bilet,bardak çanak çömlek bunlar pansuman tedbirler.Kaan işi iyi götürüyordu ne oldu da kongre yapıldı.Eskişehir iş camiasında tanınmayan birisine kim destek verecek?Bu taraftara ,şehre,takıma yazık oluyor yazık!!!
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
onresk51 Liste gör
Yazar

Onur ERDEN
Yer: Eskişehir
  Alıntı onresk51 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 11:48
Çocuklar Polonya'da ter döküp sezona hazırlanırken Emre GÜRAL'ın 3. otel tatiline gitmesini kabullenemiyorum.
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 12:01
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan yorum_es

Dikkat çeken konu şu, eski yönetim bu yükü kaldıramayacak gibi bir sebeple seçime gidildi. Bu anlamda demekki yeni gelecek yönetim çok daha güçlü olur veya herkes bu yeni yönetimin etrafında toplanır diye düşünmüştüm.Ama şu ana kadar böyle bir durum görmedim, sanki herşey Osman Taş'ın üzerine kalmış ve yalnız durumda gibi.İnşallah bundan sonraki çalışmalarında bu birlikteliği ve güçlü yönetim resmini görürüz.

Abi yönetimin yalnız kalması normal.. Bu kulübün, insanların gözünde öcü gibi görünmesine sebep olan şahıslar yüzünden hiçbir iş adamı yanaşmıyor kulübe.. Gelen yönetim şehrin alışagelmiş iş adamları arasından oluşmuyor.. Kimse tanımıyor tabiri caizse.. Seçimden hemen önce de eski çakal yöneticilere rest çektiler ve karşılarına aldılar.. Şimdi Eskişehirspor'un yararına olacak işlere bile bu çakallar taş koyuyor..

Bu yönetimin biran önce ortaya para koyup mevcut kadroyu elde tutması ve biran önce kampa dahil etmesi gerekiyor.. Zaten -6 puan almışız bir de lig başlayınca geç katılan oyuncuların form tutmasını beklersek yine can çekişir dururuz..

Mevcut oyuncuların maaşlarını eksiksiz yatırıp aciliyeti olan borçları ödeyecek parası olmayan kişilerin de körü körüne bu işe girmesi saçmalıktan başka birşey değil açıkçası..

Taraftar artık umudu kesmek üzere.. Gelen puan cezasına bile yeterince tepki veremedi.. Umutlar tükeniyor, Allah sonumuzu hayretsin..

Anladım ama siz yapamayacaksınız bu işi kongreye gidelim deyip bu kişilerden kendi yönetimlerine destek beklemek de hayalden öte değil.
Sissoko yu elde tutacak para yoksa eğer iş kötü. Vip kombine gelirleri ile bu iş dönmez. Neyse bekleyip göreceğiz artık inşallah yanılıyoruzdur Osman Bey bu işi kıvırarak diğer dinazorların devrini artık tamamen bitirir.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 12:10
Yeni okuduğum bir haberde diyorki işte doktorlar cad. deki esstore den passolig işlemleri ve kombine işlemleri başlatılşacağının bilgisi verilmiş çok güzel...Şu an yönetimdeki yönetici abilerimiz hakikaten seviyor ve saygı duyuyorum...Bugüne kadar geçmiş 3 yada 4 sezondur ne olursa olsun onbine yakın ortalam kombine satışları oluyordu ama bugün istersen adamın ayağına götür kombine almak istemiyor kimse...neden ? acaba şimdi bazıları çıkıp diyecek ki işte onlar esesli değil işte onlar iyi gün taraftarı gibi söylemlerde bulunabilirler...ama bu taraftar artık bıktı bezdi hergün kahır olmaktan valla insanlar dert sahibi olacak şaka değil...Abi bugün geldiğimiz noktada takım yurt dışı kampına gidiyor elindeki birçok değerli oyuncun kampa katılmıyor...ne kadar üzücü ve hayal kırıklığı yaratan bir durum ? sebep adamlar paralarını alamadıkları için kampa katılmıyor kongre olurken yada daha önceden bu sıkıntıları bilerek yönetime geldiniz para yoktu neden bu işe giriştiniz? -6 geldi birde yarın birgün elindeki değerli oyunculardan fire verirsen ? sonuç ne olacak ? Yani şuna varıcam burdan sen hem oyuncularına güven vereceksin ilk önce maaşlarını zamanında ödeyerek hemde bu taraftara güven vereceksin şahsım adına bu sezona gelinceye kadar hiç bu kadar karamsar olmamıştım hiç bu kadar hayal kırıklığına uğramamıştım..bu kongre sürecinde ve sonrasında en azından elimizdeki ouncuların ödemeleri yapılır ve böyle sezona sıkıntısız devam ederiz diyordum en azından ama hiç umduğumuz gibi olmadı...haliyle ne oldu kombinelere hiç ilgi olmadı olamz abi sen ortaya bir vizyon koyamıyorsun önce elindeki oyuncularının güvenini kazan sonra taraftarın güvenini kazan sonrası zaten sen istemesende kombinenide satarsın her türlü projeyede yüksek katılım görürsün ama şu an herkes karamsar ve aşırı derecede bugüne kadar olmamış bir şekilde hayal kırıklığı yaşıyor çevremedki gözlemlerim bu en azından geçmiş sezonlarda her dönem kombine almış abilerim kardeşlerim bile kombine almak istemiyor..çünkü artık insanlar bıktı bezdi hep destek hep destek ama sonuç hep aynı bir arpa boyu yol alamıyoruz..Yolun başındayken olmayacaksa açıkça biz bu işin altından kalkamıyoruz demeleri lazım kimsenin ağzını bıçak açmıyor ? bugün Cuma kamptan fotolar paylaşılıyo felan ama hala asıl önemli oyuncularımız orada yok bu nasıl iş bu adamlar yarın nasıl form tutacak zaten -6 ile başlayacaksın artı bir bonusumuzda yok ?
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 14:52
Taraftar olarak karamsar olmayı bir kenara bırakalım. Umudumuzu kaybetmeyelim. Ülkenin ekonomik koşulları belli. Piyasalarda yaprak kımıldamıyorken gelir olmadan 180 milyon borcu yönetmek kolay değil.

Yönetime biraz daha zaman vermemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Bu yönetimde tek sevmediğim şey Murat Diri nin belirlemiş olması. Önceki yönetime yaptığı eleştirilerin 10 da 1 ini yapabilecek mi göreceğiz. Bu tabi ki yönetim seçilmeden önceki konuydu. Şu anda destek olmaktan başka çaremiz yok.

Bir sözüm de Emre Güral a. Trabzon da oynayamıyordun geldin Eskişehir de kendini buldun. Küme düşme mücadelesinde çoçuğuma süt alamıyorum diyerek takımı bıraktın. Sezon sonunu bekleseydin o süreçte 1 2 gol atsaydın belki ligde kalacaktık. Kılpayı düştük. Yine aynı şekilde Alanya da kadroya bile giremezken geldin burada futbol anlamında kendini buldun. Halen kampa katılmamalar Süper ligden teklif gelirse Eses taraftarı anlayış gösterir filan demeler. Bi an evvel kampa katılıp form tutması lazım.

bu sezon için umutsuz değilim. Eksi 6 belimizi büker ama geçen sezon gençlerimiz tecrübe kazandı iyi bir kamp dönemiyle üzerine koyarlarsa sırtımız yere gelmez.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 16:01
Alıntı yapılan ender_26esk

Taraftar olarak karamsar olmayı bir kenara bırakalım. Umudumuzu kaybetmeyelim. Ülkenin ekonomik koşulları belli. Piyasalarda yaprak kımıldamıyorken gelir olmadan 180 milyon borcu yönetmek kolay değil.

Yönetime biraz daha zaman vermemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Bu yönetimde tek sevmediğim şey Murat Diri nin belirlemiş olması. Önceki yönetime yaptığı eleştirilerin 10 da 1 ini yapabilecek mi göreceğiz. Bu tabi ki yönetim seçilmeden önceki konuydu. Şu anda destek olmaktan başka çaremiz yok.

Bir sözüm de Emre Güral a. Trabzon da oynayamıyordun geldin Eskişehir de kendini buldun. Küme düşme mücadelesinde çoçuğuma süt alamıyorum diyerek takımı bıraktın. Sezon sonunu bekleseydin o süreçte 1 2 gol atsaydın belki ligde kalacaktık. Kılpayı düştük. Yine aynı şekilde Alanya da kadroya bile giremezken geldin burada futbol anlamında kendini buldun. Halen kampa katılmamalar Süper ligden teklif gelirse Eses taraftarı anlayış gösterir filan demeler. Bi an evvel kampa katılıp form tutması lazım.

bu sezon için umutsuz değilim. Eksi 6 belimizi büker ama geçen sezon gençlerimiz tecrübe kazandı iyi bir kamp dönemiyle üzerine koyarlarsa sırtımız yere gelmez.

Sevgili kardeşim sence bizim taraftarımız kadar sabırlı bir tarftar varmı ? son 3-4 yıldır bu taraftarın neler yaptığı ortada...Bunu sende ve bu forumda bulunan abi ve kardeşlerimizde çok iyi biliyor artı şahsım adına yapılan bütün olumsuz yorumları hoş karşılamayanlardandım...Ama artık sıkıldık be kardeşim resmen bunaldık artık yani öyle bir duruma geledikki ne olacaksa olsun artık modundayız... Biz çırpındıkça batıyoruz resmen..Bu sadece benlik değil çevremdede birçok insan artık tamamen umudunu kesmiş durumda...bir önceki msjımda belirttiğim gibi geçmiş sezonlarda kombine alanlar bile bu sene kombine almıyor..Neden dediğin zaman boşa kürek çektiğimizi söylüyorlar..bugüne kadar daha bir arpa boyu yol alamadığımız söyleniyor ki artı borçlarda katlandıkça katlanıyor her sene daha acı sonuçlar karşımıza çıkartıyor...Demek istediğim o ki artık bu şekilde yönetim anlayışı ile bu gemi yürümüyor...Öyle bir yönetim olurki kendi imkanları ile elindeki bütün oyuncuların alacaklarını ve maaşlarını öder en azından takımdaki bütün futbolcularla sıkıntısı kalmaz ha o zamanda taraftardan kombine ve işte çeşitli kampanyalarla bağışlar istenebilirdi...ama şimdi taraftar bir şeyler bekliyor yönetimden ama yok ? Bu efsane taraftar cidden çok yoruldu ve bezdi artık...bakıyoruz 2.ligdeki Samsun ve Manisa bile çatır çatır transfer yapıyor bizzz? daha elimizdekilerin parasını ödeyemiyoruz...
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 16:20
Funes Mori de FIFA'ya başvurdu!

2014-2015 sezonunda Mesut Hoşcan döneminde transfer edilen Rogelio Funes Mori, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle -6 puan silme talebini ile FIFA'ya başvurdu.

Eskişehirspor’un FIFA’da bulunan dosyaları arasında yeni bir tane daha eklendi. Arjantinli Funes Mori 270 bin Euro'luk alacağı için FIFA'ya başvurdu. 2015 yılında Eskişehirspor'a güzel bir şekilde veda eden forvet oyuncusu 4 yıl sonra böyle bir hamle gerçekleştirdi.

Eskişehirspor yönetimi bu gelişmeyi doğrularken süreci yakından takip ettiği ve dosyayı CAS aşamasına taşıyacağı da gelen bilgiler arasında.

http://www.222haber.com/eskisehirspor/funes-mori-de-fifa-ya-basvurdu-h7926.html
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 17:42
Yönetim parasız ve plansız bu işi daha ne kadar götürecek merak ediyorum. Her şey 2 futbocumuzun satışından gelcek paraya bağlanmış anladığım kadarıyla. Onlar da satılmazsa B planı yok. Haliyle cezalar, puan silmeler arka arkaya gelmeye devam edecek gibi. taraftarında inancı bitmiş. kombine bile satılmıyor. sayı 700 civarı. Yabancı oyuncular kampa katılmıyor. onlara verecek 30 - 40 bin euro bile bulunamıyor. sonuç olarak gidişat çok kötü. enseyi karartmayayım diyorum ama olacak gibi değil.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 20:02
Eleştirilerin çoğuna katılıyorum.Hadi borçları kapatamıyorsunuz ki bu çok normal,Pinto dan -6 yedik tamam kabul.E be kardeşim sen daha kadrondaki futbolcuların parasını ödeyip kampa götürecek kadar da bir kaynağın yoksa af edersiniz de adama sorarlar ne b.k yemeye aday oldun diye.Avukat da tırt çıktı.
Puan cezası yemeden kadroyu koruyarak sadece bir kaleci transferi ile bu takım ilk 6 ya büyük ihtimal girer.Onu bile beceremiyoruz.Bu arada es kaza süper lige çıksak bütün alacaklılar kapıya dayanacak paramı ver diye ilk sene düşeriz.Varsın düşelim ama borcumuz bir nebze azalır yönetilebilir hale gelir.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2019 saat 11:03
Eskişehirspor için en büyük tehlike; lig bu ay içerisinde başlamadan bitebilir.

FİFA'da bekleyen dosyalardan 30 puanımız daha silinebilir.

Yeni sezona -36 puan ile başlama veya hiç başlayamama, ligden çekilme gibi bir tehlikeyle karşı karşıyayız.

Şu futbolcu kampa katılmış katılmamış beni ilgilendirmiyor,bu ay sonuna kadar FİFAdaki bu dosyaları kapatamazsak şu an kampta olanlar dahil kulüpte oyuncu kalmaz hepsi gider.

Şu kadar kombine satılmış satılmamış hiç önemli değil.
Takım ligden çekilecek, lig bizim için 24 gün sonra biter...

İşin üzücü yanı ne yönetimde ne de taraftarda yaprak kıpırdamıyor. Taraftar ümitsiz, tepkisiz, susturulmuş...Yönetim plansız, kaynaksız, yalnız...Kulüp sahipsiz,terk edilmiş,çaresiz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır