eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 11:01
Trabzon maçı için ayrı motive olsunlar 
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 11:51
Soğuttunuz milleti, lig bitsede şu işkencede sona erse.
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 13:38
hakikaten sogudum artık
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 17:57
Söz konusu kardeşimiz tek tek herkese ulaşıp özür dilediği ve hatasını anladığını belirttiği için mesajı düzeltiyorum.İnşallah samimidir ve o formayı senelerce taşır..
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 18:55
Alıntı yapılan eskioğuzeses

@Oktaydnn26 oktay aydın adlı alt yapı topçumuz ve internette yazdıkları..
Oktay Akkoca @Oktaydnn26 Korumalı hesap 11 dk

#FenerbahçeYıkılmaz şampiyonluk için saldır kanarya.

haram olsun buna verilen paralar...hala bu takımda kalırsa bu yönetiminde alt yapı hocalarının

Rezalet !!! Altyapıdakilerin birçoğu aynı durumda ... Dead Yazdıklarının farkında değiller ;YAZIK !
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 21:40
Kendine gel oğlum bırakın artık şu İstanbul ayaklarına koy g.. gitsin hepsinin. öncelikle senin hedefin A takıma en kısa sürede çıkmak ve kalıcı olmaktır.. Takip ediyorsundur biliyorum ben 9 yılımı verdim senin oynadığın o sahalarda o deplasmanlarda o gittiğin bindiğiniz otobüslerde 9 yılımı geçirdim bizim hedefimiz tek birşeydi diğer konuların aklımıza bile gelmesi imkansızdı.. o kadar çok oyuncu gelip gitti ki sadece son 5 yıla bak Oktay çok çalış benden bir arkadaş tavsiyesi hedefin doğrultusunda sağlam adımlarla ilerle yoksa harcanırsın bir çok oyuncu gibi aklın başka yerlerde olursa..
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2013 saat 07:17
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan eskioğuzeses

<S>@</S>Oktaydnn26 oktay aydın adlı alt yapı topçumuz ve internette yazdıkları..<STRonG ="fullname js--pro-name show-popup-with-id">Oktay Akkoca <SPAN>‏</SPAN><SPAN ="username js--pro-name"><S>@</S>Oktaydnn26</SPAN> <SPAN ="icon lock-large"><SPAN ="visually">Korumalı hesap</SPAN></SPAN> <SMALL ="time"><SPAN ="_timestamp js-short-timestamp js-relative-timestamp" -long-="true" -time="1366556089">11 dk</SPAN> </SMALL>
<P ="js-tweet-text"><S>#</S>FenerbahçeYıkılmaz şampiyonluk için saldır kanarya.

<P ="js-tweet-text">haram olsun buna verilen paralar...hala bu takımda kalırsa bu yönetiminde alt yapı hocalarının

Rezalet !!! Altyapıdakilerin birçoğu aynı durumda ... Dead Yazdıklarının farkında değiller ;YAZIK !
Bir çogunu takip ediyorum ama böyle seyler yazinca sövüyorum sonra unfollow!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2013 saat 11:12

Son dönemde, başarısızlıkları ört bas etmek için söylenen iki tane büyük yalan var.

1. Sportif başarı

2. Ses çıkarmayın, önümüzde kritik maç var futbolcular ve teknik kadro etkileniyor.

Birincisi için bir şey söylemeye gerek yok. Bu söyleme ilkokul çocukları bile gülüyor artık. Kamuoyu oluşturmaya çalışan bir iki tane gazeteciden başkada bu söylemi kullanan yok.

İkincisine ise bir şeyler söylemek gerekir. İmza atarken ve trilyonları alırken profesyonel olan futbolcularımız ve teknik heyetimiz görevlerini yaparken hiç profesyonel değiller.

Kulüpteki maddi problemden yöneticiler kadar futbolcular ve teknik heyette sorumludur. 7 hafta maç kazanamayan kasasına doğru dürüst para girmeyen bir kulübün ödemelerini zamanında yapması kolay olmasa gerek.

Gariban vatandaş 50 TL.bilet parası versin,sidik kokusunun, pisliğin, yağmurun altında maça gelsin karşılığında futbolcu abim trip yapsın.

29 maçın 20 tanesinde puan kaybetmişsiniz ve kulübün uğradığı zararın haddi hesabı yok. Futbolcular, teknik heyet kulübe ne verdinizde ne istiyorsunuz.Elazığspordan farkınız nedir. Ben söyleyeyim koca bir sezonda 4 puan. Sonrada artislik yapıyorsunUZ. Adam gibi oynayın, kulübe maddi ve manevi zarar vermeyin sonra ne yaparsanız yapın, pek umurumda değil.
kalender
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
  Alıntı efsanesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2013 saat 11:24

boffin alper veysel diego necati hürriyet erkan dede kalsın gerisini yollayınn......

alpere 6 milyon avro civarı verilirse yollayın erkana digeoya veysele 2.5 milyon avro civarı verilirse yollayın

seneye karakterli futbolcu alın hürriyet gibi canını dişine takan futbolcu alın
Yukarı
sheva37 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı sheva37 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2013 saat 16:22
KALSADA SON NEFES ÖLÜMÜNE ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,480 saniyede hazırlanmıştır