eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deplasman Otobüs Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 11:13
bursa da 68 otobuse ulaşmış durumda  şuanda  sayılar yakın gibi gözüküyor
umarım tepebaşı belediyesinin bahsettiği 30 otobüs sayısı mahalledeki otobusler ile aynı değildir belediye mahallelere dagıtmamıstır inş. yönetimde otobüs  temin ederse güzel bir maç olacak iki tribüne saglam olacak ozaman görecek Türkiye İzmir yanacak o gece
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 11:27
Anadolu Üniversitesi rektörü herşekilde eskisehirspora destek olacağız demişti. Orası niye destek olmuyor acaba üniversitede okuyanlara
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 11:59
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan montana26

ETİ 2 otobüsle büyük bir hayal kırıklığı yaşattı ... Dead En fazla otobüs ETİ'den bekliyordum .

BÜYÜKŞEHİR VE ODUNPAZARI BELEDİYELERİ . EN AZINDAN ŞU MAÇTA YARDIM YAPIN YAHU !!! HANGİ İLİN BELEDİYELERİ OLDUĞUNUZU U-NUT-MA-YIN !!!!!!!
Son sözü en son büyükler söyler.Buna kamu işyerleri gibi, "Belediyelerde dahil" Arçelik gibi, Sarar gibi markalarda dahil...
4 gün,onlar için uzun bir günSmile 
Umarım tecrübelerim beni yanıltmazEmbarrassed

Umarım ... Wink

Alıntı yapılan ugurbocegi

Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan ES_Kadir

Organizasyon işlerinde hep sınıfta kalıyoruz neyin ne olduğu belli değil herşey muamma hala 200 otobüsün kayıtlarına başkanmadı , sonra bakıyoruz Büyükşehir belediyesi ve Odunpazarı belediyeleri yine piyasada yoklar ben bunların EsEs'e destek olduklarını hiç hatırlamıyorum , ETİ tatil eder derken komedi gibi 2 otobüs vermiş vere vere , bu şekilde 25 bin kişi nasıl gidecek ? Zaman daralıyor en kötü ihtimalle 300 otobüs kalkmak zorunda Eskişehir'den ve çalışanlara izin verilmeli . 

Çok doğru , fabrikalar konuya el atmaz ise nasıl dolduracağız bize ayrılan koltukları !!!

17.500 Kişi Maraton + 5.000 Kişi Kale Arkası = 22.500 KİŞİ OLMALIYIZ !!!

İdari izin olayı çözülürse ve büyük fabrikalar isin icine girerse olur bu is :)

Aynen öyle ... WinkBüyük Fabrikaların işin içinde olması çok önemli . Wink
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 12:07
bizim kırmızıtoprak mh. imamı mustafa hocada sanırım bir otobüs kaldırıyomuş..tebrik ederim mustafa hoca...
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 12:10
Çoğu yere mail attım ama bildiğimiz yerler varsa oralara da gönderelim.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 12:11
Alıntı yapılan ramozotti

bizim kırmızıtoprak mh. imamı mustafa hocada sanırım bir otobüs kaldırıyomuş..tebrik ederim mustafa hoca...

böyle bi hoca varsa o caminin cemaati eksik olmaz:)
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
osmngrel Liste gör
Yazar

Osman
  Alıntı osmngrel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 12:17
Emek mahallesi muhtarlıgıda olaya el atmış.Otobüs sayısı kaçtır bilinmez ama en kalabalık mahalle oldugunu biliyorum.Muhtarlıkda hafta başı belli olacak.
Yönetim istifa.
Yukarı
mırzabek Liste gör
Yazar

semih
Yer: Edirne
  Alıntı mırzabek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 12:23
Yerel basına ve medyaya maıller atılmalı orgazısyona destek verenlerı belırtmelı ve destek beklenenle belırtılmelı yerel kanalllarda ve gazetelerde dun bursa olay tvde  acık acık destek veren fırmaları ve beklenenlerı soyluyorlar etkılı olacagı kanısındayım
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 12:23
izmirdeki esesliler 4  bini bulur :) birde bir şey sorucam biletix sıraya göremi satıyor bilet çünki dün birisinde gördim 4600 küsürdü bilet numarası....
Yukarı
mırzabek Liste gör
Yazar

semih
Yer: Edirne
  Alıntı mırzabek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 12:33
022232326226 kanal 26 nın tel numarası herkes arasın ben aradım otobus orgazınasyonuna hangı fırma hangı muhtarlık kac otobus verıyor alttan yazı ıle yada haberlerde sureklı soylensın ve destek beklenen beledıyeler ve fırmalar belırtılsın dıye bırbırlerınden gorup kampanyaya katılacaklarını dusunuyorum herkes arasın
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 46>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır