eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
Online Durum: Offline
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 21:22

[/QUOTE]
Serkan abicim bu gençler şimdi tribüne gelmesin mi Esesimi desteklemesin mi  biraz sabırlı olun herşeyi düzelteceğiz açıkla bir bütün olacağız lütfen biraz sabır..
[/QUOTE]

Abi o fotograftan bu hale gelmişler gerçek bir grup havasına girmişler onlardan çoğu temizlenmiş SABIR biraz SABIR..
#efeler
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 21:26
Bu grupta Odunpazarlılar yoktur sadece Emek tayfa bu grubun kemik grubudur. Her grubun içinde belli insanlar vardır. Bir kaç kişi için koca taraftar grubunu suçlayamazsınız.
#efeler
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 22:53
Alıntı yapılan eserkan26

Sezer ve bu çocuklar hala sizin grubunuzda yer almıyorlar mı? Cevabın hayırsa kanıtlarım hiç sorun değil.

Bende size katılıyorum.Grubun avukatlığına soyunan arkadaş her ne kadar kabul etmesede ??? Çünkü bu adamlar açığa geçtikten sonra her maçta özellikle simalara dikkat ettim.Eski Odunpazarındakilerin hepsi bu Dorlion denen yeni oluşumun içindeydi.Bu adamların sicilini de bilen bilir.Kimseye inanacak halimiz yok.Mümkünse tribünde bir fert olarak yer alın sayın dorlion üyeleri.Bu şekilde zaten birileri müdahaele edecektir size.Buraya da yazıyorum.Böyle adamları içinizde tutarak ileride olabilecek olayların sorumlusu sizlersiniz.Bu grup içindeki adamların sicilleri beni düşündürüyor...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 23:01
Alıntı yapılan hakankara

Bu grupta Odunpazarlılar yoktur sadece Emek tayfa bu grubun kemik grubudur. Her grubun içinde belli insanlar vardır. Bir kaç kişi için koca taraftar grubunu suçlayamazsınız.

bu grup böyle insanları barındırdığı sürece suçlanır istemesende sayın hakankara.açık tribün için, eskişehirspor için, milletin sağlığı ve huzuru için ayıklayın böyle grupp içindeki sicili bozuk, tehlikeli ve sağa sola gider yapan salça olan adamları içinizden.bence ayıklanacağını hiç zannetmiyorum.aksine zaman içinde sayıları artacaktır...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 23:19
Bir arkadaşın uyarısı üzerine temiz dorlion grubunun facebook sayfasına bir göz attım.O da ne temiz dorlion çocukları benim burada yazdığım doğru yazılar sonunda rahatsız olmuşlar sanırım.

Yazılan yazıyı buraya taşıyıp , forum kurallarının dışına çıkmaya gerek yok.Okumak isteyen buradan yazıya ulaşabilir.

http://www.facebook.com/pages/DoRLioN/199243603435875

Hakan , beni bulmanı isteyen Emre adındaki şahısa söyle çok istiyorsa kendi gelsin bulsun.Yerim belli NEFER'deyim.

Satırlarla dönerlerle, küfürlü laflarla korkacak , doğru bildiklerimizi söylemeyecek adam değiliz.

Amaç ,gaye Eskişehirspor ve onun iyiliği ise yeri geldiğinde babamı bile eleştiririm.

Ben bu tribünün reisiyim diyen adamın elindeki şeye bakın hele !!!

NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 23:33
Allah aşkına nelerle uğraşıyoruz,şu adamların verdiği poza bak.
Bu ruh halini biri bana anlatabilirmi Allah aşkına, nasıl bir insanlık nasıl bir eğitim(aile-okul) almış veya almamış yada alamamış bu şahsiyetler.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 23:38
Serkan kızma arkadaş dönerci çırağı olamaz mı?Big%20smile
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 23:40
bu grumun ıcnde sadece odunpazarlılar yok arkadaslar oradakı olusumun kac mahleden oldugunu bılmeden konusmak bıraz ayıp olmuyomu bu gurumun basında bayram ve sezer abı var kımse tek basına degıl
#efeler
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 23:44
bu gurumun adı ayder degıl bı kere bunu ogren bıletlerı satma gıbı durum yok her mac bı cok arkadasımız dısarıda kalıyor yonetımden hıc bır destek almıyor deplasmanlara kendı ımkanlarımızla gıdıyorum hıc bı amac gutmemeksısız ınanorın dısardan hersey bıldıgınız gıbı degıl gelın ıcıne gorun kımler nasıl mucadeleler verıyor
#efeler
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 23:55
bu grumun basında bayram abı var
#efeler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,483 saniyede hazırlanmıştır