eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İtiraflarınız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 02:16
hadi itiraf edeyim bende...
halamın iki oğlu var, yani kuzenlerim...
 bunların küçük olanı 19 yaşında sağlam esesli, geçen sezon rahat 15 maçta tribundedir, kombine için yazın işte falan çalışan bir kardeşim ama abisi yeri geldiğinde havasını atacağı zaman esesli, yeri geldiğinde yine pay kapabilmek için geseli  ve senede bir , taş çatlasın 2 maça gelir...

hani kuzenim olduğu için yüzüne söyleyemiyorum ama varya büyük olan kuzenim her "esesliyiz işte ya" dediğinde dalasım geliyor vallahi...
kusura bakma kuzen , konu eses olunca değişiveriyorum işte naparsın , bir gün seninle hani olmayız ya papaz olursak eğer,
konu yine senin çakma taraftarlığın olacak ... :s
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 02:25
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Fatih abi diğer 4 taksitle beraber 8 taksit olarak demiş olabilir Hasan abi

70 tl

x4

280

Olabilir.. LOL
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 02:56

Hani atılmama garantim olsa,birine öyle bir saydıracağımki ;) ne kadarda seviyemizde negatiflik biraz yükselsede,burayı cok seviyorum be yav:)) 

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 04:34
Alıntı yapılan ESESHAN

Alıntı yapılan KuRBaN

Bir itirafta benden olsun. İş güç yok. Geçen sene kombineyi 12 taksitle aldım, çok pişmanım. Hala 4 taksiti duruyor. O da yetmezmiş gibi birde 8 taksit yeni kombineyi aldım.Ayda 70 lira taksiti nasıl ödeyeceğim hiç bilmiyorum.
Tek umudum hafta sonu kız kardeşimin düğününden gelmesini beklediğim toprak bastı LOL 

Hasan Kombine Ne Kadara Denk geldi kardeşim :)

Ayda 70 Lira

x 8

560 TL ?

Şöyle açıklayayım, geçen sene 12 ay taksitle aldım 360/12=30 4 ay kaldı taksitlerin bitmesine. Bu senede 315/8=39 küsür 40 diyelim..

Önceki kombineden 30 lira, bu seneden 40 lira toplamda 70 lira taksit yapıyor.

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 04:37
Alıntı yapılan ESESHAN

Olabilir.. LOL

Olabilir değil öyle zaten LOL
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 20:31
İbb maçına gitmek için bütün aile ile kavga etmekteyim. 
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 21:04
ibb maçına gelemiyorum çünkü salak gibi hazirandaki ehliyet sınavına girmeyip tatile gittim şimdi maç yalan oldu
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 21:18
Alıntı yapılan es_emre26

Herhangi bir zaman Eskişehir'de 3 takım taraftarının birinin caddede formasıyla dolaştığını görüp de foruma girip söyleyenlere sinir oluyorum.

Geziyorsa müdahale et,edemiyorsan siteye yazma.

bu yüzden papaz olduklarım hakkını helal etsinler :D plakasından gese ve febe amblemlerini bile söktürdüğüm gurbetçiler:D sizde helal edin :D napiyim emre nin dediği gibi müdahele şartTongue

itiraf ettim rahatladım LOL
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 21:21
küçükken hocalar sorardı hangi takımlısınız diye herkes 3 istanbul takımını sayardı bende eses'liyim demeye utanırdım(ama eses'liyim derdim)
ama artık kim ne derse desin her zaman eses
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 21:22
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

Alıntı yapılan es_emre26

Herhangi bir zaman Eskişehir'de 3 takım taraftarının birinin caddede formasıyla dolaştığını görüp de foruma girip söyleyenlere sinir oluyorum.

Geziyorsa müdahale et,edemiyorsan siteye yazma.

bu yüzden papaz olduklarım hakkını helal etsinler :D plakasından gese ve febe amblemlerini bile söktürdüğüm gurbetçiler:D sizde helal edin :D napiyim emre nin dediği gibi müdahele şartTongue

itiraf ettim rahatladım LOL
Benimde sonunu düşünmeden bazen müdahale edesim var,sizce napayım eve ağız burun dağılmış oalrak gelmekte var işin içinde.Yoksa tatlı dil mi?Yoksa gecenin 3.de arabanın tamponunu veya plakasını olmadı kelebek camından giripte içerdekilerini mi toplasam :D
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır