eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Fotoğrafları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 12:51
Büyükşehir belediyesi tarafından sokaklara ve caddelere yeni taktırlan yön levhalarıda çok güzel oldu gerçekten. Hem görüntü açısından, hemde şehrimize gelen misafirlerin gidecekleri yerleri rahatlıkla bulması açısından güzel oldu.
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 12:56
Alıntı yapılan özgürlük

Alıntı yapılan es_emre26

Bakalım buralara (Çankaya-Toki) ne zaman gelecek Ouch

Emre kardeşim şu aşamada Çankaya mahallesine estram gelmesi biraz zor gibi görünüyor.Ama bu yapılacak yeni hatla birlikte otobüs kullanımında düşüş olacagından, Çankaya mahallesine muhtemelen yeni otobüs hatları eklenir.Yani sizinde ulaşımınızda bir rahatlama söz konusu olacak.Umarım şehrimizin her yerinde ulaşım kolaylığı yaşarız. Büyükerşen'e tebrikler gerçekten güzel ve dolu bir çalışma.
Raylı taşımacılık ülkemizin enerji ve yedek parça bakımından dışa bağımlılığını azaltıyor.Bakınız istanbulda tem otoyoluna metrobüs yaptılar yine hava kirliliği yine balata kokuları yine lastik değişimleri vs vs vs.Raylı sistemleri sonuna kadar desteklemeliyiz torunlarımız için.çankaya mahallesine teleferikli ulaşım projesi de var tıpki istanbuldaki taksim-kabataş arasındaki tünel adlı sistem gibi.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 15:06
 Akp nin etkili yerlerinde olan dostlarımdan aldığım duyumlara göre Prof.Dr. Yılmaz Büyükerşen'den kurtulmak için kural tanımadan, paranın hesabını yapmadan var güçleriyle çalışacaklarmış. Yapmayın lütfen kıymayın Eskişehir'e, Eskişehir'lilere.Bence sizde Yılmaz Hoca'yı ve yaptıklarını takdir edin. Bu sizi de yüceltir.Siz Hocayı harcarsanız Eskişehir'de sizi harcar bunu bilesiniz.
since1965
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 16:42
Alıntı yapılan since65

Akp nin etkili yerlerinde olan dostlarımdan aldığım duyumlara göre Prof.Dr. Yılmaz Büyükerşen'den kurtulmak için kural tanımadan, paranın hesabını yapmadan var güçleriyle çalışacaklarmış. Yapmayın lütfen kıymayın Eskişehir'e, Eskişehir'lilere.Bence sizde Yılmaz Hoca'yı ve yaptıklarını takdir edin. Bu sizi de yüceltir.Siz Hocayı harcarsanız Eskişehir'de sizi harcar bunu bilesiniz.

Eskişehir'i ve Eskişehirlileri çok iyi tanırım. Milli Mücadele yıllarında büyük vatanseverlik ve üstün bir cesaretle mücadelemizin daima 4 yanında olmuş, bu mücadeleye çok geniş yardımlarda bulunmuşlardır.  Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu şehir Atamı mahçup etmez bu mücadelede Eskişehir halkı Belediye başkanında sahip çıkacaktır.
Yukarı
es26 Liste gör
Yazar

erdal
  Alıntı es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 16:46
senfoni orkestrasına tirilyonlar harcanıyor 0,50 kuruşa 25 kişi zor toplarken bir eses maçı 25,00 ytl iken 20-25 kişi maça geliyor. büyük erşen sanatı sanatçı için yapıyor . sanat halk için yapılmalı yollar yapılmalı türkiyenin en kötü yolları eskişehirde yamalı delik deşik şehir kokmaya başladı bence artık sanatı halk için yapacak kişi gelmeli.
EFSANE KESTANELERİ ÇİZMEK İÇİN GERİ DÖNDÜ
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 17:26
Alıntı yapılan es26

senfoni orkestrasına tirilyonlar harcanıyor 0,50 kuruşa 25 kişi zor toplarken bir eses maçı 25,00 ytl iken 20-25 kişi maça geliyor. büyük erşen sanatı sanatçı için yapıyor . sanat halk için yapılmalı yollar yapılmalı türkiyenin en kötü yolları eskişehirde yamalı delik deşik şehir kokmaya başladı bence artık sanatı halk için yapacak kişi gelmeli.

Şehrimiz kokmaya mı başladı ? LOL Afedersiniz ama siz nerede yaşıyorsunuz ? Yapılan bunca hizmeti görmüyormusnuz ? Sayın hocamız neredeyse köhne bir anadolu şehri olan Eskişehiri, sadece 10 yılda minyatür bir Avrupa şehri haline getirdi. Allaha şükürler olsun ki ne yol, nede su sıkıtısı gibi sıkıntılarımızda yok başımızda Smile. Yapılan lüks köprüler, heykeller, tramvaylar, büyük parklar, tertemiz hale getirilen porsuk vs.. bunlar gibi niceleri Eskişehir halkı için yapılan bir sanat değil mi ? Halk için daha nasıl bir sanat yapılır. Kusura bakmayın ama biraz saçmalamışsınız. Ama siz ve sizin gibilerin başına İ.Melih Gökçek gibi şahıslar lazım. Susuzluktan, bakımsızlıktan kırıldığınız zaman anca anlarsınız Yılmaz hoca ve onun gibi saygın kişilerin kıymetini.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 17:56
Alıntı yapılan AzTecK

Alıntı yapılan es26

Şehrimiz kokmaya mı başladı ? LOL Afedersiniz ama siz nerede yaşıyorsunuz ? Yapılan bunca hizmeti görmüyormusnuz ? Sayın hocamız neredeyse köhne bir anadolu şehri olan Eskişehiri, sadece 10 yılda minyatür bir Avrupa şehri haline getirdi. Allaha şükürler olsun ki ne yol, nede su sıkıtısı gibi sıkıntılarımızda yok başımızda Smile. Yapılan lüks köprüler, heykeller, tramvaylar, büyük parklar, tertemiz hale getirilen porsuk vs.. bunlar gibi niceleri Eskişehir halkı için yapılan bir sanat değil mi ? Halk için daha nasıl bir sanat yapılır. Kusura bakmayın ama biraz saçmalamışsınız. Ama siz ve sizin gibilerin başına İ.Melih gökçek gibi şahıslar lazım. Susuzluktan, bakımsızlıktan kırıldığınız zaman anca anlarsınız Yılmaz hoca ve onun gibi saygın kişilerin kıymetini.

Büyükerşen'in değerini anlayabilmek için çok değil iki buçuk saat uzaklıkta Türkiye'nin başkenti Ankara'da bir gün kalmanız yeterli olur.. O zaman anlarsınız geçtiğimiz yolların yanı başımızda olan heykelin, yolumuzda araç trafiğine kapalı yaya olarak yürümenin, su sıkıntısı olmamasının, gece hatta sabaha karşı bile eskişehir'de başınıza büyük bir tehlike gelmemesinin(ankara'nın merkezi kızılay'da,sakarya'da 23 ten sonra başınıza neler gelebileceğini bilemezsiniz), porsuk'un, doktorların, kızılcıklının vs. vs daha sayamadığım birçok şeyin değerini Wink
Ancak benim param var ben çok daha refah bir ortamda yaşamak isteyenler için bir istanbul, bir ankara, izmir tabiki Eskişehir ile kıyaslanamaz.. Ama halka inmediğini söylediğiniz Yılmaz Büyükerşen bu yaptıklarını belli bir kesim için yapmıyor şehir halkının refahı için yapmıyor.Hal böyle olmasaydı Eskişehir öğrenci kenti sıfatı ile anılmazdı!! Tabi Büyükerşen'e de bir eleştirim var tamam "öğrenci kentiyiz" ama "futbol kenti" olduğumuzu da unutmadan Eses'ten kendini soyutlamasın Wink bu arada mesaj sayımda 666 olmuş Ankara'dan bahsettik ya 06 06 06  Big%20smile
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 17:57
Abartısız olarak söylüyorum,
Hemen her mahalleye asfalt yapıldı, parkları 2 salıncak 1 tatteravalli koyup geçiştirmedi,
Tamam EsEs için bir şey yapmadı ama Eskişehir için çok güzel şeyler yaptı yaptığı her şeyide şehre mal etti, denizi olmaya şehre tershane bile yaptı ithal etmedi kendi bünyesinde üretti, şehre yep yeni görüntü verdi. Bunları yazarken yaşım itibari ile ben baya başkan gördüm ama sezarın hakkı sezara derler ya olay bu
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 18:09
Sevgili hemşerilerim renkdaşlarım...Bende bundan 3 ay önce gittim ankaraya ve ilk gidişimdi..2 gün kaldım ve o 2 gün geçmek bilmedi...her metre karesini özledim şehrimin...her gittiğim şehirde olduğu gibi şehrimin ne kadar güzel olduğunu ne kadar şanslı olduğumuzu bi kez daha anladım...İyiki eskişehirliyiz ...SEVDAMIZIN ŞEHRİ ESKİŞEHİR...
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 18:45
Alıntı yapılan gitarcıES-ES

Sevgili hemşerilerim renkdaşlarım...Bende bundan 3 ay önce gittim ankaraya ve ilk gidişimdi..2 gün kaldım ve o 2 gün geçmek bilmedi...her metre karesini özledim şehrimin...her gittiğim şehirde olduğu gibi şehrimin ne kadar güzel olduğunu ne kadar şanslı olduğumuzu bi kez daha anladım...İyiki eskişehirliyiz ...SEVDAMIZIN ŞEHRİ ESKİŞEHİR...

Valla haklısın.. Ben 21 senedir Allahın dağındayım(Ankara) sizler çok sanşlısınız. Şu bayramları Yaz tatilini iple çekiyorum bi bilseniz.. Ama az kaldı Cuma Akşamı Eskişehirdeyim..LOLLOL
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır