eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 21:08
Meira'yı göndermeselerdi keşke...SmileO maçta çok işimize yarardı özellikle Youla'nın.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 21:27

Alıntı yapılan tayfun26

gs'nin avrupa kupası maçlarından sonraki her hafta puan kaybetmiş gelenek sürecek ve 3 puanı alıp döneceğiz...

öyle bir şey yok.

Steaua Bükreş, Bellinzona, Metalist Kharkiv, Hertha Berlin ve son Bordeaux maçlarından sonraki lig maçlarını kazandılar.

yine de inşallah 3 puan alırız...

Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 21:34
2 istanbul deplasmanından toplamda en az 3 puan almazsak düşebiliriz. bu bilinçle hareket etmeli hem futbolcular, hem taraftarlar.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
ismailduger Liste gör
Yazar

ismail
Yer: İstanbul
  Alıntı ismailduger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 21:39
istanbulda otureuyorum dershaneden kacarsam yada babamdan izin alırsam gidecegim maca allahın izniyle:)
Hersey EsEsim İciN
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 21:47
ben ali samiyendenn 3 puanla döneceğimize inanıyorum...zaten taraftarın görevide inanmak değilmi?
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 08:46
Arda bizim maçda oynatılmayacakmış.Tabi haftasonu ne olacağı belli olmaz.
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/GALATASARAY-%C3%87eyrek-finale-iki-g%C3%BCn-kald%C4%B1_4_HDetail_32_128162_1.htm

‘Yürüyorsam sorun yoktur’
Avni Aker’de bacağına krampon vidası giren ve bu nedenle 90 dakikayı bitiremeyen Arda, dün idmana çıkamadı. Doktorlar tarafından ‘dinlenmesi gerek’ raporu verilen yıldız futbolcu, “Oynamak istiyorum” diyerek teknik heyete başvurdu. Arda’yı riske etmekten kaçınan Bülent Korkmaz, sağlık ekibiyle bir toplantı yaptı. Bu zirvenin ardından son karara varıldı; Arda Turan, Hamburg maçında 11’de sahaya çıkacak, Eskişehirspor’a karşı ise oynatılmayacak. Milli yıldızın, konu hakkındaki düşünceleri ise Sarı-Kırmızılı renklere gönül veren herkesi duygulandıracak cinsten: “Bu maç benim için çok önemli. Eğer yürüyebiliyorsam oynarım. Yeter ki siz izin verin...” 
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 08:53
Dün gece şöyle bir rüya gördüm. 26. dakikada Emre Aşık, ceza sahasında Youla'yı durduramayıp düşürüyordu. Hakem penaltı verdi, Youla vurdu ve goooolll.

Sonra sabah uyku sersemi afalladım. Bir an maç gerçekten geçti bugün pazartesi mi filan diye düşündüm. Big%20smile

Sonradan rüya olduğunu, Sami Yen'de bu hakemlerin bizim lehimize penaltı çalmayacağını düşününce idrak ettim.Angry

Ama lehimize penaltı çalsalarda YENECEĞİZ, çalmasalarda YENECEĞİZ
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 09:16
Burada olumsuz yorum yapacaklar lütfen yazmasınlar. Biz taraftarlar olarak takıma inancımızı yansıtmazsak onlar nasıl inanacaklar? Bu maçı öyle ya da böyle alacağız. Ben sonuna kadar inanıyorum. Biz kolay EFSANE olmadık... Maça gelecekler Omuz Omuza belgeselini ya da Konya, Pendik, Bolu maçlarını izleyip gelsinler. Bana göre bu maçın onlardan farkı yok.   
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
  Alıntı riader247 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 09:45
kesinlikle ve kesinlikle zorla bu ligden düşürüleceğiz. federasyon olmasa bile merkez hakem komitesi böyle istiyor. ankaragücü düşürülmemek için ne gibi oyunlar düzenlencek. antalyada öyle. ayrıca ankarasporun maçlarınada dikkat edin
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 09:52
Alıntı yapılan riader247

kesinlikle ve kesinlikle zorla bu ligden düşürüleceğiz. federasyon olmasa bile merkez hakem komitesi böyle istiyor. ankaragücü düşürülmemek için ne gibi oyunlar düzenlencek. antalyada öyle. ayrıca ankarasporun maçlarınada dikkat edin

Arkadaslar içim o kadar karardı ki.
Sanki son sıradayız ve düştük gibime gelmeye başladı.
27 puandayızz ve 9 takım daha aynı puanlarda çok karamsar olmak ne kadar yarar getirir.

Öyle yada böyle ligde kalıcaz ben esk.de bjk yi de trabzonu da yenceğimize emnim.
İç sahada puan kaybı yasamayız.
Hatta bu 2 deplAsman dan da puan alabiliriz.Antalya kocaeli kayseri bunlardan ne eksiğimiz var fazlasıyla fazlamız var.

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES ES ....................
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,470 saniyede hazırlanmıştır