eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Eşya Piyangosu...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 14:23
Alıntı yapılan esesliyiz

Alıntı yapılan alyans999

Eskiden çok eskiden milli piyangocularda satardı eşya piyangosu biletlerini.Böyle bir uygulama yapsalardı eminim vatandaş arada 1 tanede eşya piyangosu bileti alırdı.
Katılıyorum,milli piyango bileti alırkenden muhakkak eşya piyangosuda alınırdı.

Eski Milli Piyango İdaresi Yönetim kurulu üyesi ve Eskişehirspor Eşya Piyangosundan sorumlu Ayşe Fert Dökmeci, söylediklerinizi önceden kesin düşünmüştürDead

Nerde?????
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 15:54

Ben Bir tek EsPark ta gördüm eşya pyangosu satlılan yeri başka nerde vardır bilmiyorumConfused

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 17:00
Biraz önce kulüple yaptığım görüşmede bilet satışlarının Esstore(Eski Tır) mağazasında satışa sunulduğunu belirttiler...

Bu nedenle EŞYA PİYANGOSU almak isteyenler Eskişehirspor-Ankaragücü maçından önce,sonra ve diğer zamanlarda mağazamızdan bilet alabilirler....

Dip Not  : Yönetim kurulu üyelerimizin iş yerlerinde de bu biletler satılmaktadır...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 18:34
Alıntı yapılan EsEsMania

Ben Bir tek EsPark ta gördüm eşya pyangosu satlılan yeri başka nerde vardır bilmiyorumConfused

Neo AVM'dende alabilirsiniz.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 18:34
bugun yedilerin ordaki bir milli piyango satışı yapan tezgahta EsEs yazılı kağıtlar gördüm, acelem vardı bankaya yetişcektim dikkat edemedim ama sanırım milli piyangocularda satıyor, eşya piyangolarını...
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 19:54
arkadaşlar ben okulda 15 tane satabilirim çünkü 6 kişiyiz.fakat.diğer fakültelerde ve bölümlerde 500-1000 den çok satabilecek kişi var eğer yönetim bizlere güvenirse neden olmasın bizler üniversitelere satsak. yaklaşık 8.000 çalışana ulaşırız 1 tane alsalar 8.000 2 tane alsalar 16.000..daha fazla uçmak istemiyorum.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 20:13
Ben yarın alacağım.

Umarım biletler en kısa zamanda biterde klübümüz maddi olarak biraz olsun rahatlar.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 21:13
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan esesliyiz

Alıntı yapılan alyans999

Eskiden çok eskiden milli piyangocularda satardı eşya piyangosu biletlerini.Böyle bir uygulama yapsalardı eminim vatandaş arada 1 tanede eşya piyangosu bileti alırdı.
Katılıyorum,milli piyango bileti alırkenden muhakkak eşya piyangosuda alınırdı.

Eski Milli Piyango İdaresi Yönetim kurulu üyesi ve Eskişehirspor Eşya Piyangosundan sorumlu Ayşe Fert Dökmeci, söylediklerinizi önceden kesin düşünmüştürDead

Nerde?????

Piyango bileti satanlar bildiğim yüzde 8 komisyon alıyor.Sene başında bilet işini Aktif A.Ş.'ye ve reklam işini İkon Reklam'a daha yüksek oranlarla veren bu yönetim gariban piyango satıcılarına para bırakmamak için vermemiştir.Yoksa piyangocular dünden razı bilet satmaya.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 21:44
hadi yaaa bizde malak malak .. bedavaya bilet satmaya kalkıyoruz demek aktif a.ş. ye kalıyor tüm para??
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
ESelim Liste gör
Yazar

Selim
  Alıntı ESelim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 22:10
Alıntı yapılan wolfalone38

hadi yaaa bizde malak malak .. bedavaya bilet satmaya kalkıyoruz demek aktif a.ş. ye kalıyor tüm para??
Eğer bu söyledikleriniz doğru ise Zaten bilet işini geçen yıllardan beri devam ettiren AKTİF A.Ş'nin çok ciddi bir şekilde uyarılması gerekmektedir.
Bu forum sayfalarında daha önce dile getirilen Maç biletlerinin neden küpürü koparılmadan taraftarın elinden bütün olarak alındığı sorulmuştu.
Hatta bazı arkadaşlar bu biletlerin yeniden satıldığına yönelik bir takım iddalar ortaya atmış,forum sayesinde taraftarlara barkotu okutulan biletleri mutlaka görevliden geri almaları konusunda uyarılmıştı.
Her hafta tribünlerin dolması ve içeride en az 13-14 bin seyirci olduğunu tahmin ettiğimiz maçlarda satılan bilet sayısı 6 veya 8 bin diye anons edilmesi herkes tarafından garipsenmişti.
Bu husus ile ilgili yine bu forumda herkesin midesi bulanmış ve konu günlerce tartışılmış,sonra ki haftalarda ise bu anons uygulamasından da vazgeçilmişti.
Bu konunun artık daha fazla dile getirilmesinin gelecek sezonda BİLETİX firması ile anlaşılıp herşeyi Bilgisayar ortamına sokmak sanırım daha uygun ve mantıklı olup böyle uygulamaya geçilmesi artık bir elzem haline gelmektedir.
Biz taraftar olarak Biletix'e gerekli komisyonu verir.Eskişehirspor'umuzun 3 kuruş daha fazla para kazanmasını gönülden isteriz.
Maç biletleri doğru-yanlış veya eksik-fazlada olsa yapılan hizmetin bir karşılığıdır,buna lafım yoktur.Fakat Eşya Piyangosu işi ise bir gönül işidir.
Eskişehirspor Eşya Piyangosu biletlerinden Sayın Emin ÇOKAYGİL herhangi bir komisyon alıyorsa derhal görevinden istifa etsin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır