eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 10:46
Alıntı yapılan darknESS

ben simdi cuvaldizi kendimize batiricam;
yonetime sordugumuz sorulara bakin, siz bu tarzda yaklasirsaniz yonetim tabiki sizden kacar. oncesinde sorulari daha anlasilir yazmak lazim. gecen yilki 10 milyarlik amator bir klube gonderilen kombine paralari geldimi sorusundan birsey anlayan varsa bana aciklasin bi zahmet? bu baslikta onemli olan gecmiste yapilanlardan cok sanirim gunumuzde olan konular hakkinda yonetimden direk bilgi almaktir. gecmisim tartismasini mumkun oldugunca kongrelerde yapmak daha iyi.

sayin dolphinesk in sorusuna ise anlam vermek mumkun degil? onlar iyi bir yonetim olmak istemiyor mu?

asla yonetim yalakasi falan degilim ama elestiriken daha acik olmak ve karsi tarafinda icinde bulundugu durumu dusunmek lazim. benim sorucagim tek soru su ki:

rakiplerimizin hepsine 3 puan verdik ve yarista geri kalmasakta cok onlere gecme sansimizi kaybettik, bunda etkenler hakem yada son dakka golleri olabilir ama takimda da mutlaka eksikler varki bu hatalarin olusmasina izin verdik. bundan sonra ki periyotta metin diyadin in yonetimden istegi nedir bu acikalrin kapatilmasi icin?
Yönetim iyi olmak istemiyuormu diye sormuşsun. Bende onu soruyorum zaten.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 11:30
peki sayin dolinesk bende sunu sana soriyim sen ESES i degil de ilkokul cocuklarindan olusan bir izci birligini yonetiyorsun, iyi olmak istemezmisin? lakin o cocuklardan 5i ciksa ve istedikleri branslarda gorev vermediginiz icin sizin yoneticiligizi suclasa siz onlarin velilerine ne dersiniz?
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 11:41
Burada söylenmek istenen Yönetimi zorda bırakmak değil tek gelirimiz Tribünler , bilet paraları diyen yöneticilerimizin Kombine gönderipte karşılığı olan paraların alınması (toplanması) Bunlar kulübe çok yakın (Çok çok yakın )çevrelerce konuşuluyorsa bir taraftar olarak biz ne söyleyebiliriz ki ? Elimizden ne gelir ?
Sadece duyduğumuz bu tür sorunların akibetini yönetime sormaktan başka....
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 11:45
Alıntı yapılan darknESS

peki sayin dolinesk bende sunu sana soriyim sen ESES i degil de ilkokul cocuklarindan olusan bir izci birligini yonetiyorsun, iyi olmak istemezmisin? lakin o cocuklardan 5i ciksa ve istedikleri branslarda gorev vermediginiz icin sizin yoneticiligizi suclasa siz onlarin velilerine ne dersiniz?
İstedikleri bıranşlarda denediğimi verim alamadığımı söylerim
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 11:45
sayin esgun o zaman sorunuzu kaynagi ile birlikte sormaniz cok daha guzel olur. ben X insandan bunu duydum, klubun paralari buraya bu amacla gitmis amac nedir diye. ha isim vermem derseniz o zaman soruyu sormamaniz lazim. yoksa herkez ben birinden bunu duydum klubun parasi boyle boyle harcanmis diye soru sorabilir...
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 15:13

O zaman kapatın bu başlığı , kilitleyin.

İnsanların kulübünün çıkarını düşünmesini sorguluyorsanız ben daha bir şey söylemiyeceğim
Demekki sizin için önemi yok yada ????
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 15:30

Sayın Başkan ve yönetim her ne kadar sezon başı sendelesede geçen yıla nazaran dah bir dik duruyor , daha doğru şeyler yapıyor, hevesli , kararlı, azimli işte bu Takım içinde Biz Taraftarlar içinde çok olumlu bir olay,

Bakın birkaç kulübün dışında Futbolcu , Taraftar muhatap olacak bir yönetici bulamıyor,para dersen zaten yok, O Takımın bir sonraki maça çıkacağı bile belli değil şu oynadığımız ligde, Ama ne mutluki Topçumuz parasız değil , Yönetimimiz ayakta ve sürekli hedefi gösteriyor bizlerde bazı aksaklıklar ve olumsuzlukları demokratik bir şekilde soruyor ,eleştiriyor yada yönetimin en azından araştırma yapmasına vesile oluyoruz.Bundan doğal bir şey olabilirmi ? Burada amaç Yargılamak değil, aradaki yani aracı olanların  ES ES sırtından kurban kesmemesi.

Ben Yıllar sonra istikrarlı  ne istediğini bilen bir Başkan ve Yönetimin olmasından dolayı mutluyum aynı zamanda eleştiri ve önerilerle çok ta yol katettiler,

yıllar sonra ilk defa yarın ne olacak ? Futbolcular idmana çıkacakmı ? paralarını alamazlarsa biz bu maçı nasıl kazanırız sorularını sormadan maçlara geliyorum.
NE MUTLU BİZE , NE MUTLU ES ES LİYİM DİYENE...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 02:40
Alıntı yapılan esgun

O zaman kapatın bu başlığı , kilitleyin.

İnsanların kulübünün çıkarını düşünmesini sorguluyorsanız ben daha bir şey söylemiyeceğim
Demekki sizin için önemi yok yada ????

bilhakis ben kimseye klubun cikarini dusunmuyorsun demiyorum. dedigim klubun cikari dusunulurken kulaktan duyma kaynagi belirsiz bilgilere dayanarak sorular sorulmasi. bu forumda klup icin herhangi bir konuyu gundeme getiriyorsaniz olanlari tum acikligi ile yazmamiz gerekli aksi taktirde daha da once dedigim gibi herkez farkli sekillerde yonetimi cok rahat suclayabilir...
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 07:57

Bir çok takım şu anda kendine yönetim seçemiyor takımları sahipsiz. Eskişehirspor hiç bir zaman sahipsiz olamaz ama yine de yıkıcı değil yapıcı eleştiriler yapıp , mantıklı sorular sormalıyız.(Herkes için söylemiyorum.)Şahsen ben yönetimi başarılı buluyorum. Güzel hedefleri var. İnşallah taraftar- yönetim elele bu hedefleri gerçekleştiririz.

Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 11:41
nolucak bu bilet fiyatı hep devammı boyle??
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır