eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akayaalp_eses Liste gör
Yazar

Gerçek ESESLİ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı akayaalp_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:06
PARAGÖZ YÖNETİM İSTEMİYORUZ..........PARAGÖZ YÖNETİMİ İSTEMİYORUZ...............
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
EFSANE GERİ DÖNDÜ...
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:09
Alıntı yapılan nefES

Alıntı yapılan esesreha

Yönetimin ne olduğu belirsiz işleri güçleri para. Bakalım dernek başkanı Yavuz ne yapacak şimdi en ağır tepkimizi koyacağız demişti. Açıklama bekliyorum senden Yavuz.
evet..stadyuma gitmemek dahil bi çok protestoda kendi dernegimin ve diger tribun gruplarınında katılacagını belirtmişti..
bekliyoruz?
Sabırsızlıkla bekliyorum ne olucak... Angry
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:11
Alıntı yapılan ezbol

aslında olay çok kolay sadece herkes kararlı olmalı.maç gününe kadar kimse bişlet almamalı.maçgünü de herkes stadın önünde toplanıp içeri kimse girmemeli maç saatine kadar.hatta kombineler bile.girenide uyarmalı sokmamalı.maç saati yaklaştıkça içeri kimsenin girmediğini gören yönetim kapıları bile açmak zorunda kalacakatır.ancak bu i,ş tamamiyle organize işidir.gerçekleştirilirse herkes yaptırım nedir anlar.Angry

maç gününe kadar bizler bilet almazsak daha kötü olur. ozaman işte korktuğumuz başımıza gelir. deplasman olmaktan çıkarız. maça gidecekleri engellemek yada buna benzer eylemler yanlış olur. ama bilet fiyatları için başka eylemler yapılmalıdır.
ES-ES
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:11
Alıntı yapılan Habis

bütün bunlardan sonra kombinesi (bile) olsada maça gidip gs maçını izleyen yolunmayı beklyen kaz olduğunu kabul eder.

bıraksın kimse gitmesin GS taraftarı önünde deplasman gibi maç oynasınlar akılları başına gelsin... kimse maça gitmesin....

sakın ha sakın böyle düşünmeyin biz içerde dışarda maçlara giderken ne yönetimden destek istiyoruz ne de maçlarda yönetim yalakalığı yapıyoruz biz sadece ESES imizin sevdası peşindeyiz.bu maçada ESESimiz için gideceğiz lakin bütün bunlar protestomuzu ve sinirimizi bastırmaz tabii ki tüm baskımızı kurmalıyız iki maç kazandık diye şampiyonlar ligindemi oynuyoruz???
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:12
YUhhhhhhhhhhhhhhh diorummmmmmmmmmm başka bişey demiyorummm yazıklar olsun taraftarımızı bu durumlara getirenlere............ gidicektim maça fakat lig tvden izlicem halil ünal gibi başkana ben METELİK yedirtmem vicdanım sızlar acıkcası .....
I LOVE YOU ESES
Yukarı
MICHIGANeses Liste gör
Deneyimli Yazar

B. P.
Yer: United States
  Alıntı MICHIGANeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:13
herkes bir aciklama bekliyor tabiki... tek gelirimiz biletlerden gelecek paraymi$ gibi gosterilmek isteniyor... arkada$lar olurmu boyle $ey yaa... iddaadan gelen gelirler federasyondan gelen gelirler de var . . . $u guzelim stadi doldurmak varken yaptiklari $eye bakin yaa.... du$ersek (aklimin ucundan bile gecmiyor) BUNUN HESABINI KIM VERECEK ILERDE ?? sorarim size ?
EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:22
kangren tüm vücuda yayılmadan ilgili bölge kesilip atılmalı.birkere çekilecek acı gelecekteki  diğer acıları önelr.işte buyüzden belki bu maçta cincon taraftarlarına bırakıcaz stadı ama,bazılarının aklının başına gelmesini sağlamış oluruz.kaldı ki bende istemiyorum böyle olmasını .bunların olmaması için tek bir çare var aslında ama o da daha zor.yani yönetim istifa etmesi.olmayacağına göre maça gitmeyerek protesto etmek en mantıklısı dişye düşünüyorum.öyle yürüyüşle falan çözülmez bunlar.bakta gör.yine taraftar hüsrana uğrayacaktır sonuçta. 
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:26
Alıntı yapılan MICHIGANeses

herkes bir aciklama bekliyor tabiki... tek gelirimiz biletlerden gelecek paraymi$ gibi gosterilmek isteniyor... arkada$lar olurmu boyle $ey yaa... iddaadan gelen gelirler federasyondan gelen gelirler de var . . . $u guzelim stadi doldurmak varken yaptiklari $eye bakin yaa.... du$ersek (aklimin ucundan bile gecmiyor) BUNUN HESABINI KIM VERECEK ILERDE ?? sorarim size ?
Tek gelirimiz bilet üçretleri diyen yönetim ESES'e kalıcı gelir getirecek ne gibi önlemler aldı?Yoksa sonsuza kadar bu yükü taraftarmı taşıyacak?Eğer böyle düşünüyorsanız size gülerim.İşallah ilk kongrede yolcusunuzAngry
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:26
yürüyüşle dfalan çözülürmü çözülmezmi bilinmez ama bu başkanla bu iş olmaz hermaça gitmeli her maç başkan ve yönetim istfaya çağırmalıyz herhalde istenmediği yerde durmaz

ha şimdi çıkıpta kimse demesin kulüp sahipsiz falan kalır diye bu işin meraklısı çok kimse çıkmazsa taraftar var bu bilet fiyatları ile taraftar onlardan daha iyi yönetir kulbü

bence en iyisi maçta başkanı istifaya davet etmek olur
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
Fatee Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Bursa-EsEs
  Alıntı Fatee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 18:27

Hangi yönetici takımın parasını yiyormuş yahu? Bir anlatın açıklık getirin. Bizde bilelim. Tanıdıklarımıza tepki gösterelim. Bilet fiyatları gerçekten sıkıntı. Ama bu paraları yönetim yiyor diye yorum yapanlara şaşkınlıkla bakıyorum..

Maça gitmemek bir tepki şekli olamaz. Özellikle böyle göz önünde olucagımız bir maçta..
Yönetim istifa ederse sonra neler olur bunlarıda ayrıntılı düşünmenizi istiyorum. Şahsen ben düşünemiyorum.. Takım tam bir hava yakalamışken.

Tepki tabikide koyulmalı. Koyulcaktır da.
Saygılar
BursaEsEs
İçiyorsak sebebi çok =) Aslan sütündenn
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır