eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Körfezin Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KKŞ Genel

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 340>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2007 saat 12:35
Dün gece tv haberlerinde izledim;Adapazarı'nda resmi kurum yapılarını yeni konut bölgelerinde daha güvenilir alanlara yapmak istiyormuş Devletimiz.Fakat çarşı esnafı ve merkezde gayrimenkulü olanlar karşı çıkıyorlarmış ekmek paramızdan oluruz,mahvoluruz diye.

1967 depreminden sonrada Merkezi Otorite Adapazarı kent merkezini daha kuzeydeki sağlam zeminli alanlara kaydırmak istenmiş,ama gene çarşı esnafı ve bina/toprak sahipleri karşı çıkmış,Adapazarı aynı yerde büyümeye devam etmişti.Sonuç;1999 depremi ve binlerce ölü.Belkide 1967'de o karara karşı çıkaanlar,onların çocukları ve torunlarıda öldü.

Ne uğruna?

Aynı zihniyet şimdide karşı çıkıyor kentin güvenilir alanlara kaydırılmasına.

Ne uğruna?

Aradan 40 yıl geçmiş,hala aynı zihniyet.Olanlardan hiçmi ders almıyoruz.?Para hırsı bu kadar mı gözleri kör etmiş?Para uğruna binlerce kişinin canını tehlikeye atmak hangi vicdana sığar?

Bir daha bu acıların yaşanmaması dileğiyle, Körfez Bölgesinde oturan arkadaşların,sağlam zeminli güvenli bölgelerde güvenli yapılarda oturmalarını öneriyorum.
Yukarı
andy Liste gör
Yazar

Andaç
  Alıntı andy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2007 saat 13:50
Alıntı yapılan khan

Andaç, doğum günün kutlu olsun.

Sağol abi teşekkürler.Eylülde gelicem insallah,herkese selam.
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2007 saat 13:53
Alıntı yapılan FairPlay

Dün gece tv haberlerinde izledim;Adapazarı'nda resmi kurum yapılarını yeni konut bölgelerinde daha güvenilir alanlara yapmak istiyormuş Devletimiz.Fakat çarşı esnafı ve merkezde gayrimenkulü olanlar karşı çıkıyorlarmış ekmek paramızdan oluruz,mahvoluruz diye.

1967 depreminden sonrada Merkezi Otorite Adapazarı kent merkezini daha kuzeydeki sağlam zeminli alanlara kaydırmak istenmiş,ama gene çarşı esnafı ve bina/toprak sahipleri karşı çıkmış,Adapazarı aynı yerde büyümeye devam etmişti.Sonuç;1999 depremi ve binlerce ölü.Belkide 1967'de o karara karşı çıkaanlar,onların çocukları ve torunlarıda öldü.

Ne uğruna?

Ne uğruna?

Aradan 40 yıl geçmiş,hala aynı zihniyet.Olanlardan hiçmi ders almıyoruz.?Para hırsı bu kadar mı gözleri kör etmiş?Para uğruna binlerce kişinin canını tehlikeye atmak hangi vicdana sığar?

Bir daha bu acıların yaşanmaması dileğiyle, Körfez Bölgesinde oturan arkadaşların,sağlam zeminli güvenli bölgelerde güvenli yapılarda oturmalarını öneriyorum.

Suat  ve Volkan bu öneri sizler içindi.Eviniz güzel olabilir ama sonuçta depremde orta hasar almış,sonradan sağlamlaştırılan bir evExclamation

KKŞ geneli şu an için güvenli evlerde oturuyor.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
serkanes26 Liste gör
Yazar

Serkan
  Alıntı serkanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2007 saat 16:36
Alıntı yapılan khan

Alıntı yapılan FairPlay

Ne uğruna?

Ne uğruna?

Suat  ve Volkan bu öneri sizler içindi.Eviniz güzel olabilir ama sonuçta depremde orta hasar almış,sonradan sağlamlaştırılan bir evExclamation

KKŞ geneli şu an için güvenli evlerde oturuyor.

Hacım paraya kıyın da sağlam bi eve çıkın.
Cebinizde akrep mi var ?
Paranız yoksa başkanımız size sponsor olacaktır Smile

Yukarı
SUATESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat
Yer: Foça
  Alıntı SUATESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2007 saat 19:14
Ben Volkanla aynı evde yaşıyorum.

Volkandan daha büyük tehlike yok benim içinLOL
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 22:32
KKŞ'nin unutulmaz kalecizi İbo,

Doğum günün kutlu olsun.Birlikte Nice yıllara
Yukarı
SUATESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat
Yer: Foça
  Alıntı SUATESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 23:01

İbo doğum günün kutlu olsun.

Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 18:03
KKŞ geneli Eskişehirde olduğu için Elazığ maçına Eskişehirden organizasyon yapıyoruz.Ben cuma günü Eskişehir'e gideceğim.
Hacıbaba çay bahçesinde görüşmek üzere
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
  Alıntı ibo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 18:54
baskanım ve kaptanım cok tesekkur ederım.nice mutlu yıllara hep baraber insallah.

baskanım bende cuma gunu eskisehire gitcem buyuk ihtimalle.once bi istanbula gecicem.must_esk nick li arkadasım istanbulda asker.onu bi ziyaret etmem lazım.persembe gunu konusalım.
arabayla gitceksen benide gotur:)Smile

yada bileti ayarlarız.ben sana haber vercem abi.en kotu ihtimalle hacibabada yada statda gorusuruz..
selamlar
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2007 saat 19:49
Başkan, beni de maça götür. Cry 
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 340>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır