eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Galatasaray:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Online Durum: Offline
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2010 saat 19:27
Alıntı yapılan esesozgur

Bu arada maçtan sonra Muttalıp caddesinde köprüyü geçtikten sonraki ışıklardaki kahvenin önünde oturuyorduk herhalde gs yi havaalanına uğurlamaya arabasıyla giden bir kaç gs taraftarından hatıra 2 adet orj.adidas forma ve bir adet ultraaslan atkısı kaldı bende.

Ulan araçtan forma atkı sallıyorsunda be adam eses formalı bizi görüpte ışıklarda durup ne bekliyorsun sadece bakacağımızı zannettin.Böyle maçlardan sonra yeni mekanım muttalıp caddesi ışıklar inanmassınız bir çok kişi arabayla havaalanına doğru geçti formalı bizi gördüklerinde araçların camlarını bir telaşla kapamaya çalışıyorlardı üslerindeki formalar gözükmesin diye sadece iki aractan alabildik formaları onlarda hem ışıklarda durdukları için hemde bizi gördükleri halde camlardan atkı forma salladıkları için.Alalım o formaları beyler dediklerimizde hiç itiraz olmadan hepsi verdi.

Not:hiç bir kavga gürültü çıkmadı adam gibi istedik formaları onlarda hatalarını bildikleri için adam gibi verdiler formaları.İşin ilginç yanı hepsi 26 plakalı araçlar oluşu

ClapClapClapClap
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2010 saat 21:21
Alıntı yapılan esesozgur

Bu arada maçtan sonra Muttalıp caddesinde köprüyü geçtikten sonraki ışıklarda.....

Ona ikinci kapı derler Bankacı, ikinci kapıda gese atkısı forması haaaa, vay beeeee....

LOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
orkunn Liste gör
Yazar

orkun
  Alıntı orkunn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2010 saat 22:53
mactan oncekı acık kapalı karsılıklı yapılan bı beste vardı pkk ya gelince insan hakları dıye baslıodu sanırım onun vıdeosu yokmu ?
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2010 saat 01:34
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

26 plakalı gs. formalılar, maçları evlerinde izleyip maç sonu soteden takım uğurlamaya gidiyor galiba, istanbuldan gelenler falan oldu kendilerine ayrılan yeri dolduramadılar. O 26 plakalılar staddamıydı acaba, ben uzun bir süre atatürk caddesinin oralardaydım içeri giren 4-5 kız cimbomlusundan başka birşey göremedim yada içeri girmek için kız kılığına girmişte olabilirler, saygı duruşunda küfür edenlerden beklenirde hani
iftar vakit 26 plakalı beyaz bir renault cliodan inen 2 kişi deplasman tarafına geçtiğini gördüm
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2010 saat 02:46
hocam bende kuyubaşında oturuyorum özellikle dikkat edeceğim bundan sonra o yol kuyubaşı yolu o kadar kolay değil öyle geçmek
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2010 saat 09:18
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan esesozgur

Bu arada maçtan sonra Muttalıp caddesinde köprüyü geçtikten sonraki ışıklarda.....

Ona ikinci kapı derler Bankacı, ikinci kapıda gese atkısı forması haaaa, vay beeeee....

LOLLOL

İkinci kapıda değil tam olarak abi mezarlığın ikinci kapısı derler de şimdi ben böyle söyleyince anlamayan olacaktır diye öyle tarif ettim.Big%20smile
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır