eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Galatasaray:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 144>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 07:22
Alıntı yapılan ben_hakkı

Alıntı yapılan objektif

Aslen Eskişehirli olmayan(Denizliliyim) bir Eskişehirspor taraftarıyım. Yıllardır İstanbul takımlarını tutan arkadaşlarıma inat hep ESES li oldum. 4 yıldır burdayım(üniverisite sebebiyle) sürekli maçlara gittim.
     Galibiyette mağlubiyette bu takımın, taraftarın yanında oldum. Dün Eskişehirdeki son günümdü mezuniyetim sebebiyle. 50 Tl lık bilet sebebiyle maça giremedim. (Nasıl bir anlayıştırki benim gibi gerçek öğrenciler o 10 TL lik biletlerden bulamıyorda o kadar gereksiz insan çekirdek çıtlayarak maçını izliyor. )
     Bir kahve köşesinde Eskişehirdeki son maçımı biraz içim buruk, biraz hüzünlü olarak izledim nihayetinde. Maç sonu kafamı kaldırmadan, gözlerim hafif nemli adalarda yürüdüm.  Buradaki son günümün hatrına maçtan çıkan kırmızı siyah insanları izledim.Düşünüyorumda ben bu takımı bu şehri bir başka sevmişim. Nasip oldukça gelmeye devam edeceğim.
    Hoşçakal Eskişehir, hoşçakal Büyük Taraftar...

bu arkadaş madem denizlili, gitsin memleketinin takımına sahip çıksın.içinizden biri eskişehirli olarak örneğin uludağ üniversitesinde 4 yıl okuyup bursaspor için böyle sevgi dolu ve duygusal satırlar karalasa hoşunuza gidermi.bursapora hayranlığını dile getirse bir eskişehirliye yakıştırırmıydınız.arkadaş başka takımlarla haşır neşir olurken kendi  memleketinin takımı bank asyalarda oynuyor.yani.trajikomik bir durum.bir es esli olarak bu beni memnun etmedi. arkadaşa tavsiyem şehrinin takımına 4 elle sarılsın,sahip çıksın.
ben olaya objektif pencereden böyle bakıyorum.

Sen kimsin Hakkı sanamı soracak hangi takımı tutacağını eğer ki başkaları hakkında karar vereceksek sen niye ESES i tutuyosun tutma senin gibi bir insanın ESES li olmasını istemiyorum buda benim saygı çerçevesindeki objektif görüşüm.

Tanımadığın insandan nefret edilirmi ben senden nefret ediyorum. Nüfus kağıdındaki yaşında umurumda değil büyüksün diye saygı göstermesini bekleme kimseden 15 16 yaşında ortaokul çocuğu dediğin kardeşlerime saygı duyuyorum senin gibi birini hala kaale alıp düzgün bir üslupla yazdıkları için.

Buraya gelip tahsilimle fersah fersah öndeyim diye böbürleneceğine insanlarla nasıl iletişim kuracağını öğren sosyal hayatın sıfır senin hayatın hep ters tarafındasın insanlarla asla geçinemezsin kendini bir şey sanmalarınla  da hiç bir yere varamazsın. Sürekli üstünlük taslamalarından gına geldi.

Yazma artık şu foruma git kendi denginde insanlar bul yaşları yaşına tahsilleri tahsiline ayak uydursun bak biz cahil adamlarız hala niye buraya yazıyosun...

Burada sen ve iki üç kişi hariç kullanıcılar nerede ne yazması gerektiğini biliyorlar sen patavatsızsın ağzın ishal olmuş olmıyacak yerde olmıyacak şeyler yazarak huzur bozmaktan başka işin yok biraz çeneni tutmayı öğren o tahsilinde öğretmedilermi sana bunları

yaşından başından utan adam gelmiş duygularını yazmış gözlerinin dolduğundan bahsetmiş her zaman olduğu gibi geldin içine ettin. İnsanların duygularından anlayacak kapasitede değilsin belli...

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 09:02
Alıntı yapılan ben_hakkı

Alıntı yapılan objektif

Aslen Eskişehirli olmayan(Denizliliyim) bir Eskişehirspor taraftarıyım. Yıllardır İstanbul takımlarını tutan arkadaşlarıma inat hep ESES li oldum. 4 yıldır burdayım(üniverisite sebebiyle) sürekli maçlara gittim.      Galibiyette mağlubiyette bu takımın, taraftarın yanında oldum. Dün Eskişehirdeki son günümdü mezuniyetim sebebiyle. 50 Tl lık bilet sebebiyle maça giremedim. (Nasıl bir anlayıştırki benim gibi gerçek öğrenciler o 10 TL lik biletlerden bulamıyorda o kadar gereksiz insan çekirdek çıtlayarak maçını izliyor. )     Bir kahve köşesinde Eskişehirdeki son maçımı biraz içim buruk, biraz hüzünlü olarak izledim nihayetinde. Maç sonu kafamı kaldırmadan, gözlerim hafif nemli adalarda yürüdüm.  Buradaki son günümün hatrına maçtan çıkan kırmızı siyah insanları izledim.Düşünüyorumda ben bu takımı bu şehri bir başka sevmişim. Nasip oldukça gelmeye devam edeceğim.    Hoşçakal Eskişehir, hoşçakal Büyük Taraftar...
trajikomik bir durum.bir es esli olarak bu beni memnun etmedi. arkadaşa tavsiyem şehrinin takımına 4 elle sarılsın,sahip çıksın.
ben olaya objektif pencereden böyle bakıyorum.

seni memnun etme mecburiyetinde değilki, ben_hakkı.!!! adam güzelce iyi niyetiyle düşüncesini paylaşmış.DiğerLeri gibi antibizans sempatizanlığı yapıp maç sonu formasını orasına burasına sokup kaçarak gidenlerden olmamış!!!
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 09:40
Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan 26Captain26

he birde bazı arkadaşların her hafta yeneriz fark atarız beş atarız diye her takımı aşağılamasını anlamıyorum... bu kadar bilinçsiz taraftarımızda olmamalı.. nereye atıyosun yaa... yuh.

Aşağılayan aşağılar niye takılıyorsun ki bu kadar en büyük bizsek her takımı yeneceğimize her zaman inancımız vardır

arkadaşım inanmak başka birşey kendini överek abartarak gülünç duruma düşmek başka birşey.. elbette bizde her maça inşallah yenicez diye umutla bakıyoruz. ama takımın eksiklerini bilirken senden kötü olmayan bir takıma bunları şöyle yaparız bunlara şu kadar atarız demek sence ne kadar inandırıcı. ne kadar futbol bildiğinden şüpha ederim ben. en azından adam inşallah yazar umuyoruz yazar. kesin yeneriz fark atarız.  heh gördük farkı 3. hafta fark 8 puan zirveyle... mantıklı olmak takımı sevmemek değildir.
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 09:40
İlk 3 hafta sonra bence her şey netleşti, bu yıl bu takım küme düşmemeye oynar.
Her Zaman ESES
Yukarı
messs Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı messs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 10:57

Ya takım Bolu'da Avusturya'da izci kampı mı yaptı.. Kimsenin koşacak hali yok.. Bir de bu hafta Nadarevic nooldu? Hani eksiğimiz yoktu? Sezon başı göndermek istediğiniz Vuckoya mı kaldık Rıza hocam..

Allah bir EsEs iki ...
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:00
- Takım kötü oynadı...
- Defans mantığı olmayan vasat bir takım görüntüsündeyiz. Kalecimiz her hafta hatalı gol yiyiyor... Defansımız her an hata yapmaya müsait...
- Takım mücadelesi-kondisyonu henüz yeterli değil...
- Teknik Direktörümüz vasatı geçmeyen bir performans sergiliyor...

Bütün bunlar geçici ve düzeltilebilir şeyler... Eskişehirspor 11'i tamamen değişebilir. Oyun anlayışı değişebilr. Teknik adrosu değişebilir... AMA...

TARAFTARA NE DEMELİ...

ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI önemli bir karakter bozulması yaşamaktadır beyler... Bu gidiş hayırlı değil, benden söylemesi... Rıza Hoca ile Sezgin le İveşa ile uğraşıp dururken, içi boşalmış, ruhunu kaybetmiş bir taraftar kitlesi haline geldiğimizin farkındamısınız...

BEN KAYBEDİLEN 3 PUANA DEĞİL... ESKİŞEHİRSPOR RUHUNA üzülüyorum... 
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:14
Ayrıca şunu da söylemeden edemeyeceğim...
GEMİYİ İLK ÖNCE FARELER TERKEDER...
5-6 hafta sonra burada felaket tellallığı yapanların şakşakçılığa başlayacağını da iyi biliyorum... fazla naif ve biraz da arabesk bulsam da bugün ESES'im için şu cümleden başka bir duygu ve düşünce hissetmiyorum...
BİZ SENİ KARŞILIKSIZ SEVDİK... YENSEN DE YENİLSEN DE !!!

GS karşısında alınan yenilgi MİSYONSUZ TARAFTAR'I gözler önüne sermiştir... Bir avuç GS'linin Mabedimizde çıkan sesi, yüreğimize çakılmış bir hançerdir...  
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
KOD222COM Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre KAÇAR
Yer: Sakarya
  Alıntı KOD222COM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:19
Alıntı yapılan ben_hakkı

yorumlarıma müdahale eden, saygısızca ve terbiye sınırlarını zorlayarak eleştiri getirmeye çalışan 15-16  yaşındaki çocuklar...önce fikirlere saygı göstermeyi öğrenin.o kültüre sahip olamıyorsanız edeplice saygı çerçevesinde yaptığım yorumlarıma hakaret etme cüretini nerden aldığınızı söyleyin.sizlerden yaş,deneyim,eğitim,kültür olarak fersah fersah ilerdeyim.önce saygı....
 sayın moderatörler denizlili kişiye yaptığım yorumda kural dışı,ahlak dışı bir uslup gördünüzmü. bu 15-16 yaşındaki orta1 e giden çocuklar bana saldırma cesaretini nereden buluyorlar...sorup gereğini yaparmısınız.özgürce yorumlarımı yapıyorum. o ilk öğretim düzeyindeki çocuklardan izin ve icazet mi almam gerekiyor?

lütfen gereğini yaparsanız memnun olurum.

Ya abicim sende sıkıntımı var? Hiç düşünmüyormusun bu kadar adam bana laf soyluyorsa sorun bendedir diye?Aslında hiç bir yazını kaale almayıp cevap bile yazmamak en iyisi ama...Küçükken ateşli hastalık falanmı gecirdin sen?
Bana €Smeyi Anlat, €Sip Gecmeyi Anlat...
Bende insanlar 2 ye ayrılar sevdiklerim ve digerleri,sevdiklerimde 2 ye ayrılır €S-€S liler ve digerleri..
Yukarı
messs Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı messs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:39
Alıntı yapılan hus@mES

Ayrıca şunu da söylemeden edemeyeceğim...
GEMİYİ İLK ÖNCE FARELER TERKEDER...
5-6 hafta sonra burada felaket tellallığı yapanların şakşakçılığa başlayacağını da iyi biliyorum... fazla naif ve biraz da arabesk bulsam da bugün ESES'im için şu cümleden başka bir duygu ve düşünce hissetmiyorum...
BİZ SENİ KARŞILIKSIZ SEVDİK... YENSEN DE YENİLSEN DE !!!

GS karşısında alınan yenilgi MİSYONSUZ TARAFTAR'I gözler önüne sermiştir... Bir avuç GS'linin Mabedimizde çıkan sesi, yüreğimize çakılmış bir hançerdir...  
Ne güzel anlatmıssın abicim.. İnan sinirden ölüp gidecektim orada cinconları dinlerken.. Mac boyunca bu stadda sadece bizim sesimiz duyulmalı ve sadece destek verilmeli.. Sonuna kadar..
Ama abicim, insanın gururuna dokunuyor be.. 2 senedir bekliyoruz acık kapanacak diye, bilet fiyatları dusecek diye.. Unutma abicim biz sahadakileri degil, kulubedekileri değil ESKİŞEHİRSPORUMUZU seviyoruz.. Allah korusun bank asya yolu gorunse ne baskan, ne yonetim, ne kulube ne de sahadakiler kalır.. Ama biz hep buradayız..
Yani diyeceğim o ki, mactan sonra aldıgı paranın hakkını vermeyenleri elestirmek bu büyük taraftarın en buyuk hakkıdır.. Saygılar
Allah bir EsEs iki ...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:57
Alıntı yapılan ben_hakkı

yorumlarıma müdahale eden, saygısızca ve terbiye sınırlarını zorlayarak eleştiri getirmeye çalışan 15-16  yaşındaki çocuklar...önce fikirlere saygı göstermeyi öğrenin.o kültüre sahip olamıyorsanız edeplice saygı çerçevesinde yaptığım yorumlarıma hakaret etme cüretini nerden aldığınızı söyleyin.sizlerden yaş,deneyim,eğitim,kültür olarak fersah fersah ilerdeyim.önce saygı....
 sayın moderatörler denizlili kişiye yaptığım yorumda kural dışı,ahlak dışı bir uslup gördünüzmü. bu 15-16 yaşındaki orta1 e giden çocuklar bana saldırma cesaretini nereden buluyorlar...sorup gereğini yaparmısınız.özgürce yorumlarımı yapıyorum. o ilk öğretim düzeyindeki çocuklardan izin ve icazet mi almam gerekiyor?

lütfen gereğini yaparsanız memnun olurum.

İyice inceledim de size cevap verenlerin hiç biri 15-16 yaşında değil ..
18-19 Yaşlarında reşit insanlar ..
Sizi gülerek izlemeye devam ediyoruz Bay Deneyelimli ve Kültürlü..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 144>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır