eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:54
Alıntı yapılan Şafak

youla Durup duruken böyle şeyler yapmaz. demekki var bişeyler Yönetimden kaynaklanan.

Youla Türkiyede bir cok takımda oynadı Sanki Eskişehir Mabedimi Bırakıp Gidemeyecek.Futbolcu Adam.Bi sorun oldugu zaman ceker gider. İsteyen Parasını aksatmayan takıma. Eskişehir Cocuğu olsa anlarım yıllardır Eskişhirde oynamış olsa Kolay kolay Bırakıp Gidemez ozaman hain olur.Bilip Bilmeden Youlayı Kötülemeyelim.

Dün trt - 3 de rıza hoca  Youlanın bizde sadece gineye uçak bilet parası kaldı bir kuruş alacagı yok dedi  ayrıca bu takımda en çok kazanan kendisidir dedi onu youla yapan da benim dedi .

Bana öyle geliyorki youlanın aklı başka bir takıma kaydı görecegiz sonuçlarını

Seni çok sevmiştik kara tatar hepmizi yıktın CryCryCry
DSİ Es Es
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:55
Alıntı yapılan nightmare_26

Rıza Hoca biraz önce Lig tv ye bağlandı Youla hakkında  Diyarbakır macı oncesi   mactan sonra Gineye gitmek icin izin istemişRıza Hoca gidemessin cok önemli mac var mactan sonra gerekirse 3 4 gün gec gelebilirsin demiş   Diyarbakır macından sonra tekrar izin istemis Youla Rıza hoca gidemessin diyince cekmiş gitmiş  hemen Halil Ünalı aramıslar  Tesislere gelmiş baskan  youla aradıklarında Ankara daymıs ucaga binecekmıs gelmıyorum demiş Ve Rıza hoca  takımda en cok parayı alan Youla bircok yanlısını örtpas ettik dedigecen sene oynadıgı mac kadar para alıyodu bu sene garantı para alıyor ondan oynamıyor dedı  ve  gecen sene  paramı vermıosanız ben antremana cıkmam paramı vermıyorsanız ben maca cıkmam fıfa ya sıkayet ederım demıs  kulubun Youla ya borcu yok dedı Simdi de klupde fifaya sıkayet edıcekmıs

Herkes bunu 3 kere okusun.Bir yakınına anlatsın.Sonra yorum yapsın.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
1965ŞİMŞEK Liste gör
Yazar

YILDIRAY
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:56
bu iş danışıklı dövüşmüdür,yönetimin parmağı varmıdır bilmem.yalnız 2 hafta öncesine kadar oyuncuların 12 maçbaşı parasını alamadıkları zaten biliniyor ve ayyuka çıkmıştı.ne olursa olsun youla tabiiki haksızda yalnız yönretim için YALAN RÜZGARI demesi Winkbu demeçteki en doğru olan cümle olmuş.inşallah bu yönetim tv deki yalan rüzgarı kadar başımızda kalmaz yoksa yandık...
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:58
Alıntı yapılan EsEsMania

Teklif Bursaspor'dan bize 6milyon TL vereceklermiş 
   1 saniye bile durmasınlar bitikj adama bu para vriyolarsa hemen verin ama asılsız haber 600 bin bile vermezlerboş kaleye gol atamayan gölcüyü kim ne yapsın
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:58
Bu sene Mehmet Yılmaz ın nasıl futbol oynadığını stattaki 20bin kişi görüyorda, Youla görmüyormu? Adem Sarı'nın Fenerbahçe ye attığı 2 golü görmemişmi, gelir gelmez kaptanlık verilen Ümitin toparlanınca banko oynayacağını düşünmüyormu?,Burak ın bencilliğini ve her hafta banko takımda olacağını bilmiyormu, Batuhan ile Rıza Hoca arasındaki samimiyetten hiçmi haberi yok? Hiçmi gazete okumuyormuş bu adam söyle hangisini sayayım. Ben bekliyordum Youla' dan böyle bir hareket. Hoca da kendi aleyhine demeci vermişken, e noel de yaklaşmışken ben bu bombayı patlatır noeli kafam rahat geçiririm dedi, olay budur. Youla ya kızılmamalı, bozuk bir sistem varsa her transfer dönemi birileri isyan bayrağını o ya da bu biçimde çekecek, her transfer dönemi hazırlıklı olun bence, zamanı gelince patlatacak bir bombası var bu takımdaki herkesin. Şovenist yönetim showlarını tertiplerde, futbolcu-teknik adam tertipleyemezmi?
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 15:08
Bence bu başlık dondurulsun bi süreliğine taraftarımızdan klübümüze yakışmıyacak yorumlar geliyor hepimiz kızgınız youlaya o kadar ilgi sevgi en çok para alan adamken bunları en azından bu şekilde yapmamalıydı artık youla ile ilgili transfer haberlerine yazlısın durumu

Youla kaliteli oyuncuydu ama bonservisiyle satalım bursaya alabiliyorsak kadroya giren gençlerden 2 tane alalım daha faydalı olur takım için ozan ipek le bekir ozanı muhammet demirden 2 sini verseler çok daha faydalı olur

Youla da resmi olarak 28 yaşında afrikalı adam kimbilir kaç yaşında para alacaksak yerine adam bulunur
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 15:09
Aynı şeyi tam şimdi ben yazıyordum.Artık bu başlık kaldırılsın..Ne olsa bu şahsiyet bizim futbolcumuz değil artık..Canı cehenneme
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 15:11
Alıntı yapılan 65es26

Bitmez bu polomikler...
Son üç seneye bakalım.
Sergen,Metin Diyadin,Nebi Başkan,Halil Ünal,Rıza Hoca,Batuhan,Engin Baytar şimdi de Youla 
Severiz biz tartışmayı.
Ama ne olur dikkat bir birimizi kırmayalım.
Herkesin bir şeyler söylemeye ve yazmaya hakkı vardır.
Ancak illaki yazdıklarımızın doğru olacağı diye bir kural yoktur.
İki satır bir şeyler yazıp bunları herkes tarafından kabul göreceği yanılgısına düşmeyelim ve kimseyi de zorla ikna etmeye çalışmayalım.
Yazalım ve geçelim.
Herkes yazmakta özgürdür,aynı benim gibi, sizin gibi ama ince bir çizgi olan saygıyı kaybetmeden......
 aynen katılıyorum şu saat itibari ile eskişehir spor youla defterini külübün menfaatleri doğrultusunda kapamalı ligin ikinci yarısında yapılacaklara bakmalıdır.bu takım sadece youlada ibaret değil.gerçekler bir gün yüzüne çıkar.lafla kaybedilecek zamanımız olmamalıdır arkadaşlar.bize bu saatten sonra youladan hayır gelmez.uygun bir şekilde elden çıkarılmalı yerine iyi bir futbolcu yada külübede paslanmaya yüz tutmuş uygun bir futbolcu arkadaşı monte etmeliyiz.bu bizim için daha faydalı olur.
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 15:12
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

takımın kimseyee borcu yok yula azdı para alamadığı takıma gitseydi bunu yapamazdı takımda yılan beslemişiz yula nın yaptığı tam bi karaktersizlik tam bi adilik adam değilmiş yazılanlar doğruysa neler söylemiş sen kimsin es es de huzursuzluk çıkarıyon çok çok ağır ceza verilmeli süründürülmeli adam sıkıntısı olan bi zamanda bu yaptıkları hainlik bir daha takımda görmek istemiyoruz diyar maçında kaçırdığı golleri gördünüz değilmi resmen bilerek kaçırdı çizgi üstünden atmadı  içeri giden topu soktu kafasını dışarı attı  rızaya gıcıklık yaptı 

Youla HAİN! çünkü bu takımı 3eziklere karşı üstün kılmak için goller attı.
Youla HAİN! çünkü iğnelerle maça çıkarak katkıda bulunmak istedi.
Youla HAİN! büyük maçlardan önce pavyon pavyon gezmedi.
Youla HAİN! fener galibiyetine sevinemeyenlerden değildi.
Youla HAİN! onun için besteler yapıldığı için.
Youla HAİN! ligimizin yabancı oyuncularının büyük ekseriyetinin izin aldığı dönemde izin istediği için.
Youla HAİN! eses taraftarını canı gibi sevdiği için.
Evet Youla sen HAİN sin biz sevgimizide nefretimizide yaşaması bilmeyenlerin arasında olduğun için.

"Ey HAİN! ben seni çok seviyorum YOULA yazan formamı herşeye inat sevgi ve gururla sırtımda taşıyacağım."
abi yulayı sevebilirsin  ama yula bu hareketi tüm taraftara camiaya yaptı gol atmış atmamış önemli boş kaleye iki golü atmadı diyar maçında kim hakkında konuştu  ama eskişehirspor ve taraftar yulanın oyuncağı değil yula takımdan büyükte değil taraftar ona ne kadar çok değer verdi ama bir kalemde sileriz yula hakareti eskişehirspora yapmıştır affedilemez bence artık türkiyede bile oynamasın bu karakterdeki bi adamın bu takımda bu ülkede işi yok çok severdim şimdi nefret ediyorum kesinlikle hiçbir futbolcu es es den büyük değildir
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 15:13
arkadaslar yula 1 aydır oynamıyor zaten ben gidecegini 1 ay once soyledim nitekim de oyle oldu
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır