eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:28
Çalımbay: Youla gibisini bulmak zor

Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Avrupa’da çok sayıda maç ve oyuncu izlediklerini, ancak Youla gibi oyuncu bulmakta zorlandıklarını söyledi.

İSTANBUL - “Avrupa’da Youla gibi oyuncu bulmak zor” diyen Çalımbay, Gineli futbolcunun kontratak oyuncusu olduğu fikrine de katılmadığını belirterek, “Youla, fuleleri olan bir futbolcu değil. Dar alanda yapılan paslaşmalarla başarılı olan bir oyuncu. Nasıl oynayacağını herkes görecek. Kendisi gerçekten değişik bir forvet oyuncusu” dedi.

hocamız bir zamanlar böyle demiş , ulen madem hoca sahtekar sen beşiktaştayken tanımıyormuydun?

Ya hürriyetin haberi yalan olmasın...

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:30
Bitmez bu polomikler...
Son üç seneye bakalım.
Sergen,Metin Diyadin,Nebi Başkan,Halil Ünal,Rıza Hoca,Batuhan,Engin Baytar şimdi de Youla 
Severiz biz tartışmayı.
Ama ne olur dikkat bir birimizi kırmayalım.
Herkesin bir şeyler söylemeye ve yazmaya hakkı vardır.
Ancak illaki yazdıklarımızın doğru olacağı diye bir kural yoktur.
İki satır bir şeyler yazıp bunları herkes tarafından kabul göreceği yanılgısına düşmeyelim ve kimseyi de zorla ikna etmeye çalışmayalım.
Yazalım ve geçelim.
Herkes yazmakta özgürdür,aynı benim gibi, sizin gibi ama ince bir çizgi olan saygıyı kaybetmeden......

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:30
kımse kımseyı savunmasın. rıza hocayı sadece edebımızle elestırınce savunanlar youla gıdınce agza alınmıcak lafları edıyorlar. hemde ortada net bısey yokken. yarın bırgun yonetım cıkıp rızayla yollarımız ayrıldı dıyınce de rıza hocanın arkasından neler dıyeceksınız merak edıyorum. elestırmek ayrı bısey hakaret ayrı bısey.
DK
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:32
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan scarface_hkna

Taraftarı sevdiğini söylemekle olmuyor.Sevdiğini hissettirecek.Sevdiğini herkes söylüyor.Ancak beğenmediğimiz aşırı rezillik yapan batuhan bile bizden gittiği zamanlarda bile oynarsam Eskişehir de oynarım dedi.Başkan amatör falan demedi.ki o sivri dilli,çocuk aklı olan adam.Youla belki bunları yapmaya zorlandı ancak bizi seviyorsa sevdiğini gösterip,çıkıp çatır çatır oynayacaktı.Kimseyle oyun oynamayacaktı.Olay budur.

yahu taraftarı sevmesı ıcın daha napsın. bızler yapmadıkmı 30 cm bestesını. herıf karsı takımın kalecısıne 30 cm mı gostermelıydı bellı etmesı ıcın. sımdı bu adam taraftara kusura bakmasın demısmı demıs. batuhanda aynı seylerı soyledı ama batuhanın tercıhı antep yerıne burası oldu. sımdı batuhan samımı youla samımı degılmı.

Aynen öyle Youla eğer bunları dediyse samimi değil arkadaşım.Sevgi eylem gerektirmez mi??Taraftarı seviyorsan sevdiğini göstereceksin.Hadi geç batuhanı.İvesa her fırsatta taraftar vurgusu yapıyor,nasıl canla başla oynuyor.Youla sevgisini sadece lafta söylemiş.Seven adam çıkar oyununu oynar.Sahada oynar.Yönetimde Bursalıyla onla bunla oynamaz.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:36
Aslolan renkler adın şanın eses'im
Adlar yalan sevgiler yalan aslolan sen
Ne adamlar geldi geçti hani nerdeler
Aslolan sevdam aslolan sen gerisi yalan
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:36
Bunlar doğruysa Youla gönderilsin. Kimse kulüpten büyük değildir. Kendince haklı olabilir. Başkan hata yapmış olabilir ama böyle şeyler söylenmez. Yönetim bu tip olayları yönetmede tecrübesiz. Yoksa böyle olaylar olmazdı.

Youla bunları söyler ve gitmezse iş çığrından çıkar. Adama yumruk atsan morarır sonra geçer. Ama söz orda kalır. Sanırım geçen sezon Engin'e de laf atmıştı maç içinde va maç sonunda.

Böyle şeyler kulüp içinde konuşulur. Yönetim bu profesyonellikte malesef değil. Bir an önce kurtulmak gerek ikisindende.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:37
Yorumlar çok agresif.
Öncelikle yabancı futbolcuların noel tatillerini evlerinde geçirme istekleri ilk kez problem olmuyor bu ülkede. Sakatlık numarası yapanlar, bilerek kart görenler, kaçanlar, geç dönenler vs.vs.vs... Bir Alex örneği gördüm forumda bi yerlerde ama çok değil 2 sene önce o da geri dönmedi noel tatilinden. Şimdi ortada böyle dinsel kronik bir durum var bunu sağ tarafımıza koyduk.

RIZA HOCA CEPHESİ
Youla ve Nadareviç isteyen olsa da versek gibi bir demeç, hangi zihniyetle verildi hocam, hedeflenen neydi? Yönetime daha iyi futbolcular istiyorum mesajı mıydı? Yoksa gelmesi muhtemel Batuhan'a takımda yer açmak için, bir kişi kurban edilecekti bu şanslı Youla mı oldu? (Esasen böyle bir kısa çöp çekme olayı Youla yı vurduysa, Youla da performansı ile bu ekmeğe tereyağ üstüne bal sürdü orası ayrı).

YOULA CEPHESİ
Youla çok lafını sakınan ağzına hakim bi kişilik değil bunu biliyoruz.  Agresif ve dikine demeçler vermekte üzerine yok. (Bkz. Engin Baytar için söyledikleri) Youla Rıza hocanın 1 gün önce verdiği demece reaksiyon gösterdi ve ne olursa olsun noeli Fransa da geçirmek için. Ayıp etti, ihanet etti, rezil etti vs vs... Sonuç şu ki gitti..

YÖNETİM CEPHESİ
Evet bu sene transfer sezonunda, Ümit Karan ile evlendik, Burak Yılmazla nişanlandık, Youla yı malladık.Bir nevi forvetler turşusunu kurduk ağzını kapadık şişenin. Fakat hiç düşünmedik ya bu mor lahana şişenin rengini bozar, biberin acısı iyimi, domatesin kabuğu kalınmı..
Sonra dur dedik şu Ümit'i kaptan yapalım takımı benimsesin. Ümit sakatlandı, nerde Ümit gören oldu mu, sen yönetim nerde senin yaptırımın nerde takımın disiplini kimden soruluyor. Şimdi ben işime gitmesem beni başımdaki mühendis aramaz, müdürüm arar sorar, sen sordunmu bi zahmet maçları izlemeye gelmeyen adamı, getittirip otutturucaksın o adamı orda yönetim demek bu demek bu teknik direktorun işi değil. 
Batuhan Karadeniz in alınması durumunda bu takımdaki forvetlerden birilerinin kafası kesilecekti. Rıza Hoca ve yönetim toplantısında yapılan toplantı sonucunda Youla gönderilme adayı oldu. Malesef yine bu paracı yönetim para edebilecek tek futbolcusunu, Türk transfer piyasasının önüne attı, attırdı. Rıza Hoca'da bu operasyonu demeç vererek halletti,çünkü anlaşma böyleydi, üstelik yine para edebilecek Nadareviç müşterilerine de yeşil ışıkları yakarak.

Sonuç olarak, Youla bu sene boşuna kötü performans göstermedi bana kalırsa, kendisine pas atmayan bir Burak Yılmaz, sürekli psikolojisini rahatsız eden Batuhan transferi, gelir gelmez kendisine kaptanlık veren ve ortadan kaybolan sorumsuz mevkidaş ı Ümit Karan, sakatlıklar, yaşadığı şanssızlıklar ve geçen sene taraftardan fazla ilgi gördüğü için bu sene normal olarak azalan ilgi ona yetmedi.

TARAFTARA
1-Youla o pozisyonları bilerek kaçıramaz, bilerek gol atılmayacaksa pozisyona hiç girilmez. Çünkü Youla o pozisyonları kaçırabilecek yetenekte değil. Ancak Fernado Torres, İbrahimoviç gibi futbolcular o topu o noktadan üstten auta vurabilir ya da ıskalayabilir. O kadar profesyonel bir futbolcu ancak bunu yapabilir ve şanssızlık süsü verebilir. İşkembeden atmayalım, uçmayalım.
2- Bazı taraftarlarımız böyle oynanmakta olan maçlarda genelde 60. dakikalarda falan eğer maç 0-0 ya da mağlup durumdayken Rıza hocanın vereceği demeçleri falan yazıyorlar. Demeçlere takmış durumdalar, merak ediyorum gazeteci mi bu arkadaşlar, haberci mi? Rıza hocanın demeçlerinden yorum yazmak zorunda oldukları köşelerine karalayacak şey mi bulamıyorlar da bu yüzden bu kadar kızgınlar? AMA İSTEDİKLERİ OLDU SANIRIM, ŞİMDİ ÇOK MUTLU OLMALILAR, Rıza Hoca tam onların istediği dik ve net demeci verdi. Peki sonuçta ne oldu iyi mi oldu.????
Ben şahsım adına yensekte yenilsekte hiç maç sonu teknik direktör dinlemem, ister fıkra anlatsın, ister türkü söylesin beni ilgilendirmez, onun işi takımı futbol oynatmak. Ben sahada verilen demeci izlerim, oynanan futbola bakarım. Ne yazıkki bizim insanımıza Fatih Terim gibi demeç veren dengesizler lazım ki kendilerine malzeme çıksın. Sevgili Yılmaz Vural ında samimi demeç verme ve röportaj yapma tarzı zaten bu ülke insanına 4 gömlek bol gelir. Onu da tukaka ederler. Aynı üslupla konuşan İngiliz teknik adam, İtalyan hakem aman ne sempatik olur..

Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:41
Alıntı yapılan erman123

Yorumlar çok agresif.Öncelikle yabancı futbolcuların noel tatillerini evlerinde geçirme istekleri ilk kez problem olmuyor bu ülkede. Sakatlık numarası yapanlar, bilerek kart görenler, kaçanlar, geç dönenler vs.vs.vs... Bir Alex örneği gördüm forumda bi yerlerde ama çok değil 2 sene önce o da geri dönmedi noel tatilinden. Şimdi ortada böyle dinsel kronik bir durum var bunu sağ tarafımıza koyduk. RIZA HOCA CEPHESİYoula ve Nadareviç isteyen olsa da versek gibi bir demeç, hangi zihniyetle verildi hocam, hedeflenen neydi? Yönetime daha iyi futbolcular istiyorum mesajı mıydı? Yoksa gelmesi muhtemel Batuhan'a takımda yer açmak için, bir kişi kurban edilecekti bu şanslı Youla mı oldu? (Esasen böyle bir kısa çöp çekme olayı Youla yı vurduysa, Youla da performansı ile bu ekmeğe tereyağ üstüne bal sürdü orası ayrı). YOULA CEPHESİYoula çok lafını sakınan ağzına hakim bi kişilik değil bunu biliyoruz.  Agresif ve dikine demeçler vermekte üzerine yok. (Bkz. Engin Baytar için söyledikleri) Youla Rıza hocanın 1 gün önce verdiği demece reaksiyon gösterdi ve ne olursa olsun noeli Fransa da geçirmek için. Ayıp etti, ihanet etti, rezil etti vs vs... Sonuç şu ki gitti..YÖNETİM CEPHESİEvet bu sene transfer sezonunda, Ümit Karan ile evlendik, Burak Yılmazla nişanlandık, Youla yı malladık.Bir nevi forvetler turşusunu kurduk ağzını kapadık şişenin. Fakat hiç düşünmedik ya bu mor lahana şişenin rengini bozar, biberin acısı iyimi, domatesin kabuğu kalınmı.. Sonra dur dedik şu Ümit'i kaptan yapalım takımı benimsesin. Ümit sakatlandı, nerde Ümit gören oldu mu, sen yönetim nerde senin yaptırımın nerde takımın disiplini kimden soruluyor. Şimdi ben işime gitmesem beni başımdaki mühendis aramaz, müdürüm arar sorar, sen sordunmu bi zahmet maçları izlemeye gelmeyen adamı, getittirip otutturucaksın o adamı orda yönetim demek bu demek bu teknik direktorun işi değil.  Batuhan Karadeniz in alınması durumunda bu takımdaki forvetlerden birilerinin kafası kesilecekti. Rıza Hoca ve yönetim toplantısında yapılan toplantı sonucunda Youla gönderilme adayı oldu. Malesef yine bu paracı yönetim para edebilecek tek futbolcusunu, Türk transfer piyasasının önüne attı, attırdı. Rıza Hoca'da bu operasyonu demeç vererek halletti,çünkü anlaşma böyleydi, üstelik yine para edebilecek Nadareviç müşterilerine de yeşil ışıkları yakarak. Sonuç olarak, Youla bu sene boşuna kötü performans göstermedi bana kalırsa, kendisine pas atmayan bir Burak Yılmaz, sürekli psikolojisini rahatsız eden Batuhan transferi, gelir gelmez kendisine kaptanlık veren ve ortadan kaybolan sorumsuz mevkidaş ı Ümit Karan, sakatlıklar, yaşadığı şanssızlıklar ve geçen sene taraftardan fazla ilgi gördüğü için bu sene normal olarak azalan ilgi ona yetmedi.TARAFTARA1-Youla o pozisyonları bilerek kaçıramaz, bilerek gol atılmayacaksa pozisyona hiç girilmez. Çünkü Youla o pozisyonları kaçırabilecek yetenekte değil. Ancak Fernado Torres, İbrahimoviç gibi futbolcular o topu o noktadan üstten auta vurabilir ya da ıskalayabilir. O kadar profesyonel bir futbolcu ancak bunu yapabilir ve şanssızlık süsü verebilir. İşkembeden atmayalım, uçmayalım.2- Bazı taraftarlarımız böyle oynanmakta olan maçlarda genelde 60. dakikalarda falan eğer maç 0-0 ya da mağlup durumdayken Rıza hocanın vereceği demeçleri falan yazıyorlar. Demeçlere takmış durumdalar, merak ediyorum gazeteci mi bu arkadaşlar, haberci mi? Rıza hocanın demeçlerinden yorum yazmak zorunda oldukları köşelerine karalayacak şey mi bulamıyorlar da bu yüzden bu kadar kızgınlar? AMA İSTEDİKLERİ OLDU SANIRIM, ŞİMDİ ÇOK MUTLU OLMALILAR, Rıza Hoca tam onların istediği dik ve net demeci verdi. Peki sonuçta ne oldu iyi mi oldu.???? Ben şahsım adına yensekte yenilsekte hiç maç sonu teknik direktör dinlemem, ister fıkra anlatsın, ister türkü söylesin beni ilgilendirmez, onun işi takımı futbol oynatmak. Ben sahada verilen demeci izlerim, oynanan futbola bakarım. Ne yazıkki bizim insanımıza Fatih Terim gibi demeç veren dengesizler lazım ki kendilerine malzeme çıksın. Sevgili Yılmaz Vural ında samimi demeç verme ve röportaj yapma tarzı zaten bu ülke insanına 4 gömlek bol gelir. Onu da tukaka ederler. Aynı üslupla konuşan İngiliz teknik adam, İtalyan hakem aman ne sempatik olur..  

İyi de Batuhanın gelmesinden rahatsız olacak kişi Youla değil Mehmet Yılmazdır.Youla zaten banko 11 oyuncusudur.Hem mevkii olarak hem özellik olarak Batu gelirse Mehmeti kesecekti.Ancak formasını kaptırmak istemeyen adamla,formasıyla işi olmayan adamın halleri ortada işte.Biri Mehmet Yılmaz bize lafları yedirdi.Biri Youla o da lafları yedirdi..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:51
Alıntı yapılan EsEsMania

Teklif Bursaspor'dan bize 6milyon TL vereceklermiş 
yuhhhh hemen gitsin vallaBig%20smileo parayla 2 tane ahlaklı futbolcu alırız.
FOREVER-ESES
Yukarı
nightmare_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 14:52
Rıza Hoca biraz önce Lig tv ye bağlandı
Youla hakkında  Diyarbakır macı oncesi   mactan sonra Gineye gitmek icin izin istemiş
Rıza Hoca gidemessin cok önemli mac var mactan sonra gerekirse 3 4 gün gec gelebilirsin demiş  
Diyarbakır macından sonra tekrar izin istemis Youla
Rıza hoca gidemessin diyince
cekmiş gitmiş  hemen Halil Ünalı aramıslar  Tesislere gelmiş baskan 
youla aradıklarında Ankara daymıs ucaga binecekmıs gelmıyorum demiş

Ve Rıza hoca  takımda en cok parayı alan Youla bircok yanlısını örtpas ettik dedi
gecen sene oynadıgı mac kadar para alıyodu bu sene garantı para alıyor ondan oynamıyor dedı  ve  gecen sene  paramı vermıosanız ben antremana cıkmam paramı vermıyorsanız ben maca cıkmam fıfa ya sıkayet ederım demıs
 kulubun Youla ya borcu yok dedı Simdi de klupde fifaya sıkayet edıcekmıs

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır