eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 30>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:19
Hep dediğim gibi. Biz zaten bu kardeşlik, dostluk işlerini beceremiyoruz, beceremeyiz de. Hala ne diye bu işlere bulaşırız anlamak mümkün değil. Aha buraya da yazıyorum. İlk Bursa maçında da olay çıkmazsa ben birşey bilmiyorum.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:23
Alıntı yapılan Fanatik26

peki Eskişehir atatürk stadında

sakaryaspor atkısı açmak hangi mantığa sığıyor ?

Peki Cuma günü veya Pazar günü İnönüde bizim tribünümüzde açılacak Bursaspor ve Ankaragücü atkıları sence hangi mantığa sığacak.

Bizim Sakaryasporla olan bu didişmemizin sebebini anlamış değilim.Yaklaşık 18-19 yıldır  tribünlerdeyim bir çok deplasmana giderim ama Sakaryasporla bu kadar kanlı bıçaklı olmamıza sebep olacak hiç bir olay hatırlamıyorum.Elbette ufak tefek olaylar oldu ancak Sakaryaspor  Ordu gibi bize silahlı bıçaklı saldırılarda mı  bulundu yada Ordulular gibi kamuoyu önünde bizi suçlayan küçük düşürücü bir açıklamaları mı oldu yada Yalovada ki Afyonda ki Boluda ki Zonguldakta ki Karşıyakada ki Bursada ki hatta Kocaelinde ki gibi bizi topyekün taşlıyayıp yollarımızı mı kestiler.

Benim hatırladığım en büyük olay 1999 yılındaki Yükselme maçlarında bizim paralı askerlerimizin  onların rakip takımlarının yöneticilerinden aldıkları paralar karşılığında bizim tribünü  Sakaryanın aleyhinde bağırtmalarından sonra maç içi küfürleşmeler ve maç sonu olan bir kaç münferit olay bu olayların en büyük suçlusuda maalesef bizle hiç alakası olmayan maçlarda yaptıklarımız.

Aslında Sakaryaspor ve Eskişehirspor camiaları arasında ciddi bi problem yok.Problem onlardaki 30-40 çapulcu ile bizdeki 30-40 çapulcu arasında.Bu çapulcuların yaptıklarından dolayı Anadoluda ki 2 büyük camianın düşman gösterilmesi asıl hangi akla ve mantığa sığıyor.Sırf bu çapulcuların yarattığı gerginlik yüzünden Pazar günü olası bir Eskişehir-Sakarya finalinden önce ve sonra bir sürü olaylar çıkacak.Kime faydası olacak sadece çapulcuların istediği olmuş olacak.

Üstüne birde Göztepe gibi başka bir büyük camiayıda karşımıza alıyoruz.

Oysa bu camiaların hepsi birlik olmalı ki İstanbul hanedanlığına son verilsin.Ama maalesef 3 camiada toplasanız sayıları 100-150yi  geçmeyen çapulcular yüzünden  milyonlarca insan birbiriyle kavgalıymış havaları estiriliyor.

Ben Eskişehirspor taraftarı olarak  Sakaryasporu düşman takım olarak görmüyorum.Göztepeninde bir an önce hakettiği yere çıkmasını canı gönülden istiyorum.

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:24
bende onu söylüyorum zaten... madem tepki vereceksin çıkar gidersin tepkinin kralı olur,akşamada oturur göztepeliler ulan biz yanlış yaptık adamlara derler... bazen büyüklük susmayı gerektirir...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
  Alıntı Narin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:28
Müjdat, Körfez maçında görmedin mi? O maçı biz alsaydık. Oradan çıka bilirmiydik? Yangın var tezahüratı hala öyle içime oturmuş ki? Ya o Bolu deplasmanında edilen küfür karşısında Eskişehir de o küfürleri ednlere elemeler için yol verilmesi.

Dostluk ikili rekabette zaten eşyanın tabiatına aykırı. Dost olacağız diye vıcık vıcık olmak da olmaz. Kavga etme, küfür savurma en önemli dostluk bu. Eskiden ES ES trübünlerine bunlar böyleydi. Ama bir Selim Soydan'la, Varol Ürkmez ile, Yılmaz Şen'le oyundan düşürmecesine küfürsüz gırgır şamata evlere şenlidi.
ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:32

burdaki sakarya maçından önce bi hadise anlatayım...

çok sevdiğim bi abimin dükkanına bi çocuk geliyo abi dio geliyomusun maça,bizim abi salağa yatıyor ne maçı falan,abi sakarya maçı diyo neyse konu konuyu açıyor,çocuk diyor ki abi sakarya düşman,bizim abi diyor neden? e abi düşmanız işte

-sebep?
- e abi sevmiyoruz
-oğlum neden sevmiyorsun
- e abiler sevmiyorda ondan
-kim sevmiyor?
- valla her maç küfür ediyor abilerimiz onlara...

işte böyle bizim sakarya düşmanlığımız...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
BÜLENT26 Liste gör
Yazar

Bülent
  Alıntı BÜLENT26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:34

ayazağa attı 1-1 oldu

You will never walk alone
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:34
Alıntı yapılan ZEFEX

Alıntı yapılan Fanatik26

peki Eskişehir atatürk stadında

sakaryaspor atkısı açmak hangi mantığa sığıyor ?

Peki Cuma günü veya Pazar günü İnönüde bizim tribünümüzde açılacak Bursaspor ve Ankaragücü atkıları sence hangi mantığa sığacak.

Bizim Sakaryasporla olan bu didişmemizin sebebini anlamış değilim.Yaklaşık 18-19 yıldır  tribünlerdeyim bir çok deplasmana giderim ama Sakaryasporla bu kadar kanlı bıçaklı olmamıza sebep olacak hiç bir olay hatırlamıyorum.Elbette ufak tefek olaylar oldu ancak Sakaryaspor  Ordu gibi bize silahlı bıçaklı saldırılarda mı  bulundu yada Ordulular gibi kamuoyu önünde bizi suçlayan küçük düşürücü bir açıklamaları mı oldu yada Yalovada ki Afyonda ki Boluda ki Zonguldakta ki Karşıyakada ki Bursada ki hatta Kocaelinde ki gibi bizi topyekün taşlıyayıp yollarımızı mı kestiler.

Benim hatırladığım en büyük olay 1999 yılındaki Yükselme maçlarında bizim paralı askerlerimizin  onların rakip takımlarının yöneticilerinden aldıkları paralar karşılığında bizim tribünü  Sakaryanın aleyhinde bağırtmalarından sonra maç içi küfürleşmeler ve maç sonu olan bir kaç münferit olay bu olayların en büyük suçlusuda maalesef bizle hiç alakası olmayan maçlarda yaptıklarımız.

Aslında Sakaryaspor ve Eskişehirspor camiaları arasında ciddi bi problem yok.Problem onlardaki 30-40 çapulcu ile bizdeki 30-40 çapulcu arasında.Bu çapulcuların yaptıklarından dolayı Anadoluda ki 2 büyük camianın düşman gösterilmesi asıl hangi akla ve mantığa sığıyor.Sırf bu çapulcuların yarattığı gerginlik yüzünden Pazar günü olası bir Eskişehir-Sakarya finalinden önce ve sonra bir sürü olaylar çıkacak.Kime faydası olacak sadece çapulcuların istediği olmuş olacak.

Üstüne birde Göztepe gibi başka bir büyük camiayıda karşımıza alıyoruz.

Oysa bu camiaların hepsi birlik olmalı ki İstanbul hanedanlığına son verilsin.Ama maalesef 3 camiada toplasanız sayıları 100-150yi  geçmeyen çapulcular yüzünden  milyonlarca insan birbiriyle kavgalıymış havaları estiriliyor.

Ben Eskişehirspor taraftarı olarak  Sakaryasporu düşman takım olarak görmüyorum.Göztepeninde bir an önce hakettiği yere çıkmasını canı gönülden istiyorum.

sonuçta orda o tribünde Eskişehirsporlu varmıydı vardı. sakarya ile ufak tefek bişiler yaşanmış sonuçta.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
BÜLENT26 Liste gör
Yazar

Bülent
  Alıntı BÜLENT26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:35
penaltılara kalacak gibi görünüyor uzatmalarda 28 . dakika
Yukarı
kiraz26 Liste gör
Yazar

Serkan Kiraz
  Alıntı kiraz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:36
Kavga çıkaran arkadaşlar bir türlü öğrenemeyeceksiniz ev sahibi olmanın sorumluluğunu...
Ha evine gelmiş misafir olmuş ha şehrine gelmiş misafir olmuş.
Misafire kötü davranılmaz bağrına taş basar oturursun.
Türk ahlakı bunu gerektirir.
CANIMSIN ES ES
Yukarı
BÜLENT26 Liste gör
Yazar

Bülent
  Alıntı BÜLENT26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:38

bitti penaltılara kaldı

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,526 saniyede hazırlanmıştır