eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2019 saat 16:45
Benim anlamadığım diğer yönetim sezon sonu bu yükü taşıyamazlar birlik yok gibi söylemlerle genel kurula zorlandı. Ama şuan ki durumda da destek yok birlik olalım gibi söylemler ön plana çıkmaya başladı.
Eski yönetim ekibi de ister istemez yetersiz görüldüğü için kenara çekilmiştir ve şimdi sizin yeterliliğinizi görelim diyorlardır diye düşünüyorum. Ve bu noktada eğer bu yönetim de yetersiz çıkarsa neden ortalığı durup dururken karıştırdınız denir.
İnşallah yeni yönetim bu yükü taşıyacak kuvvettedir ve istikrarlı gider de uzun yılların başkanını bulmuş oluruz. Yoksa bu tür kısır çekişmeler bir arpa boyu yol aldırmıyor.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2019 saat 16:47
Alıntı yapılan Burak2626

Eskişehirspor yönetiminden ödeme talep eden Hakan Aslantaş'ın Siyah Kırmızılı yöneticilere Salı gününe kadar süre verdiği öğrenildi.

298 bin liralık alacağı için TFF'ye başvuran Hakan Aslantaş'ın 30 günlük süresinin dolduğu ve istediği zaman sözleşmesini tek taraflı feshetme hakkı bulunuyor. Eskişehir'i ve Eskişehirspor taraftarını çok seven 34 yaşındaki oyuncunun kalmak istediği ve bu sebeple son dakikaya kadar böyle bir şey yapmak istemediği belirtildi.

Yöneticilerin önceliği ise Hakan Aslantaş değil. Ibrahim Sissoko için 35 bin Euro'luk kaynak arayışlarını devam ettiği ve önceliğin yabancı futbolcular olduğu da gelen bilgiler arasında.

Tesislere gelip tekrar ayrılan Hakan Aslantaş'ın bir miktar ödeme yapıldığı takdirde 17 Temmuz'da başlayacak Afyon kampına katılabileceği ve süreci yakından takip ettiği de öğrenildi.

http://www.222haber.com/eskisehirspor/hakan-aslantas-ancak-afyon-kampina-h7906.html

Hiç gerek yok gelmesin.. Hatta Ferhat Kiraz da gelmesin.. Gelseler ne olacak? Mehmet Feyzi ile Cemali'nin önünü kesecekler.. Onlardan çok çok daha mı iyiler? Hayır..

Sissoko, Milinkoviç, Emre Güral, Issah ve Jesse kalsa yeter de artar bile.. Hakan ile Ferhat fazlalıktan başka birşey değil.. Hatta Sezgin bile fazlalık..

Kalede Melih, stoperler Mevlüt - Erdal, sağ bek Mehmet Feyzi, sol bek Cemali, orta sahada Mehmet Özcan - Furgan (Issah), sağ kanat Sissoko, sol Kanat Jesse, forvet arkası Milinkoviç, forvet Emre..

Bu ideal kadromuzla sezona hazır girsek, ben sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum.. Alternatif olarak Sezgin, Onur, Mete Kaan, Harun Karaman, Berkay, Bedirhan, Talha, Furkan, Alperen, Halil, Tolga, İsmail, Metehan gibi oyuncularımız var..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2019 saat 16:55
Ben kulübe vereceği nakit parası olmadan yönetim listesi hazırlayıp yönetimi alan bu adamları bu sorumsuzluklarından ötürü kınıyorum. Eğer paralı biri varsa derhal yönetimi o kişiye teslim etsinler, zaman geçiyor.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2019 saat 17:14
Yönetimin tek planı Mehmet Özcan'ı satıp bu yılı kurtarmakmış meğer, o da olmayınca B planı olmayan ve nakit yaratamayn bu yönetim ne yapmaya aday oldu, kendi reklamlarını yapmaya mı acaba? Osman Taş başkan para koymayacaksan veya acil nakit yaratamayacaksan ne diye adayım diye çıktınız, açıklar mısınız?
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2019 saat 17:36
Alıntı yapılan bilek26

Ben kulübe vereceği nakit parası olmadan yönetim listesi hazırlayıp yönetimi alan bu adamları bu sorumsuzluklarından ötürü kınıyorum. Eğer paralı biri varsa derhal yönetimi o kişiye teslim etsinler, zaman geçiyor.

Abi kimse bu saatten sonra bu kulübü almaz...Şahsım adına düşüncem tek ama tek çare kulübü şirketleştirerek hisselerini satmak başka bir yolu yok...yani imkansız bu hengameden çıkılmaz geç olmadan....bakınız Kasımpaşaya Kasımpaşa A.Ş. adı ama Ciner grubun maddi sıkıntısıda yok borcuda yok ? üstüne oyouncu satarak iyi parlar kazanıyor....
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2019 saat 23:42
şirketleşme denen şey bence çok çok daha uzun sürer, ve tantanası çekişmesi çok olur kolay değil o işler.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 00:29
Alıntı yapılan bilek26

şirketleşme denen şey bence çok çok daha uzun sürer, ve tantanası çekişmesi çok olur kolay değil o işler.

Valla abi taraftar artık bezdi yani zannetmiyorum artık bu işin şakası kalmadı...Düşünebiliyormusun abi bugün takım Polonya kampında ve olması gereken birçok oyuncumuz bu kampta yok ne kadar acı verici ve üzücü neden para olmadığı için adamlara ödeme yapamadığımız için...yarın bir gün tantana yapacak takımımızda kalmayacak...Abi başka çaresi varsa olsun artık ne olacaksa...Bu saatten sonra bu takıma taraftar harici ki bugün bakıyoruz sadece kemik diye tabir ettiğimiz taraftar harici destek olan yok ? Şehrin bütün ileri gelenleri ve iş adamları tamamen takıma sırtını dönmüş vaziyette....Şahsım adına bugüne kadar hç bu kadar tedirgin olmamıştım...evet şuanki yönetimimiz çok iyi niyetli ve kendilerini çok seviyoruz...ama sıcak paran yoksa bu iş biter abi...en azından elindeki oyuncuların öedemelerini eksiksiz yapabilseydik onuda yapamıyoruz...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 00:37
Murat Diri efendinin hiç sesi çıkmıyor.Götürdüğü paralarla tatile mi gitti?Neticede bu yönetimin gelmesinin önünü açan kişi...
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 09:06
Dikkat çeken konu şu, eski yönetim bu yükü kaldıramayacak gibi bir sebeple seçime gidildi. Bu anlamda demekki yeni gelecek yönetim çok daha güçlü olur veya herkes bu yeni yönetimin etrafında toplanır diye düşünmüştüm.Ama şu ana kadar böyle bir durum görmedim, sanki herşey Osman Taş'ın üzerine kalmış ve yalnız durumda gibi.İnşallah bundan sonraki çalışmalarında bu birlikteliği ve güçlü yönetim resmini görürüz.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2019 saat 09:33
Alıntı yapılan yorum_es

Dikkat çeken konu şu, eski yönetim bu yükü kaldıramayacak gibi bir sebeple seçime gidildi. Bu anlamda demekki yeni gelecek yönetim çok daha güçlü olur veya herkes bu yeni yönetimin etrafında toplanır diye düşünmüştüm.Ama şu ana kadar böyle bir durum görmedim, sanki herşey Osman Taş'ın üzerine kalmış ve yalnız durumda gibi.İnşallah bundan sonraki çalışmalarında bu birlikteliği ve güçlü yönetim resmini görürüz.

Abi yönetimin yalnız kalması normal.. Bu kulübün, insanların gözünde öcü gibi görünmesine sebep olan şahıslar yüzünden hiçbir iş adamı yanaşmıyor kulübe.. Gelen yönetim şehrin alışagelmiş iş adamları arasından oluşmuyor.. Kimse tanımıyor tabiri caizse.. Seçimden hemen önce de eski çakal yöneticilere rest çektiler ve karşılarına aldılar.. Şimdi Eskişehirspor'un yararına olacak işlere bile bu çakallar taş koyuyor..

Bu yönetimin biran önce ortaya para koyup mevcut kadroyu elde tutması ve biran önce kampa dahil etmesi gerekiyor.. Zaten -6 puan almışız bir de lig başlayınca geç katılan oyuncuların form tutmasını beklersek yine can çekişir dururuz..

Mevcut oyuncuların maaşlarını eksiksiz yatırıp aciliyeti olan borçları ödeyecek parası olmayan kişilerin de körü körüne bu işe girmesi saçmalıktan başka birşey değil açıkçası..

Taraftar artık umudu kesmek üzere.. Gelen puan cezasına bile yeterince tepki veremedi.. Umutlar tükeniyor, Allah sonumuzu hayretsin..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır