eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 13.Hafta Eskişehirspor-Çaykur Rizespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sadocan26 Liste gör
Yeni Yazar

SADETTİN GÜNER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı sadocan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 16:49
yücel hoca değişiklileri zamanında yapmış olsaydı maçı farklı alabilirdik
SEVDAN BİR ATEŞ
Yukarı
Diriliş26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ONUR
Yer: ESES
  Alıntı Diriliş26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 18:01
Alıntı yapılan sadocan26

yücel hoca değişiklileri zamanında yapmış olsaydı maçı farklı alabilirdik

Katiliyorum.Semih ile Hasan'ı aynı anda oyuna alabilirdi.
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 20:35
Belki yeri değil ama her maç aynı durum,Bu güvenlikçiler üst mü arıyorlar bozuk paramı.Kızılay kutusu göremiyorum ortada ,dün sırf adamlara vermemek için yere attım bozukları.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2017 saat 11:14
Alıntı yapılan alyans9999

Belki yeri değil ama her maç aynı durum,Bu güvenlikçiler üst mü arıyorlar bozuk paramı.Kızılay kutusu göremiyorum ortada ,dün sırf adamlara vermemek için yere attım bozukları.

yanlışın var k4 de girdim cüzdanda bozuk 7 lira vardı güvenlik geçirdi ama polis cüzdanı actirdi Kızılay kutusu na attırdı ben vermek istemedim içerde bişey alınca bozuk para veriliyor dedim polis atacaksin yoksa dışarı dedi mecbur attırdı yanımda durdu Kızılay kutusuna
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2017 saat 11:32
Eskiden cüzdan içine bakmıyorlardı şimdi cüzdanını açıp bakıyorlar varsa bozuk para yardım parası diye alıyorlar.
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2017 saat 14:00
Benim telefonun bataryası çıkıyor bende yanıma yedek samsung bataryası almıştım polis yok alamam falan dedi git şuraya bırakda gel dedi. Bende çıkıp bataryayı cuzdanıma koyup başka kapıdan girdim. Bu powerbankler için de geçerli. Ya şimdi bunlar benim zekamla dalga geçiyorlar yada kendileri çok salak. Sahaya istesem telefonu bile atarım istesem ayakkabımı atarım. Bunlarıda almayın. Ben Rize maçına bozukları cuzdana koyup girdim. Kimse cuzdana bakalım demedi. Polislere görede değişebiliyor demekki.
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı Sipaly Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2017 saat 14:50
Alıntı yapılan yasin333

Benim telefonun bataryası çıkıyor bende yanıma yedek samsung bataryası almıştım polis yok alamam falan dedi git şuraya bırakda gel dedi. Bende çıkıp bataryayı cuzdanıma koyup başka kapıdan girdim. Bu powerbankler için de geçerli. Ya şimdi bunlar benim zekamla dalga geçiyorlar yada kendileri çok salak. Sahaya istesem telefonu bile atarım istesem ayakkabımı atarım. Bunlarıda almayın. Ben Rize maçına bozukları cuzdana koyup girdim. Kimse cuzdana bakalım demedi. Polislere görede değişebiliyor demekki.

bazı görevliler de ellemekten zevk alıyormuşcasına her tarafıma dokunuyor avuçluyor. bazıları ise bıkmış durumda bi yokluyo sonra geçiriyo :D hepsi birbirinden bağımsız hareket ediyor.
Sen Cansın
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2017 saat 20:59
Benim paralar güvenlikde yakalanıyo,oradada kızılay kutusu görmedim ben sahsen.İçerideki kapıya anca çakmak kalıyo oda malum yerde isterse alsın.
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2017 saat 21:15
Ben avucuma koyuyorum bozuk paraları, sıgara ıcmıyorum ama ıcen arkadasın cakmagınıda avcuma alıyorum kaldırıyorum ellerımı yanlara arıyorlar gec dıyorlar bıtanesıde avucunu ac demedı:)
sadece eses
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2017 saat 06:47
28.11.2017 tarihli Disiplin Sevkleri:
- ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün 26.11.2017 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. TFF 1. Lig müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca ve "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,
- ESKİŞEHİRSPOR Kulübü görevlisi ERHAN YILMAZ'ın aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Akreditasyon Talimatı'nın 7/c. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.
- ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Kulübü'nün 26.11.2017 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. TFF 1. Lig müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.
**
Kaynak: http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1294&ftxtID=28377
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır