eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

GİRESUN MAÇINA 26 BİN BİLET

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 10:42
şehirde olupta bilet almayan kaldı mı?
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 10:53
az önce iki tane bilet aldırdım. stad önünde biletlere ilgi olduğu söyleniyor.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 11:13
Duygulanmamak elde degıl bazı durumlarda gercekten. Yaşca kucuk kardeslerımıze ESES sevgisini iyi aşılamısız.. buyuklerimizden gördügümüz , dinledigimiz güzellikleri. 15 Bin oldumu acaba
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 13:39
Eskişehirspor’a büyük destek. Taraftarlardan gelen istek doğrultusunda Giresunspor maçı için bastırılan hatıra biletleri satışa sunuldu. Kentte 7’den 70’e destek hızla devam ediyor. 1’inci Ana Jet Üssü Komutanlığı İstihkam Bakım Tabur Komutanlığı’nda çalışanlar da Eskişehirspor’a destek oldu. 20 lira karşılığında hatıra biletlerini alan 1’inci Ana Jet Üssü Komutanlığı İstihkam Bakım Tabur Komutanlığı çalışanları “Her zaman Eskişehirsporumuzun yanındayız” mesajı verdi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 13:43
Alıntı yapılan merhaba26

[abi benim babam 1947 li fanatik eses li her maçta birlikteyiz :)

merhaba,
   sevgili Güray,
   babanın benim jenerasyonum da olmasına sevindim,
   her zaman kendimi sorguluyordum "bu yaşta benden başkası var mı"
diyerek !
   bu sebeple memnun kaldım,zaman zaman Eskişehir halen maçlara gelirim.
   babanıza selamlar.
   sevgiyle kalın.

Son 10 senedir kombine alıp her maça gideriz deplasmanlarada gidiyorduk iki seneye kadar ama geçen sene babam gidemedi en son gs kupa maçına gittik inşallah Bandırma maçında omuz omuza oluruz abim
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 14:26
..........inşallah Bandırma maçında omuz omuza oluruz abim .

merhaba,
   Sevgili Güray,
   Ben de inşallah diyorum.
   Babana ve sana sevgilerimi gönderiyorum.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
heshes Liste gör
Yazar

HİLMİ
Yer: ANKARA
  Alıntı heshes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 14:39
Bizde biletimizi aldık.
Yukarı
allpay Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı allpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 14:50
Büyük taraftar lafla olunmaz, işte böyle olunur
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 15:33
Kırmızı Şimşekler Eskişehirspor

ESKOD Yönetimi 26 No'lu Hatıra Biletini Teknik Direktörümüz #AlpayÖzalan'a Hediye Etti

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehirspor’a destek vermek için seyircisiz biletlerden alarak yoldan geçen vatandaşlara dağıttı, Çakırözer bu sırada haber yapan gazetecilere de bilet alarak hediye etti.
Atatürk Stadyumu önündeki biletçiden seyircisiz bilet alan Çakırözer, basın emekçilerine teşekkür ederek, şunları söyledi: “Basın emekçileri her yerde var, bu yüzden onlara teşekkür ediyorum. Bu dünyada görülmemiş bir dayanışma örneğidir, Eskişehirspor’a ve taraftarına destek bu aslında. Maç seyircisiz oynanacak ancak, Eskişehirliler ve taraftarlar dünyada görülmemiş bir şey yaparak izlemediği maça takımına maddi destek vermek için bilet alıyor. Eskişehirlilere ve özellikle şehrimizin işadamlarına sesleniyorum özellikle gelsinler biletlerini alsınlar. Herkesi Eskişehirpor ve Eskişehirspor’un vefakâr taraftarı ile dayanışmaya çağırıyorum.”

Alpay Özalan Instagram üzerinde paylaştıgi fotoğraf

Şehzademiz Engin Öztürk, 002226 No'lu Hatıra Biletini 500 TL karşılığında satın almıştır. Teşekkürler Efsane..
O SENE BU SENE
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2016 saat 15:39
Kaç bilet satıldı ve ne kadar gelir elde edildi, resmi bir açıklama yapılabilir mi?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır