eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir (Genel)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fatih262626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı fatih262626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2015 saat 21:52
Saltanat babadan oğula geçermiş, ölünceye kadar erdoğan soyadını göreceğim garantilendi bu akşam, ama Eskişehirde birşeyler olmuş belli.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2015 saat 22:24
Eger Istanbul gibi bir sehirde oylar kisa zamanda 97% belirlenebiliyorsa insanin icine süphe düsüyor.

Saatlerin secinden dolayi 1 Saat geri alinmamasi düsündürücü.

Yinede vatana millte hayirli olsun demekten baska yapacak birsey yok.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı AlargA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2015 saat 22:40
Alıntı yapılan Şafak

Memlekete Hayırlı Uğurlu Olsun... Ne Demiş Üstad "Bugün kaybedeben yoktur. Bugün kazanan demokrasimizdir. Biz herkese kalbimizi açmaya geliyoruz."

Bu zamana kadar yaptığı kucaklayıcı konuşmaların hepsini çöpe atıp gelen bir güruha artık inanasım gelmiyor. Şu çok net artık. Çok güzel konuşuyorlar gerektiğinde. Ama tekerlerine taş değdiğinde o konuşmaların hiç birini hatırlamıyorlar. Vahim olan şey budur bence.
Yukarı
aliESES26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali YELTEN
Yer: ESKISEHIR
  Alıntı aliESES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2015 saat 22:41
Yazıklar olsun,utanıyorum artık taraftarlığımdan ve vatandaslığımdan....
Anadolunun kalesi yıkıldı sonunda...
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2015 saat 23:11
Şu seçimde Ruhsar hanımefendiye üzüldüm. İyi bir hitap sahibi, güçlü iradesi olan son derece donanımlı bir milletvekiliydi. MHPnin yeniden yapılanmasıyla 4 yıl sonra kendilerini meclise yollamak dileğiyle...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2015 saat 23:34
Alıntı yapılan emrah_eli

Açıklanan seçim sonuçları gerçek mi? Pek inanasım gelmiyor...

Yok Emrah , bir besmele cek kalk kötü bir kabus gördün ☺☺...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2015 saat 23:43
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan emrah_eli

Hüsnü abi ne yapsak acaba, 40 yildir gecmedigim Alaman vatandasliginimi kabul etsem.? 100% Türküm ama secimlerden 50% destek almis Atatürk düsmanlariyla ayni nüfusu paylasmak zoruma gidiyor. Padisahimiz artik rahat uyur bu gece, bizede karanlik bir gece basliyor.

Kime sorsam ben vermedim diyor, peki bu 50% kimin kutusundan cikti?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2015 saat 23:49
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan emrah_eli

Hüsnü abi ne yapsak acaba, 40 yildir gecmedigim Alaman vatandasliginimi kabul etsem.? 100% Türküm ama secimlerden 50% destek almis Atatürk düsmanlariyla ayni nüfusu paylasmak zoruma gidiyor. Padisahimiz artik rahat uyur bu gece, bizede karanlik bir gece basliyor.

Kime sorsam ben vermedim diyor, peki bu 50% kimin cebinden cikti?

Sevgili Adnan ,
Ülkeye zaten bir buruklugum vardi ama emin olasinki bundan sonra kadavramin girecegi toprak hicte umrumda degil , iki kisiden birinin hirsiz bir diktatörü destekledigi ülkenin oksijeninden bile tiksinirim , Frankfurta sevgilerimle ❤❤...

Not: Hirsizin eskiyanin destekledigi vatandasliktan ivedilikle uzaklas derim ....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2015 saat 23:57
Bu seçim neleri gösterdi acaba?

Bazı oyunların döndüğü apaçık belli.

Muhalefet partileri 5 para etmez.

Siyasi yapım itibari ile MHP'yi hiçbir zaman desteklemeyecek olsam bile ülkenin içine eden eden bu partinin başkanı çıktı karşımıza.

Yine kendi siyasi ideolijim olarak çelişkiler yaşasamda yatıp kalkıp dua edeceğimiz selahattin demirtaş. Adamlar tek başına iktidar oldular ama başkanlık sistemi yok. Aslında geçmişi terörle anılan bir adam olmasa çok sağlam bir adamda...

Arkasındaki oy potansiyeline güvenen hiç bir aşama gösteremeyen kemikleşmiş oyların farkında olan ama artması için çaba göstermeyen yerinde sayan çok dürüst namuslu ama hiç siyası karizması olmayan Kılıçdaroğlu.

Kazanan ki. Elbette AKP hakettiler kazandılar. Nerde oy kaybettiklerini nerede neler yapmaları gerektiklerini Halkı nasıl ikna edebileceklerini çok iyi araştırdıkları ve çok iyi durum analizi yapabildikleri için kazandılar.

Aslında bu ülkede seçim kazanmak çok kolay azıcık inandırıcılık gerçekleşmeyecek olsa bile damara hükmeden vaatler.

Kim kaybetti Muhalefet toptan kaybetti. Şu anda Muhalefet liderleri topluca istifa edip partilerinin öününü açmalılar. Ama ilk bu işi yapacak olan parti MHP olmalıdır.

Son olarak bunca oyuna dalavereye rağmen %10 barajını aşan HDP takdiri haketti.

AKP'nin kazanamadığı tek alan bu oldu. Planlarını bozanda bu olay oldu. Yoksa 400'e yakın milletvekili ceplerindeydi.

Hayırlı olsun TÜRKİYE'm umarım gelecek bizim çocuklarımız ve torunlarımız için hayırlı olur...
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 07:31
Bazı insanlar çaresizlikten hdp yi taktir etmeyi öğrendi. Bunu artık açıktan aleni yapılması da ayrı bir şey olsa gerek....en güzelide artık kimin ne olduğunu alenen görebiliyoruz.

bazılarıda seçim sonuçlarını gördükten sonra umutsuzluğa kapılıp vatandaşlık tan cikacakmis. Vallahi hiç durmayın çıkın derim. Sizin demokrasi anlayışınızi seveyim. Chp % 50 ile gelseydi ne diyeceksiniz. Sizin desteklediğiniz parti oldumu iyi diğeri oldumu yok.dusunceye bak.bunlar aydiniz ilericiyiz diyen insanlar.bunlar vatandaşlık çıkmakla bu ülkeye yapabilecekleri en güzel işi yapmış olurlar. Sizin gibilerden biz bir şey beklemiyoruz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır