eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Van'da Deprem 23.10.2011

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Online Durum: Offline
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 20:18
Alıntı yapılan onurnefer

Van'ın %50 sine geçmiş olsun dememin sebebi diğer %50 sinin ülkeyi bölmek istemesindendir.Seçim sonuçlarını inceledim http://secim.haberler.com/2011/van-secim-sonuclari/ yaklaşık %50 si bağımsız a atmış öyle yazıyor sitede ama bazı arkadaşlarımda %94 diyor tıpkı eskisehirrrrr adlı üyenin dediği gibi.Yanlış bilgi verdiysem özür dilerim ama ülkeyi bölmeye çalışanlara geçmiş olsun diyecek halim yok ayrıca ırk ayrımı içinde yazmadım %50 yi
Bu ülkede birçok kimseye göre Akp vatan haini bir parti.Hatta asıl bölücünün Akp olduğunu iddia eden azımsanmayacak çoğunluk mevcut. Eskişehirde son 3 seçimde Akp birinci çıktı.Şimdi bu akşam deprem olsa, annen baban kardeşin sevgilin arkadaşın vefat etse, 2 gün sonra nete girsen, heryerde iyi olmuş haberleri mesajları okusan ne düşünürsün?

Mesele parti meselesi değilmiş dimi? Mesele insanlık meselesi. Mesele kalp, mesele beyin, mesele ruh meselesi. Mesele ortak duygu ortak insani değer meselesi.
Her zaman her yerde
Yukarı
meksikalı Liste gör
Yazar

pablo gonzalez
Yer: mexico city
  Alıntı meksikalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 20:26
Van ile Eskişehir'i mi kıyaslıyorsun? Yaşadığın şehri iyi tanı bence.
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 20:29
Alıntı yapılan meksikalı

Van ile Eskişehir'i mi kıyaslıyorsun? Yaşadığın şehri iyi tanı bence.
Arkadaki beyinle alakalı testi yaptın mı. Bence sen yazıyı birdaha oku ya da boşver yakınlarından birine okut fazla zorlama.
Her zaman her yerde
Yukarı
meksikalı Liste gör
Yazar

pablo gonzalez
Yer: mexico city
  Alıntı meksikalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 20:42
Anladım ergensin, büyüyünce konuşalım..
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 20:45
Bölücüler insan mı onu sorgulamak lazım.Sapla samanı karıştırmamak gerekir evet ama bölücülere acımakta insanlık değil hainliktir.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 20:53
99 depreminde ortalama nufusa göre en fazla yardım eden ilimiz şırnak olmuştur.anlayana..
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 21:07
Murat abi anlatmak istemediğimi anlatamadım heralde %50 si bdp ye oy vermiş sitede öyle diyor %40 akp %10 chp mhp v.b. mesele normal partiler değil abi mesele diğer partiye oy verenler
saygılar...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 21:34
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 22:09
deprem değil nefret öldürecek bizi ve bir kez daha anlaşıldı ki doğuda hayatını kaybedenler olduğu kadar batıda da insanlığını kaybedenler olmuş... sezgilerim beni yanılmıyorsa Allah vanlıları değil bizleri imtihan ediyor...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 22:45
Dünya bile bize yardım etmek isterken başsağlığı dilerken benim vatanımda konuşulan şeye bak..Utanalım..Tabii ki bazı şeyler vardır şimdilik önemli olan insanlık.TÜRK-KÜRT KARDEŞTİR.Pkk denen it sürüsü kalleştir pkk denen nefes alan yaratıklar kürtleri temsil etmemektedir ne analar ne babalar ne oğullar var doğuda pkk 'ya boğun eğmemeye çalışan lütfen görün bunları.İnsan sevgisi sadece insanda olur.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır