eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
Online Durum: Offline
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 20:36
Alıntı yapılan holigantatar

Alıntı yapılan Neferizm26

Çoğunun sosyal paylaşım sitelerinde başka renkleri paylaştığı da bilgiler arasına girsin...

Herşeye cevap yazmışın Hakan kardeşim bu kardeşimin yazdığı cümleyede bir cevap yazsanda benimde şüpem ortadan kalksa.
 Bu sadece 15 yaşındaki bir kardeşimin söylediği laftır. Resimle göstersin inanayım. Ben hepsinin profilinde eskişehirin deplasman fotograflarını görüyorum.
#efeler
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 20:37
biletler gelir biletler gider... ayıp yaa hak hukuk kalmamıs bu devirde. Bir de su karaborsa yapanlar size sesleniyorum.Nasıl bogazınızdan geciyor o paralar... yazıklar olsun sizin gibi eskisehirsporluyum diyen vicdansızlara...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 20:39

Alıntı yapılan eserkan26

Alıntı yapılan hakankara

Ben Emre Erbay.
demısınızkı bedava bılet gelıyo evet gelıyo olabılır ama dorlıon grubuna 1 tane bıle gelmıyo

Soru basit sanırım anlarsınız ;

Bedava biletler KİME GELİYOR ?

NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 20:52
Öcelikle yeni  oluşan Dorlion grubu hayırlı olsun gayet güzel oluşumlar ve gereklidir destekliyorum Clap

Fakat bir konuda abiniz olarak birşey söylemek isterim çoğu zaman bando es -es ile ayrı ayrı sesler çıkıyor veya senkronize değil buda maç esnasında çoşkuyu azaltıyor bando es-es olduğu tarafla sizler biraz koordine hareket edebilirseniz çok daha güzel olacak başarılar ...
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 20:58

Sayın Hakankara,

Kapalı spor salonu önünde çektirdiğiniz resimde, geçen sene ayderden kovulan isimler var.Bu simalar çok ilginç.Bu kişileri birçok kez kapalıda gördüm.Ceplerinde kesici aletlerle gezen, ona buna salça olan, sık sık olay ve kavgaya karışanlar var.Kapalıda maça gelirken bir kaşkol ve bir forma bile giymeyip gelen insanlardır.Ayrıca lütfen doğruya da doğru deyin.Bu kişileri aranızdan arındırmadığınız sürece herkes size antipatik bir oluşum olarak bakacaktır.Bedava biletle giren yandaşlarınıza da engel olun.Ayrıca herkesin ortak görüşü olan açık tribünün bölünmemesine karşı yanlış bir davranış içinde bulunduğunuzu da kabul edin.İçinizdeki bayan bireylere de küfür konusunda dikkat etmelerini söyleyin.Daha bacak kadar boyuyla 18 yaşına bile girmemiş elinde sigara ağzında küfür sağa sola salça olup küfreden bir zihniyetden birşey bekleyemem.Acaba o kızlarımızı aileleri görse ne yapar??? Bunları arındırmazsanız zaten sonunuz kapalıdaki gibi olur.Birileri müdahele eder.Bir abi tavsiyesi...

Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 21:00
Alıntı yapılan EsAtaEs

Öcelikle yeni  oluşan Dorlion grubu hayırlı olsun gayet güzel oluşumlar ve gereklidir destekliyorum Clap

Fakat bir konuda abiniz olarak birşey söylemek isterim çoğu zaman bando es -es ile ayrı ayrı sesler çıkıyor veya senkronize değil buda maç esnasında çoşkuyu azaltıyor bando es-es olduğu tarafla sizler biraz koordine hareket edebilirseniz çok daha güzel olacak başarılar ...
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim abicim uyum sorunumuz olduğunu kabul ediyoruz Karabük maçında herşey daha güzel olacak saygılarımla..
Birde biz bu gruba daha önce eses maçına gelmeyen gençlerie ESES sevdası aşılamak için uğraşıyoruz. Yeni gelen gençlere beste uyum süreci derken bazı aksaklıklar oluyor. Gençlere bu yolu göstermenin neresi kötü anlamıyorum  grup olmadan bütünlük sağlanmıyor malasef.
#efeler
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 21:01
Alıntı yapılan eserkan26

Bunlarda sallamlarıyla satırlarıyla temiz dorlion ! grubu fertleri.

NEFER
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 21:06
Alıntı yapılan eserkan26

Alıntı yapılan eserkan26

Bunlarda sallamlarıyla satırlarıyla temiz dorlion ! grubu fertleri.

Serkan abi bu fotoğraf ayder (Odunpazarlılar) grubuna aittir. Bu grup kapanmıştır. Neden bizim gruba lanse ettirmeye çalışıyorsun
#efeler
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 21:08
dorlion's grubundaki bazi arkadaslarin tribun konusundaki sabikalari ve bandoya eslik edememeleri nedeniyle bu gruba cok sicak bakmiyorum. ama su da bir gercek ki acigin yeni bir olusuma ihtiyaci var, yeni olusum olmasa bile yeniliklere ihtiyaci var. altes'le bu is olmaz, sayilari az ve cok pasifler, erkan abi de iyi bir tribun lideri degil bana gore. arkadaslarimin bana soyledigi" gecen eses macini izledim, ovup ovup duruyordun acik oturuyor.". acigin kesinlikle yeniliklere ihtiyaci var ama bence bu dorlion's degildir.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 21:16
Sezer ve bu çocuklar hala sizin grubunuzda yer almıyorlar mı? Cevabın hayırsa kanıtlarım hiç sorun değil.
NEFER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır