eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 15:48
KLÜP ÜSTÜNE DÜŞENİ YAPSIN BÜTÜN STAD KOMBİNE SATILIR...
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 16:04
Alıntı yapılan scetintas

Bu sene LİG TV'de sadece tuttuğun takımın maçlarını seyredebileceğiniz bir sistem uygulaması olacaktı...Heralde aylık 12 TL civarında olacağı söylentileri vardı...Eğer bu söylenenler gerçekleşirse kombineler 250 TL olsa elde patlar...
Bu nedenle yönetim bu sene kombine fiyatlarını çok ama çok iyi irdeleyip ona göre fiyat politikası uygulmalıdır...Bu fiyat aralığı ise 150-200 TL arasında olmalıdır ki seyirci tribünlerden çekilmesin...
digitürk yetkilisi ile görüşmemde tüm maçların yayınının malesef 2011 ocak ayını bulacağını söylediler suat abi.ben geçen seneki fiyatlara bile razıyım işin açıkçası ama umarım yönetim bir jest yapar da uygun tutar fiyatı
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 16:06

9 maç canlı yayın

Süper Lig yayın hakkı ihalesinin 321 milyon dolar gibi tarihi bir rakamla kazanılmasının ardından beklenen oldu...

fanatik...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 16:48
Alıntı yapılan BülentK

Alıntı yapılan MoribunD

birde geçen sezon kombinesi olanlara inidirm fln olsa Big%20smile

doğru söylüyorsun yıllardır kombine alıyoruz ama herhangi bir kolaylık gösterilmiyor.

Yöneticilerden birisine "Her sene kombine alan taraftar bir önceki senenin kombinesini getirip yenisini aldığında ufak bir ilave indirim yapılıp jest yapılabilir mi?" önerisini getirdiğimde "Kombine konusunda bir sıkıntımız yok" diye cevap verdi...

Yani "biz ne fiyat belirlersek taraftar seve seve alıyor zaten" demeye getirdi... Onun için yok türbünde tepkimizi ortaya koyalım yok öyle yapalım yok böyle yapalım bunları geçen sezonlarda da çok duyduk...Birşey olacağı yokkkk...Bedava bilet alanlar, taraftarların haklarını savunan !!! taraftar derneği ve türbün grupları birkaç hafta biraz tepki gösterir, sonra yönetim biletin ucunu gösterince hiçbirşey olmamış gibi eski hamam eski tas devam ederrr.. Boşuna yazıp parmaklarınızı yormayın....  
Uğur
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 17:05
Her ne kadar daha önceki sezonlarda -diğer Anadolu kulüplerine göre- hatırı sayılır satışlar olsa da, bana göre kombine konusunda yönetim bu sezon derinden derine birçok farklı düşüncelere dalmış gibi görünüyor.

Açığın üstünün kapanmaması, kale arkası tribünlerinin yapılmaması, stadımızda birçok sorunların bulunması, geçmiş dönemlerde kombine alanların yaşadığı problemler, bedava biletlerin dağıtılması, üstüne birde dijitürk'ün yapmış olduğu cazip  kampanyalar, bu sezon bu konuda yönetimin ince eleyip sık dokumasını gerektiren etmenler olacaktır diye düşünüyorum.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
26hasan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26hasan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 17:53
geçen sezon maçlar oynanırken mesut hoşcanın bi açıklaması vardı seneye kombine ve bilet fiyatlarında ucuzlamaya gidilecek diye inşallah sözlerinin arkasında dururlar...
Şampiyonluk tükenmiş nefeslere
Sinan'a Ediz'lere
Hediyemiz olacak...
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 18:08
Geçen Sezon 280 Liraydı,Bu Sezonda 250 yaparlar. Sonrada Derler Taraftarımızın Sesine Kulak Verdik, İndirime Gittik Diye Meşhur Klasik Laflarını Söylerler.
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 19:17

55 TL'ye kombine kart

Manisaspor'un Turkcel Süper Lig 2010-2011 sezonu kombine kartlarının yarından itibaren satışa çıkacağı bildirildi.

vaybe  bir maç biletimiz
konya 100 tl bizim ne olacak acaba çok merak ediyorum

Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 20:11
Alıntı yapılan dentist

Alıntı yapılan scetintas

Bu sene LİG TV'de sadece tuttuğun takımın maçlarını seyredebileceğiniz bir sistem uygulaması olacaktı...Heralde aylık 12 TL civarında olacağı söylentileri vardı...Eğer bu söylenenler gerçekleşirse kombineler 250 TL olsa elde patlar...
Bu nedenle yönetim bu sene kombine fiyatlarını çok ama çok iyi irdeleyip ona göre fiyat politikası uygulmalıdır...Bu fiyat aralığı ise 150-200 TL arasında olmalıdır ki seyirci tribünlerden çekilmesin...
digitürk yetkilisi ile görüşmemde tüm maçların yayınının malesef 2011 ocak ayını bulacağını söylediler suat abi.ben geçen seneki fiyatlara bile razıyım işin açıkçası ama umarım yönetim bir jest yapar da uygun tutar fiyatı
o herıfler dunyadan bır haber.arkadasım dıjıturkte hatırı sayılır mevkısı var ve o soylenenler dogru.yanı 12 tl cıvarı butun maclar seyredılecek.yanlız butun takımlar ıcın gecerlı degıl ama eskısehırsporum o takımların ıcınde
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
reality Liste gör
Yeni Yazar

yusuf
  Alıntı reality Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 08:00
manisa 55 TL konya 100 TL PAŞA 90 TL gençler 100 TL ESES Paha Biçilmez....LOL
biçilmez biçilmez de kardesim bizim de pantolanların cebi dikilmez bu saatten sonra... Smile
zaten arkadasın biri demis "bu sene 250 olur yönetim çıkar taraftara kulak verdik indirime gittik" diye Hakikatende aynen oyle olur
Ben zaten bu sene protestolardan dolayı almayacagım fakat su diger fiyatları gorunce insanın bi vicdanı sızlıyor kardesim Gecen sene sampiyon olan takımın bile biletler 15 TL idi
adigEs www.unieses.org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır