eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 18:52
gs'nin avrupa kupası maçlarından sonraki her hafta puan kaybetmiş gelenek sürecek ve 3 puanı alıp döneceğiz...
BursaESES
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 19:23
  Bu maçı kazanacağımızdan çok eminim çünkü futbolcularımız bütün güçlerini sahaya yansıtıyorlar ve yürekten oynuyorlar.
   İnşallah hakem oyunu filan olmaz. Bu sene hakemler bizi düşürmek ellerinden gelen herşeyi yaptırlar ve yapmaya devam ediyorlar.
  Kurbanlık koyun gibi boynumuzu uzatmamızı bile beklemiyorlar.
kalender
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 19:24
Artık şerefli yenilgi yada beraberlik istemiyorum,eğer çatır çatır oynayabilirsek 3 puanıda almamız gerekiyor..Hakemlerden,şanssızlıklardan gına geldi..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 19:25
Alıntı yapılan tatar ilker

İnönü'de gururla dalgalandırdığımız "logolu" bayrak, Sami Yen'e de getirilebilecek mi?

Onu Eskişehir'de stadta koltukların arasında gördüm pert olmuş o sanırım..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 19:39
Alıntı yapılan bozüyük26

Herşeye rağmen bu maçtan da ümitliyim . Beni Bursa maçından sonra yenilmekten çok daha fazla üzen olay aramızdaki ayrılıklardı . Birisi açık derdine düşmüş birisi kapalı , bir diğeri küme düşücez inancım kalmadı diyor öbür taraftaki kendi futbolcusuna sahip çıkmıyor . Hem takım olarak hem taraftar olarak eridik şu sıralar . Silkinip kendimize gelmemiz gerekiyor . Bu maçtan puanla ayrılacağımıza inanıyorum .

Çok doğru demişsin Akın kardeşim . Büyük taraftar olmak demek kötü günde desteğini arttıran taraftar demektir . Böyle zor günlerde tek yumruk olmak demektir . Şimdi kavga zamanı değil kenetlenme zamanı .

10 maçta alacağımız 12-13 puan bizi kümede bırakır  . 10 maçtan 2 galibiyet 6 beraberlik ve 2 mağlubiyet yeterli olacaktır . Yani yenemiyorsak yenilmeyelim .
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 19:47
Galatasaraylılar bile ümidi beraberlikten yana..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
alican_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Alican Sürek
Yer: Milano
  Alıntı alican_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 19:52

Takımımızın küme düşeceği yönünde yazı yazanlara , kendi futbolcumuza böyle morali düşükken ona destek olmamız gereken yerde istemeyerek yaptığı hataları vurgulayan , kendi futbolcusuna sahip çıkmayan insanlara söyleyecek lafım yok, bulamıyorum. Dikkat edin taraftarlarımız demiyorum insanlara diyorum çünkü onlar bizim taraftarımız olamaz !

Maça gelirsek inşallah puanlarla döneceğiz , ama bu maçtan puanla dönemezsek hatta sonra ki hafta fenerbahçe maçından da puanlarla veya puanla dönemezsek herşeye rağmen bu takım bu ligden düşmeyecek bunu herkes böyle bilsin ! Düşmeye değil kalıcı olmaya geldik biz bu lige !
Dik Duruş , Nefer !
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 19:54
    Takımın moral ve motivasyona ihtiyacı vardır bu yüzden gese maçından önce başta sanayicisi ve işadamları olmak üzere  şehrin ileri gelenleri takıma sahip çıkmalıdır ve bu maç için özel prim verilmelidir.Çok uzun bir süredir maç başı paralarını alamayan futbolcularımızın yalnız olmadıklarını bilmeleri açısından önemlidir.

Konuyu yerel basınımız ve 26 ETD başkanı Yavuz arkadaşımız gündeme getirirlerse daha daha faydalı olacaktır.
kalender
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 20:17

Bence olumsuz mesaj yazanlara cevap bile vermemek gerek.

Boşverin, konuşan konuşsun. Biz desteğimize devam edelim. 4-3 'lük Denizli maçında "bu maçı çevirirsek bir daha bu takım hakkında kesinlikle olumsuz yorumda bulunmayacağım" demiştim.

Bu sözüm doğrultusunda ligden düşsek bile Es-Es'imize hiçbir olumsuz yazım, sözüm olamaz.

Ben takımımıza sonuna kadar güveniyorum..

Es - Es
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 20:20
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan bozüyük26

Herşeye rağmen bu maçtan da ümitliyim . Beni Bursa maçından sonra yenilmekten çok daha fazla üzen olay aramızdaki ayrılıklardı . Birisi açık derdine düşmüş birisi kapalı , bir diğeri küme düşücez inancım kalmadı diyor öbür taraftaki kendi futbolcusuna sahip çıkmıyor . Hem takım olarak hem taraftar olarak eridik şu sıralar . Silkinip kendimize gelmemiz gerekiyor . Bu maçtan puanla ayrılacağımıza inanıyorum .

Çok doğru demişsin Ali kardeşim . Büyük taraftar olmak demek kötü günde desteğini arttıran taraftar demektir . Böyle zor günlerde tek yumruk olmak demektir . Şimdi kavga zamanı değil kenetlenme zamanı .

10 maçta alacağımız 12-13 puan bizi kümede bırakır  . 10 maçtan 2 galibiyet 6 beraberlik ve 2 mağlubiyet yeterli olacaktır . Yani yenemiyorsak yenilmeyelim .

Kesinlikle öyle Kadir Abi . Millet sezon başından beri düşme korkusu yaşıyor . Biz daha Bursa maçından beri sıkıntıya düştük . Ama sanki ligin dibine demir atmışız , ligin en kötü takımıymışız gibi düşünenler var .

Bu arada ismim Akın :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır