eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Duyurular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2010 saat 23:08
kayseriye giderken ayarlarız mustafa :)
www.unieses.org
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 00:33
  http://kayserideplase.blogspot.com

ÜniESES Kayseri çıkarmasından ilk fotograflar.

Blog yok yazısının linkine tıklayınca blog çıkıyor, ilginç Wink

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 01:56
Sivas Caddesi ÜniESES'le yankılanmış anlaşılan!Kayseri'de de takımımızı yalnız bırakmayan herkese teşekkürler!
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 22:49
Kayseri forumundan :D
"Eskişehir taraftarını tebrik ederim adamlar her yerde birleşmişler.Antayada,Ankarada üniversitelerde birlikler kurmuşlar.Hacettepe Es es fırat üni es es. Ben şehir dısında yasadığım dönemde de gördüm askerde de gördüm Kayserililir hiç bi yerde doğru düzgün bi araya gelip topluluk kuramıyordu birb...irine destek cıkamıyordu ki bırak stadyumda adam gibi topluluk oluşsun."
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 03:01
Merhaba RENKDAŞLARIM Hacettepe Üni EsEs olarak yaptığımız organizasyonda Hacettepeden 26 kişiydik.Kırşehir ve Kırıkkaleden 8 er arkadaşımızı aldık ve Kayseriye yakın bir yerde 1 otobüs de Aksaray-Niğde Ünieseslileriyle buluştuk.2 Otobüs Üni EsEsi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık.Organizasyonda bana yardımcı olan t...üm arkadaşlarıma,renkdaşlarıma teşekkür ediyorum.Yakında deplasman hikayemizi ünieses sitesine ve face booka fotoğraflarla ve videolarla birlikte ekleyeceğim
NOT : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNDEN DE 40 ARKADAŞIMIZ GELECEKTİ .ÜNİ ESES OLARAK 2 OTOBÜS ÇIKACAKTIK ANKARADAN.FAKAT BİR ARKADAŞIMIZIN BABASI VEFAT ETTİĞİNDEN ORADAKİ 40 ARKADAŞIMIZ GELEMEDİ.ALLAH RAHMET EYLESİN...

HACETTEPE ÜNİ ESES TEMSİLCİSİ BARIŞ BAŞ
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 08:21
Alıntı yapılan ŞaHiN

UEFA EURO 2016 GÖNÜLLÜLÜKPaylaş
09 Mart 2010 Salı, 15:02
Genç Destekçilerimiz! UEFA EURO 2016 kapsamında aday şehirlerimizdeki üniversitelerden gönüllü öğrenci grupları ile de dinamik bir tanıtım süreci oluşturacak ve üniversitelerde düzenlenecek paneller ve oturumlar ile UEFA EURO 2016 adaylığını tanıtacağız. Aday şehirlerimizde belirlenecek olan gönüllü öğrenci temsilcilerinden biri olmak istiyorsanız euro2016destek@tff.org adresine mail atabilirsiniz.

http://www.facebook.com/notes/uefa-euro-2016-adayi-turkiye-turkish-bid-for-uefa-euro-2016/uefa-euro-2016-gonulluluk/349356621455

Bu konu önemli arkadaşlar... Tekrar hatırlatıyorum...
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 10:57
Sayın Yetkili,

UEFA EURO 2016 kapsamında aday şehirlerimizde yapılacak organizasyonlar için genç destekçileriniz yani bizlere görevler düşüyor.Yapılacak çalışmalarda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğrenci kulüplerinden Esogü Eskişehirsporlular Kulübü olarak rol almak istiyoruz.

Türkiye'de pek çok üniversitede "Üniversiteli Eskişehirsporlular" olarak yer aldığımız için yapacağımız her çalışma başta Eskişehir olmak üzere aday olan-olmayan tüm şehirlerimize en iyi şekilde ulaşacaktır.

EURO 2016 Proje Direktörü Sayın Orhan Gorbon'u hem Eskişehir'deki stad projemizi kendisinden dinlemek hemde EURO 2016'nın ülkemize neler katacağı, ayrıca yapılacak çalışmalar konusunda bir tanıtım yapması için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'ne davet ediyoruz.

Eskişehirspor taraftarının bu organizasyonu ne kadar sahiplendiğinin bir göstergesi olan "Sure,We Can" koreografisinden sonra şehrimizde yapılacak bir organizasyonda bizzat yetkililerle-öğrencilerin omuz omuza olmasını istiyoruz.

Eskişehir, TÜRKİYE'nin bu tarz organizasyonları ne kadar istediğini ve hakettiğini tüm dünyaya gösterecektir.

Saygılarımızla
Üniversiteli Eskişehirsporlular

---------------------------------------------------------------------
Sayın Orhan Bey daha önce Ankara'da bu tarz bir organizasyonda yerini almış.Bu sefer tamamen öğrencilerin,Eskişehirlilerin yapacağı bir organizasyonda yer alacağını düşünüyorum.Eskişehir'in neler yapabileceğini, bu organizasyonu ne kadar hakettiğini koreomuzdan sonra tanıtım toplantılarında da göstermeliyiz.
İsterseniz aynı maili sizlerde göndererek bu talebimize daha hızlı yanıt almaya çalışalımWink
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2010 saat 08:50
Çankaya Üniversitesi UEFA EURO 2016 Tanıtım Paneli
6 yeni fotoğraf

Osman Seven: Doğuş Üni'ye de bekleriz.

Mehmet Koyuncu : başka hangi ünilere gelecek bu tanıtım????

UEFA Euro 2016 Adayı Türkiye / Turkish Bid for UEFA Euro 2016 :
Mehmet Bey davet aldığımız her üniversiteye gitmeye çalışıyoruz.

http://www.facebook.com/pages/UEFA-Euro-2016-Adayi-Turkiye-Turkish-Bid-for-UEFA-Euro-2016/282393437531?ref=nf
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2010 saat 13:01
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan ŞaHiN

UEFA EURO 2016 GÖNÜLLÜLÜKPaylaş
09 Mart 2010 Salı, 15:02
Genç Destekçilerimiz! UEFA EURO 2016 kapsamında aday şehirlerimizdeki üniversitelerden gönüllü öğrenci grupları ile de dinamik bir tanıtım süreci oluşturacak ve üniversitelerde düzenlenecek paneller ve oturumlar ile UEFA EURO 2016 adaylığını tanıtacağız. Aday şehirlerimizde belirlenecek olan gönüllü öğrenci temsilcilerinden biri olmak istiyorsanız euro2016destek@tff.org adresine mail atabilirsiniz.

http://www.facebook.com/notes/uefa-euro-2016-adayi-turkiye-turkish-bid-for-uefa-euro-2016/uefa-euro-2016-gonulluluk/349356621455

Bu konu önemli arkadaşlar... Tekrar hatırlatıyorum...

Konu Önemli Olduğu İçin Duyurular Başlığı Altında Kalması Uygun Olmazdı.Bu Yüzden Yeni Konu Açtım Forumda Kalabalık Yaratmak İçin Değil Site Adminlerinin Bilgisine Saygılarımla...
Eskişehirsporlu!
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2010 saat 17:13
Beşiktaş maçı için organizasyon düzenliyoruz.ÜNİESES.ORG sitemizden liste yürüteceğiz.Ünieses adına yakışır bir organizasyon olması için referans sistemi uygulayacağız.
otobüs ücreti 20-25 lira arasında olacak.
Semih hocanın deplasman organizasyonu için almış olduğu karar doğrultusunda organizasyonla biz ilgileneceğiz.
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır