eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 137138139140141 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Online Durum: Offline
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 10:41
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan kraleses

Gerek çarşının çeşitli yerlerinde,gerek maç günü stad çevresinde...
Orjinal olmayan ürün satışları iyice hızlandı.Ben anlamadım bu yönetimi valla.Smile

Gaziantespor maçında açık tribünde bir amca poşet içine doldurmuş atkıları şapkaları orda bile satıyordu. Fiyatlarıda 5-10 lira. Bazılarının tasarımları kulübünkinden çok daha iyi. Yani yönerim korsanı engelleyeceğiz diyor ama satan adam stadda bile satıyor.
evet adam resmen yönetimle dalga geçiyor yönetim sattırmayacaz diyor adam ben senin stadında gözünün önünde bile satarım diyor ve yapıyorda ama bizim yönetim hala birşeyler yapacak 
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 14:21
Defalarca yazdım bu topic'e ve yazmaya da devam edeceğim.Eskişehir'den uzakta binlerce EsEs taraftarı var,hepimiz orjinal ürün için hususi Eskişehir'den getirtiyoruz.Çok mu zor internet üzerinden satış yapmak?

İstanbul Büyükşehir Belediye formaları satılıyor İzmit'te ama bir tane EsEs forması yok...Bir tane atkı için sormadığımız yer kalmıyor.Şimdi diyebilirsiniz Eskişehir'dekiler bile bulamıyor diye...Haklısınız ama bu da taraftar ürünlerine gereken önemin verilmediğini gösteriyor.

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 14:38
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Defalarca yazdım bu topic'e ve yazmaya da devam edeceğim.Eskişehir'den uzakta binlerce EsEs taraftarı var,hepimiz orjinal ürün için hususi Eskişehir'den getirtiyoruz.Çok mu zor internet üzerinden satış yapmak?

İstanbul Büyükşehir Belediye formaları satılıyor İzmit'te ama bir tane EsEs forması yok...Bir tane atkı için sormadığımız yer kalmıyor.Şimdi diyebilirsiniz Eskişehir'dekiler bile bulamıyor diye...Haklısınız ama bu da taraftar ürünlerine gereken önemin verilmediğini gösteriyor.

Özen gösterseler zaten başta "Es-Store" gibi çakma bir isim kullanmazlarExclamation
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ebattal26 Liste gör
Yazar

ENES
Yer: bursa
  Alıntı ebattal26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 16:30
arkadaşlar  valla gına geldi artık İLLALLAH dedim 2. el eses forması arıyorum lütfen burdan bana yardımcı olun
:))
Alsada bu sevda canımı,hayatın anlamı Siyah-Kırmızı...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 19:00
Arkadaşlar hatırlamıyorum ama bebekler, küçük çocuklar için ürünler var mı store da..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 19:25
Alıntı yapılan turker

Arkadaşlar hatırlamıyorum ama bebekler, küçük çocuklar için ürünler var mı store da..

Ben yok diye biliyorumSmile
Ama büyüyünce giyer diye forma alırsan başkaTongue
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 19:28
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan turker

Ben yok diye biliyorumSmile
Ama büyüyünce giyer diye forma alırsan başkaTongue

9 günlük daha ya, o büyüyene kadar dünyanın ürünü çıkar daha.. (:
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 19:31
Alıntı yapılan ebattal26

arkadaşlar  valla gına geldi artık İLLALLAH dedim 2. el eses forması arıyorum lütfen burdan bana yardımcı olun
vallla 2aydır satıyorum dedim alan olmadı orjınal cubuklu formayı
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 19:34
Alıntı yapılan ebattal26

Orjinal arıyorsan bulamazsan yardımcı oluruz.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 20:43
Merak etmeyin ES ES imin sevdalıları BÜYÜK BAŞKAN ne demişti. Yeni doğan bebeğin bezinden, yaşlı amcanın bastonuna kadar ürünlerimiz olacak ve mağazada satılacak. Ayıptır mağazada 2 aydır orjinal forma yok. Gerçi neyi becerdiler ki bunu becersinler. Ancak taraftarı sevgimizi kullanarak hallediyorlar. Yalan, dolan, boş laf, olmayacak vaadler = YÖNETİM.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 137138139140141 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır