eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 137138139140141 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Saint_EsEs Liste gör
Deneyimli Yazar

sedat
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Saint_EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:16
Yeni stat yeni anlayışlar getirecek. Malatya maçında bunu gördüm. Stat ne kadar iyiyse taraftar profili de denli iyi olacak. Maraton altta olanlara fazla takılmamak gerek. O tribünün izleyici kitlesi kanı kaynayan, Eskişehirspor için canını dişine takıp terinin son damlasına kadar bağırmak isteyenlerin olduğu bir grup. "Fazlasıyla saygıyı hak ediyorlar." Zaten stadın eskisi yenisi onlar için fark etmez. Her zaman her yerde onlar var ve olmaya devam edecekler. Ve iyi ki varlar...
Yeni anlayıştan kastım, artık insanların aileleri ile maça gelme isteğidir. Maraton alt tribününe ne kadar saygı gösteriyorsak, ailesi ile maç izlemek isteyenlere de o kadar saygı göstermeliyiz. Bu insanlar elbette maraton alttaki gibi koltuk üzerine çıkıp hoplayıp zıplayacak insanlar değil. Amaçları çocuklarına Es-Es aşkını kazandırıp, takıma destek olmaktır. Hoplayıp zıplamasalar bile tezahüratlara katılmaları ile ses düzeyini hayli artırmaktadırlar. Bu nedenle yeni statta yeni taraftar profillerini yakalamak için her kesimden insanlara tribünleri açmalıyız. Bir renkdaşımız "Bu şehirde elit taraftar yok!" demiş.
Eğer yoksa yeni stadımız bunun bu bir fırsat. Bu insanları da tribüne çekersek bir kaç yıl içinde VİP tribününün bile kombinelerini tüketme noktasına geliriz.
Bu nedenle, yapacağımız tek şey var!
"Herkesin maç izleme şekline saygı duymaktır"
Kimisi küçük çocuğu ile oturduğu yerden tezahüratlara katılıp ferah bir şekilde maç izlemek ister. kimisi 90 dakika yerinde duramayarak. Eğer bu iki kesimi stada yerleştirmeyi başarırsak, Almanya gibi tribün kültürünü ortaya çıkarırız.(Ki stadımız fazlasıyla bu ihtiyaca cevap verecek kadar geniş)
İşte o zaman bu statta her hafta en az 20 bin kişiye oynarız. Ve bu geleneği stada yerleştirirsek bir kaç yıla kalmadan her haftayı full çekeriz.
"Yeter ki birbirimizi anlayalım, saygı gösterelim ve elbette pazarlama mantığını iyi işletip, tribünleri her kesime açmayı başaralım."
Son bir not olarak;
Malatya maçına eşim ve küçük çocuğum ile gittim. Tek bir küfür dahi duymadan maçı izledik. 6 yaşındaki kızım; "Babacım bir daha ki maç ne zaman, Es-Es'i yine izlemek istiyorum, beni buraya hep getir" dedi.
İşte yeni statta, işte yeni anlayış...
Anlatmak istediğim tam da bu!
Aziz EsEs
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:23
Ben açılış maçı ve taraftarın cezasından sonra stadı ful doldururuz diye düşünüyordum ama maçta hayal kırıklığı yaşadım, inanın çok üzüldüm. Taraftar olarak bir şeyler yapmamız lazım.En azından çevremizde maça gitmeye naz yapanları ikna edebiliriz. Artık gişelerde kuyrukta olmaz pasoligini felan kolayca çıkartır. Malatya maçına gelen 20 bin taraftarın en azından 10 bin tanesi, 1 kişiyi yanında getirse o stadı dodururuz. Şu şartlarda o stadı doldurursak bir kez daha Es Es taraftarının büyüklüğünü bütün Türkiye görür.
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:30
o zaman stad şu an dolmuyor olabilir ama süper lige çıktığımızda hınca hınç dolacaktır. Bu sene ortalama 20 bin kişiyi bulmamız bence yeterlidir, umarım bulabiliriz stada giden yolların problemi çözülürse bence bu form durumuyla herkes izlemeye gelecektir
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:34
Ben şimdiden 3 kişiyi ikna ettim Mersin maçında tribünde olacaklar. Sizler de çevrenizden illaki birilerini bulabilirsiniz.
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:40
Takım iyi giderse bu sezon ortalama 10 - 12 bin kişiye oynarız diye tahmin ediyorum. Bilet fiyatları yine 15-30 olacaksa o rakamlar bile zor olur umarım en azından alt katları doldurabiliriz.
Çözüm bana kalırsa tribün gruplarının kale arkalarında ailelerin maratonda olması bu hemen olabilecek bir şey değil tabi ki seneye süper lige çıktığımızda olabilir ancak.
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:41
Şehir nüfusu, paso sayısı, maçlarda seyirci ortalaması olarak baktığımızda 10 bin seyirci ortalaması bizi Türkiye birincisi yapar.
ESKISEHIR:
Nüfus: 800.000
Paso sayısı: 40.000 (%5)
Ortalama seyirci : 10.000 (Kartın %25 i)

FB: Sempatizanlariyla beraber 20 milyon
Kart sayisi: 500.000 (% 2,5)
Ortalama seyirci : 25.000 yani kart sayısına göre %5

Stat bize simdilik büyük. Dolduramadık diye üzülmeyin
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:49
10-12 bin ortalamaya oynarsak çok kötü. Koskoca stad her maçta boş gibi görünür. Bence acilen herkesin o stada adam toplaması lazım. Yapılmayacak bir şeysi yok, herkes çevresinden bir iki kişiyi maça götürmeye ikna edecek,gerekiyorsa pasolig kartını çıkarıp eline verecek. Birazda bizim bir şeyler yapmamız lazım.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 20:19
Kombine bilet alacaklara tavsiyem altes in üst tarafından almaları olacaktır. Müthiş destek var. Sanırım güney kale arkası oluyor.
Belki Bir Gün!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 21:43
Alıntı yapılan baran_esk

Alıntı yapılan slayer_26

Alıntı yapılan baran_esk

Alıntı yapılan e^3_Nicola

Bende bunu anlamıyorum.. Bu turubun isi böyle.. Siz Türkiye'de yaşamıyor muydunuz da haberiniz yoktu böyle olacağından.. Ben doğru veya yanlış diye tartismiyorum.. Söylemek istediğim şey bunun bir Türkiye gerçeği olması ve hiçbir zaman değişmeyeceği.. Bunu ön görmeden kombine alıp sonra burada ağlamak anlamsız.. Madem rahatsız olacaksınız ya gider sağ ve sol tarafta oturursunuz ya da üst turubune geçersiniz.. Yok ben turubune gelmem yok bilmem ne demenin anlamı yok.. Maça gelmeyi Eses'e lütuf olarak goren zaten gelmesin..
Ağladığımız yok kardeşim ,ben oraya oturayım rahat rahat maç izleyeyim diye girmedim . ama bu tarz saygısızca anlamsızca davranışlarla karşılaşacağımı ön göremedim malasef , koltuklara basma demek suç mu , hepimiz ayakta olalım sesimiz kısılınacaya kadar bağıralım ama şu koltuklara basmayın demek suç mu ,ne demek gider sağ tarafa ya da üst gruba geçerseniz bu çözüm mü bu nu söyleye söyleye soğutmaya başladınız insanları tribünlerden

Artık tüm gençler bu şekilde davranış sergiliyor 20 25 yaş arasına geldiğinde bu durum kaçınılmaz oluyor, boşver abi sen kimseye burda bunun yanlış olduğunu anlatamazsın, sen yine devir işlemi yapma zaten yukarıda da denildiği gibi maraton fiyatı artınca bu şekilde gençler eriyip gider sende kenarda rahatça maçını izlersin destek olursun, tribünün en güzel yeri de birbirini tanımadığın kişilerle omuz omuza olmak ve gelen golden sonra tanımadıgın biriyle aynı sevinci yaşamaktır mesela dün ilk golden sonra yanımda ki yaşlı amca ile birbirimize sarılmış hoplayıp zıplıyorduk :D tribün olmak böyle güzel iste...
Tribün olmak süper hele ki Eskişehirsporumuz, güzel kardeşim dediğin gibi tanımadığın insanlarla omuz omuza mükemmel birşey ... Üzüldüğümüz nokta bu gençlerin bu kadar bilinçsizce ve saygısızca yetişmesi .. inşallah düzelir demekden başka birşey gelmiyor elimizden

Bende bunu demeye çalışıyorum.. Davranışların doğru olduğunu değil ama gerçeğin bu olduğunu.. Bence de yanlış ama yaoacak birşey yok.. Keşke duzeltebilsek..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 21:55
Alıntı yapılan poyraz963

Şehir nüfusu, paso sayısı, maçlarda seyirci ortalaması olarak baktığımızda 10 bin seyirci ortalaması bizi Türkiye birincisi yapar.
ESKISEHIR:
Nüfus: 800.000
Paso sayısı: 40.000 (%5)
Ortalama seyirci : 10.000 (Kartın %25 i)

FB: Sempatizanlariyla beraber 20 milyon
Kart sayisi: 500.000 (% 2,5)
Ortalama seyirci : 25.000 yani kart sayısına göre %5

Stat bize simdilik büyük. Dolduramadık diye üzülmeyin

Beni fb ya da diğer anadolu takımları ilgilendirmiyor. Biz eses taraftariyiz. Bu sene ortalama 20 bin tutturmaliyiz. Seneye de süper ligde 25-26 bin ortalamaya oynamaliyiz. Onemli maclarda da fullemeliyiz.

Yoksa kendimize büyük taraftar demeyelim.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 137138139140141 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır