eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 21:50
Sezer Napcak acaba bizde dalga geçiyorlar sanki yaa
ES-ES
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 21:51
Forvet alın gözünüzü seveyim.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 21:51
bence gelsin iyidir elimizde oynatacak topçu bulamıyoruz. bu sezon her şey mübahtır. veyselde gelse tarıkta gelse sıkıntı yok.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
avazba Liste gör
Yazar

samet
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 21:52
Sezer Öztürk'le anlaşıldıysa eğer geçmiş filan umrumda değil yeterki esesimi ligde tutmak için faydası katkısı olacaksa buyursun Sezer Öztürk + Emre Güral ile kapat transferi yönetim! Yumurta dayanınca son gün transfer yaparsınız anca zaten dimi şaka gibisiniz yemin ediyorum anlamıyorum aklım almıyo. Transfer istemiyorum takımın durumu iyi diyen Skibbe'yi hele hele hiç anlamıyorum. Koskoca transfer sezonunu bomboş geçirdiniz ya şu takımın transfere ihtiyaç olduğu gün gibi ortada gün gibi!
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 21:56
Sezer eski görüntüsünden çok uzakta büyük beklentilere girmeyin , FB'ye gittiğinden beri maç yapmıyor adam akıllı . Yeteneğine eyvallah ama karakter ve form durumu ile büyük sıkıntı . Ayrıca golcü alınmaması rezillik . Onur ve Berkay'ı forvette gördük ya diyecek kelime bulamıyorum .
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 22:00
Gereken yapılmamış, son gün gelmiş çatmış... Bu saatte süper lig tecrübesi olan kim gelse kardır... Bizi karaktersizce bırakıp giden Sezer bile...

Erkan gittikten sonra takımı atağa kaldırabilecek Sissoko ve kısmen Erkut dışında adam kalmadı... Sezer belki eski hocası Skibbeyle bir çıkış yakalar... Kalmış 24 saat belkilere kaldık...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
hakkinen Liste gör
Deneyimli Yazar

göktuğ
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 22:02
twitterda okudum biraz önce elazığspor eski futbolcumuz diomasy kamara ile alaşmış, sonra düşündüm aklıma geldi son iki senede sattığımız, takımdan satamadan ayrılan futbolcularımızı, en başta erkan zengin, alper, veysel, tarık, beğenmediğimiz servet, yatıyor dediğimiz tellolar necatiler, bienvenüler, daha eskilerde burhanlar batuhanlar var oğlu var, sonra aklıma şimdiki başakşehir o zaman ki büyükşehirin düştüğü sezon geldi hani webo yu satmıştı en formda olduğu futbolcusunu 3 büzüklere verdi de forumda herkes hep bi ağızdan demiştik satarsan olacağı bu diye...
    Bugün maçı radyodan dinledim, maç başladı bitti kalbim acıdı golü yedik maçı çevireceğimize dair bi gram ümidim yoktu, ilk 11 baktım yedeklere baktım ne diyeceğimi bilemedim dere geçerken at değiştirdik keza hiç sevmem, sevemem, değiştirenide kıt futbol bilgimle ayıplardım, olurmu derdim şimdi on tane topçu alırlar finansın, planlamanın içine ederler, sonra o hocada gider, yeni gelen tekrar yollar tekrar alır, öyle düşünürdüm ...
   Şimdi bakıyorum da onurun berkayın forvet oynadığı bugün bi kamaraya ne kadarda ihtiyacımız var hani kamara elazığa gitti ondan diyorum aklıma geldi isimler çok önemli değil, o benimde 3 büzüklerden transfer yapmayalım diye bağırdığım günlere inat o kötü engin baytarlara bile ihtiyacımız var abilerim kardeşlerim, servete ihtiyacımız var bi toramana ne yazıkki ihtiyacımız var durum bu kadar içler acısı
Futbolcular maç seçer olmuş, taktik teknik desen 1985 model, yıldızlarımızı! tek tek satmışız, son sezonun transfer şampiyonuyuz, bu para şeffaf yönetimimzce nereye harcanmış pancar kooparatifi yöneticimiz ne yapmışta biz bu denli bataktayız, sorular sorular, galiba durum sandığımızdan da kötü üzüldüğümden yazıyorum düşersek ne hoca ne yönetim ne takım kalır, ki sadece biz kalırız, kaldığımızla kalırız, daha biz ne yapmalıyız, ne yapabiliriz
Biraz önce okudum Kamara Elazığa gitmiş, hani şu golden sonra kulağıyla oynayan, herkese iyi geceler umarım zaman kalp ağrılarımı azaltır, canım şimdilerde çok fena yanıyor..
Futbol sadece futbol değildir...
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 22:02
Git zenci forvet getir bas parayi yazık günah 16 maç funes le mi geçecek bu gün gördük funes yokken ne kadar aciz forvet hattimiz.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 22:03
Kemal sunalin bir filmi vardi gol krali diye..rahmetli sait diye bir karakteri canlandiriyordu..inatla futbolcu olacam deyip sonunda adam gol krali oluyordu..diyeceğim şu ki bizde sezon başi böyle bir adam bulup yetiştirseydik vallahide billahide şimdi hiç degilse adına forvet diyeceğimiz bi adamımız olur belkide filmdeki gibi gol kralı olurdu..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 22:10
alırla 2 adam ben bekliyorum umutla.
Basket te EFES Futbolda ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör